reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

niusi@ ja w ciąży z Wiką nie zrezygnowałam z przytulanek do 8mc wtedy poczulam, ze juz nie wolno, byłam juz ogromna .... jak ci lekarz nie zabrania to nie musicie rezygnować....a pozatym pomyśl sobie, że po porodzie jak bedziesz pocięta tu i tam to zanim sie zagoi...minie ze 3-4 miechy ... a moje kolerzanki nawet po pół roku po porodzie nie miały ochoty...mi ciagle cos wyciekało z piersi hahah, to był ubaw jak trysneło m w oko....
teraz nie przytulałam sie z m odkad się staraliśmy do łyzeczkowania...jakos ciagle sie kłociliśmy, byłam zmeczona, zestresowana i nie miałam ochoty...po zabiegu kazali odczekać do @ ale nie dalismy rady, oczywiśce sie stresuje troche co by nie wpaść za wcześnie ale cóż...uważamy ....a teraz juz nie bedziemy musieli :-)
 
reklama
Witam ponownie:)
Niebiorę żadnych leków może po wizycie będzie inaczej, szczerze powiedziawszy to znaczynam myśleć że się nie uda... albo że mój czas się skończył...
Czasem ciężko wykrzesać z siebie entuzjazm i nadzieję....

Moj przedszkolak jest na piątkę dziś zaprowadziłam go przed pracą do przedszkola, bo we wtorki zaczynam później i był bardzo dzielny przywitał się z panią usiadł jej na kolanach pożniej podszedł do mnie pożegnał się i dzielnie poszedł na salę .... ech te dzieci tak szybko rosną a tak niedawno był cycuś, pieluchy .....
 
dziewczyny melduję że żyjemy i mamy się dobrze, nospa pomaga więc myślę że nie będzie źle, w poniedziałek wizyta u ginki zobaczymy co powie i czy umówi mnie na usg chciałabym zobaczyć znowu moje maleństwo.

Przesyłam wam fliudki łąpcie ich jak najwięcej bo prycham z całych sił.

gabi
bedzie dobrze powtarzaj to sobie codziennie ja tak robię i jak narazie nie ześwirowałąm:-):-)
 
szafirek, nie smutaskuj się, musi i tobie sie udać, nie ma opcji... twój czas jeszcze nadejdzie....

te dzieci tak rosna, ze szok, jednego dnia fasolka 9mm na usg a drugiego przedszkolak
 
haha pixela bierz ile chce do mnie chyba jeszcze nie dociera ,że ktoś mieszka w moim brzuszku jakoś boję się uwierzyć jak zobaczę to już będzie dobrze jeszcze 410 dni jak wiecznośc normlnie
a wogóle to od jakiegos czasu ma ciągle zbereźne sny haha to chyba z braku przytulanek ;-(
O zbereźnych snach to i ja mogę coś napisać:laugh2: Dzisiaj w nocy mi się śniło, że bawiłam sią "małym" mojego m, ale on musiał gdzieś wyjść, więc go odczepił i poszedł, a ja bawiłam sie dalej:-D:rofl2::laugh2:

A teraz mój mężuś płacze w łazience, bo w końcu wywalczyłam, zeby dokończył układanie kafelek( mieszkamy tu już prawie rok, a kafelki jak niedokończone, tak niedokończone):szok::-D
 
mirus bo z facetami to tak jest, ze jak nie dokończa od razu to wcale nie dokończą albo w wielkich bólach....

ja mam zbereźne sny jak jestem tydzień bez przytulanek, a ostatnio mój m momo przytulanek 3 x w tygodniu srednio stwierdził, ze by mógł codziennie a najlepiej rano i wieczorkiem hahahha....śmieję się, ze witaminki działają skoro on taki chętny!!!!!
 
Kasiekam kochana testowanie to jeszcze musi poczekać dzis dopiero 13dc wiec staranka w toku:-)
Ale wiesz co nie miałam sie nastawiac na ciąże ze sie odrazu uda a ja sie czuje jakbym w niej już była, tymbardziej ze owulke chyba miałam wczesnej tak czuje i widze z moich obserwacji;-)

Witam też nowe kobitki tulę Was mocno i wiedzcie że niebawem będzie lepiej;-)

Słodziutka cały czas myślę o Tobie mam nadzieję że u Was troszkę lepiej

Mamusie zafasolkowane pozdrawiam gorąco i prześlijcie mi troszke fluidków przydadzą się w starankach

Wszystkie mamuski pozdrawiam ;-)
 
Cześć dziewczynki!

Witam nowe koleżanki i mocno przytualm. Z nami będzie Wam lżej. To forum działa jak terapia grupowa.

Co do zbreźnych znów, to ja dzisiaj też miałam, heheh. Ostatnim razem jak byłam w ciąży to lekarz powiedział, że po tym co było to by odradzał, więc teraz jak byłam to nawet się nie pytałam. Jak pójdę za 2 tygodnie to zapytam, czy tym razem też lepiej się wstrzymać, podejrzewam, że tak. Ale co tam jestem w stanie to znieść dla mojego maleństwa. Oby tylko wszystko było dobrze tym razem :).

Trochę mi dzisiaj niedobrze od jakiejś godziny. Gotuję mega warzywną zupę, fasolka, brokuły, marchewka, seler, pietruszka, por, ziemniaki... Już się nie mogę doczekać jak się ugotuje. Sama jestem w domu, bo M od wczoraj do piątku na wyjeździe, nuda na maksa. Mam pod domem bibliotekę i się dzisiaj zapisałam i wypożyczyłam 5 książek więc mam zamiar czytać zamiast się nudzić.

Przesyłam fluidki ciążowe:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
Dilajla kochana, dobrze, że z nami jesteś i że się częściej odzywasz!!!

A tutaj fluidki specjalnie dla Ciebie: ~~~~~~~~~~
 
reklama
Do góry