reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam. Ona badz pozytywnej mysli ja bylam u gin w 5 tyg i powiedzial ze to za wczesnie i nic nie bedzie widac a po tyg. bylo juz wyraznie widac.
 
Już po fakcie, nie jestem lekarzem, nie wiem, ale nie wierzę,że można już stwierdzić,że nic nie ma. Myślę, że jeszcze za wcześnie.
Popatrz choćby na test swój, sama pisałaś,że słabiutka kreska, to znaczy ,że HCG jest niskie, a poniżej 1000 może nie być nic widać. ja miałam powyżej 1000 dopiero w 5 tygodniu! Wiem co czujesz, ale się nie poddawaj, jeszcze za wcześnie na taką diagnozę.
 
ona26Wiesz za pierwszym razem jak byłam w ciąży z moim Aniołkiem to w czwartym tygodniu jak jeszcze nie wiedziałam miałam robione usg też dopochwowe i lekarka nic nie widziała dała mi zaszczyki z progesteronem, na wywołanie okresu. Na dodatek byłam święcie przekonana że mam zapalenie pęcherza bo ciągle do łazienki latałam i ciągle mi sią sisiu chciało( tak jak teraz). Skierowali mnie na usg jamy brzusznej i tam też się lekarz niczego nie dopatrzył. Poza tym test wtedy też wyszedł negatywnie. A tu nie minęły dwa tygodnie i były dwie krechy i lekarz na usg pokazał mi jak bije serduszko.
 
dzieki dziewczynki,troche mi lepiej.Znow wracajac od gina jak weszlam do auta to..łzy eh mam juz dosc:(. Kazal mi przyjsc za 2 tygodnie i nie dal nawet luteiny ehhh
 
Wiem, Ze to trudne ale musimy się uzbroić w cierpliwość i nie martwić na zapas ty musisz czekać na potwierdzenie dwa tygodnie ja trochę krócej ale coś mi się wydaje że obie będziemy zadowolone z efektów!Przecież jeśli jesteśmy zafasolkowane to potwierdzi się to. Teraz trzeba dbać o swoje zdrowie żeby Fasolki miały jak najlepiej. No i modlić się żeby Bozia nas wspierała!
 
Ostatnia edycja:
Danusia u mnie też na początku były bledziutkie a później coraz mocniejsze myślę że powinnaś jak najszybciej iść do gina.... gratuluję:-):-):-)...

Sylwia ja coś czuję ze ty jednak powinnaś zaopatrzyć się w teścik, wiele z nas wykluczało możliwość posiadania fasolki a tu bum i jest, nie trać nadziei

Edytko mam nadzieję ze nie długo napiszesz nam o powodzeniach nie tylko na polu zawodowym :-)

Aguś tylko nie szalej z teścikami poczekaj na odpowiedni moment choć ja mysle ze jeden wystarczy :-D
 
Ona nie denerwuj się.Naprawde żadko kiedy w 4 - 5 tyg widać cokolwiek na usg. U mnie na pierwszym badaniu usg w 6 tyg tez nic nie było widać. Zrób betę tak jak radzą ci dziewczyny jak bedzie przyrastała to znaczy ze wszystko jest w porządku.
 
reklama
Witaj aga irlandia,nie za bardzo rozumiem o ktore słowa Ci chodzi ,i które Cie draznia,pozdrawiam i juz sie tak nie denerwuj bo to nie wychodzi na dobre
 
Do góry