reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

malenka przeciez to była już zaawansowana ciaza u Ciebie,tak Ci współczuje ze szok :no:,ja bym tam sie przeszła i mu wygarneło,chociaz z drugiej strony szkoda psuć sobie nerwy,masakra:angry:
 
reklama
Witam.....
Po całym dniu nieobecności w domku....jestem...nadrobiłam zaleglości dnia i zmykam spać.......
Edziu....necik jeszcze dziala....po weekendzie oddaje kompa....
zycze Ci spokoju i odpoczynku.....;-)
Andzi....kochana....spokojnie wszystko bedzie dobrze....;-)
Pixelka...super wiesci.....a tesciowa....brak słów....
Agata....fajnie ze jestes mam nadzieję ze bedziesz mogła częsciej zaglądać do Nas.....
Mała...my tu wszystkie bardzo Cię lubimy,pamiętaj o tym!!!!!!!!
Syla....hormonki sie unormują i zobaczysz wymarzone kreseczki...mocno trzymam kciuki....
Gabi...co za tupet budzić o 6 rano!.....duzo spokoju i zdrówa...no i udanej "przepustki"....
Szafirek,Selenka....kciuki na piątek przygotowane....
Miruś....spokojnie kochana....w piątek M Was przytuli i wszystko zobaczysz w innych barwach.....
Mordoklejko,Also,Allaa,Anesto,Pixela,Selenka,Szafirek,Jezyk,
Dilajla,Guska,Ona,Wróbelek,Kasiek.....zdrówka i spokoju....
Carri,Cyniczna,Doka......tak mało Was ostatnio......?
Enka,Kinguś,Karola,Katrin,Niusi@,Beti,Pyzunia,Aga Ir,......i wszystkie niewymienione kochane babeczki pozdrawiam i życzę
spokojnej nocy......
Nowe dziewczynki witam...przykro mi bardzo......zostancie z Nami ....

Oj ale posta napisałam....
Uciekam kochane......
Słodkich snów......
 
I powiedz kasik co ja bym mu powiedziała przeciez ona nawet by nie wiedział kto ja jestem bo pewnie nie ja pierwsza i nie ostatnia przez niego płakałam:wściekła/y:a jak by mnie tam biała goraczka ogarneła to przeciez bym go chyab zabiła:wściekła/y:
 
Dzięki Aguś......
Pamiętaj o TYM!!!!!!!!!!
Zmykam ......trzymajcie sie dzielnie......a swoja drogą....moja pierwsza ciąza cudem zakonczyła sie "sukcesem"......tez lekarz zlał nas i gdyby nie to zepojechałam do innego miasta (60km)...i decyzja o cc to moja córcia bawiłaby się z Naszymi Aniołkami.....
Eh....ta obojętność lekarzy!!!!!!
Bądzcie dzielne...na ile to możliwe.....
Spokojnej nocki.....
 
reklama
Do góry