reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam dziewczynki zimno strasznie normalnie nosa się nie chce wytknąć z domu czyżby to już koniec ciepełka :-:)no::no::no::-(ja dzis na rozgrzewke robie porzadki w szafach a co i tak w nic nie wchodze po co sie dalej łudzic :happy:;-):tak::-D

Agnieszka cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyty u gin. to bardzo dużo jak ma się lekarza który tara się pomóc a nie ma wszystko w d**** :-) więc 3 mam kciuki oby w październiku były II :-):-):-)

Gabi czekamy na wieści a to pech sraczka Cie dopadła :baffled::baffled::baffled: mam nadzieje, że dojdziesz jakoś do lekarza 3 maj się kochana :-)

Szafirek mam nadzieje ze ta torbiel sama się wchłonie paskudztwo wstrętne przepędzam a kyszzzzz nie dobra no ;-):-)

Mircia kochanie cieszę się , że czujesz sie coraz lepiej :-) i oby dzidzi a juz nie płatała figli bo ciotka sobie już z nią pogada ;-);-);-)

Kasiek a Ty to chyba na dupsko chcesz dostać :angry::angry::angry:ma sz tu narzekac stekac marudzic ile wlezie od tego my tu jestesmy żeby wysłuchiwac Twoich narzekań :tak::tak::tak: ja wiem , że zamiesiąc zobaczysz II a jak ja mówie to tak bedzie uwierz mi w pracy jak ma przyjechac regionalny kierownictwo do mnie przychodzi i pyta jakie mam przeczucie i zawsze sie sprawdza :tak::-D:tak::-D
wiec mówie Ci kochana szykuj sie na październik czarownica Ci to mówi :tak:;-)

Edi ma nadzieje , że się kurujesz i Wiesiu dobrze grzeje :-);-) wracaj do zdrówka kochana

Reszte niewymienionych dziewczynek sredecznie opzdrawaim i witam nowe koleżanki tyle nas juz tu jest , że sie czasami gubie :confused::baffled::tak:
 
reklama
Wiecie dziewczyny , bardzo sie ciesze ze tu dolaczylam:-) widze ze jest tu milutko ,cieplutko i wyczowa sie niesamowity optymizm i pozytywne myslenie!!!
Wierze , ze kolejno bedziecie oczekiwaly okruszka:-) Cierpliwosci!!! Ja od kiedy stracilam druga dzidzie , czekalam bardzo dlugo na te dwie piekne krechy(prawie dwa lata) Ale na szczescie jakos w marcu trafilam do cudownego gina , ktory powiedzial ,ze pomoze mi zajsc w ciaze i urodzic zdrowa dzidzie:-) jak narazie jest ok!Ale musze lezec i pozeraz relanium co nie jest dobre dla okruszka!
Trzymam za was kciuki! Powodzenia i wytrwalosci!
A i jak znam siebie to i ja wam tu nieraz bede narzekac:-)
 
kasiekkm...to ty jestes taka miła, ze poczekasz z fasolka na mnie :-)))....teściory owu kupiłam na allegro, 10 szt 19 zł :-))) ale w aptece tez są 5 szt 26zł....bedziemy testować w tym miesiącu i wymieniac sie informacjami kiedy sie kreseczki II pojawią a potem odliczać do @..... albo jej braku....

teściory noszę w torebce już 2 gi miesiąc na szczęście :-)

niusi@ a te fluidki tylko dla kaśka? bo byłam pazerna i podkradłam troszkę:-D
 
haha pixela bierz ile chce do mnie chyba jeszcze nie dociera ,że ktoś mieszka w moim brzuszku jakoś boję się uwierzyć jak zobaczę to już będzie dobrze jeszcze 410 dni jak wiecznośc normlnie
a wogóle to od jakiegos czasu ma ciągle zbereźne sny haha to chyba z braku przytulanek ;-(
 
Ja przekornie nie mam w domu ani jednego testu żeby mnie nie kusiło zrobic wczesniej,za bardzo potem cierpię.Nie mam żadnych objawów za bardzo więc nie chcę się nakrecac,poczekam i kto wie czy do was nie dołącze w pażdzierniku.
 
reklama
Karola wiesz mi tez dzisiaj się śniło ,że dostałam tą wstretna@@@@@@@@@@@ i dlatego zrobiłam test ble,,,,,,,,,,,,,,,a tu nic,,,,ale może u ciebie akurat,,NIUSIA@@@@@@@@@@@@@@łapie fluidki,,,i trzymam cie za słowo ...........,,,,,,ook pixxelko.,..ja zaraz zamówie ,,,,,,,,,, to zobaczymy co i jak,,hehhehdzieki niiusia!!!!!!!!!!
 
Do góry