reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ja w prawdzie myslę, ze jeszcze w tym cyklu mi sie nie uda...bo to dopiero 3 po zabiegu ale próbowac nie zaszkodzi może nam sie poszcześci a jak nie to listopad albo grudzień.......znam kobietke, która zaszła w ciażę w 2 cyklu po łyżeczkowaniu i 2@ nie doczekała....dzidzius sie urodził zdrowy i było wszystko ok... i znam taka co 6 mies się starała az w końcu się doczekała....więc kasiekkm...musimy sie uzbroic w cierpliwosć!!!!
 
reklama
Witam!!!
Brrr, ale zimno, normalnie czekam na mężunia, co by do pieca poszedł i napalił, bo obiadu nie bedzie, jest tak zimno, ze mi się z łóżeczka wyjść nie chce. Tak wogóle, to on pojechał do banku i już godzinę go nie ma, a do banku mamy samochodem 5 min...ciekawe gdzie on wsiąkł.

Ja się czuję coraz zdrowsza, tylko czasami jeszcze spływa mi z zatok i trochę kaszel męczy, ale nie jest już tak tragicznie jak było. W czwartek idę do ginka a mam stresa jak cholerka....

Kasieńko, jak nam uciekniesz z forum to na NK nie damy Ci żyć... A marudź sobie ile wlezie, przecież po to tu jesteśmy, zeby tego wysłuchać!!!!

Edytko, zdrowiej kochaniutka!!!

Szafirek, szkoda, ze to nie fasolka, może następnym razem...

Gabi, kciuki zaciśniee, tylko nie posraj się u ginka:laugh2:

Karola, jak ja Wam zazdroszczę staranek...my już ponad dwa miesiące bez przytulanek......

Marlenko, witaj kochanie:-)
 
dziewczyny zadałam pytanie ekspertowi i otrzymałam odpowiedz
Kategoria: Ginekologia, położnictwoTemat: prolaktyna a poronieniePytanie: witam jestem po dwoch poronieniach 9 tydz i 11 tydz ostatnio zrobiłam badanie prolaktyny i progesteronu moje wyniki w 21 dniu cyklu PROLAKTYNA 651.9 ulU/ml norma 102-496 PROGESTERON 36.64 nmol/l faza lutealna 5.3-86.0 nmol/l prosze o odpowiedz czy ta wysoka prolaktyna mogła byc przyczyna poronienia?

odp
Hiperprolaktynemia może wpływać na cykl miesiączkowy, zaburzać owulację, być przyczyną problemów z zajściem w ciążę, powodować dysfunkcję ciałka żołtego. Trudno w tej chwili ustalić, czy w Pani przypadku podwyższony poziom prolaktyny miał wpływ na przebieg ciąży. Ze względu na niekorzystną przeszłość położniczą powinna pozostawać Pani w stałej kontroli ginekologicznej.
 
witaj mirus

2 miesiace bez seksiku...ale se odbijecie po porodzie i bedzie zaraz rodzenstwo Moj M tez wie co go czeka jak bede w ciazy ojjj
 
Witam! Dlugo zwlekalam aby do was dolaczyc , ale jestem. Ciezko mowic o tym co sie przeszlo jesli mowisz do ludzi ktorzy nie maja o tym zielonego pojecia:-( Tutaj z tego co poczytalam jest zupelnie inaczej:-)
 
witaj volcan
miło ze postanowiłas do Nas napisac tak jak napisałas ciezko rozmawiac o tym co sie stało z kims kto tego nie przezył My wszystkie wiemy jak to strasznie boli ... wspieramy sie grrupowo i troszke lzej na sercu sie robi
 
witaj volcan - odzywaj sie jak najcześciej, my tu wszystkie niemiło zaskoczone przez zły los jesteśmy i wszystkie walczymy o nasze małe słoneczka...czekamy az sie pojawią znowu...a tu jak widać zima....i coraz zimniej....
 
Witaj Volcan!Ja bardzo się cieszę,że to forum znalazłam,bardzo mi pomaga.Z twojego suwaczka wnioskuję,że spodziewasz się fasolki,gratuluję:-)
 
Aga irl..............to masz dylemat,,,,,,,ale wiesz ja chyba obiektywnie CI nie powiem,,,,,,,,,,,,,,,,,,,bo wiesz ja o niczym innym nie myslę jak tylko o jednym dzdziusiu,,,,,,,,,,,,,dlamnie teraz ani praca, ani kasa nie jest ważna więc widzisz ja nie jestem obiektywna,,,,,j atak strasnie chce być znów mama,,,,,,,,,,że,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Agula musis zsama podjać decyzje z mężem to wasze życie,,,,,,i to wam ma byc dobrze,,,,,,,,,,,,,,,Pixelko, GAbi, Marlenko, Karola,,,,Miruś,,,,dziękuje wam za słowa wsparcia,,,,,,,,,,,,,,,,,wiem, wiem maruda jestem,,,,,,ale same wiecie jak to jest pragnac ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,okruszka,,,nie myslałam ,że to takie silne bedzie,,,,,,,,,,ale cóż,,,,,Pixelka, KArola nie bo jej sie teraz uda heheh, marlenka, szafirek, Aga, ALicja, ag Irl..,,,,SELENKA,,,,,,,,i Luiza, ona, cyniczna,,,,,,,,,,,,,,,,i reszę staraczek,,,,heheh PAŻDziernik musi być nasz,,,,,,,,,,,,,,,,!!!!Słodziutka,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Ty wiesz moja nadziejko,,,,,,,,,,,,,,,nie muszę nic pisać,żebyś wiedziała,że jestem całym serduchem z TObą,,,,,,,,,,,,,,,,,a może trochę dzisiaj pośpiewasz,,,,,,,zrobimy jakas imprezke na BB ,bedzie wesoło,,,,,,,,,,,,,,Selenko,,,,,,ja tez chcę kupić testy,,możesz dać mi linka gdzie kupywałaś i ile czekałaś na nie,,,,,,,,,,,,,,,,,,Pixelko ty tez masz,,,,,,,,,,a ty gdzie kupiłaś????Szafirek , GAbi ,,,,,jak tam przedszkolaki,,,,,,,mój chodzi z chęcią,,,,,,,i odpukać narazie zdrowy,,,,,,,,,,,,,,,,cieszę się bo myslałam,że będzie płakał,,a tu usmiech,,,,,,MIRUS, MORDOKLEJKA, ALSO, Niusia, Anesto, jężyk,alla, GUŚKA,,,,,dbajcie, odpoczywajcie, Wy teraz najważniejsze no i wasze okruszki,,,,,a ja poproszę podwójną serie fluidków,,,,,,muszę nałapać na ten pażdziernik heheheheAlicja???? jak tam u ciebie,,,,,,,co z mieszkankiem ,,,,ten wyjazd to napoważnie,,,,,,,,,,,??Tarasia, gdzie jesteś,,,,,,DILAJLA,,,kiedy testowanko???trzymam kciuki,,,,,,,,,,jeszce wrzesień czy juz pażdziernik,,,,,,,KAROLA za CIEBIE TEZ MOCNO .................uda sie uda,,a jak nie t tylko dla tego że chcesz poczekac na mnie heheh,,żartuję,,życzę teraz,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Aaaga,,,,,,,,,,,a co u ciebie???? jak tam ku starnkom,,,czy jeszcze nie teraz????? jescze troszke.....Aga Irl,,,,,,,i co staranka były czy zawieszone???? jaka decyzje podjełaś??? bo coś cisza????Alutka,,,,,,jak tam praca.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,widzę,że pochłoneła CIę na maxa,,,,,,,,,,,,,,,,,????odezwij się,,,,,,Syla,,,,,,,a u ciebie jak tak ,,,,,,kiedy testowanko,,,,,,,,już niedługo co???? trzymam tez mocno kciuki,,,,,,,,,,,aj mam nadzieje że o nikim nie zapomniałam,,,,,,,,,,jak cos to sory ale tyle nas jest,mże nie pamiętam,,,,,,,,,,,,
 
reklama
Do góry