reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witajcie dziewczynki ale produkujecie:), niebyłomnie tylko poł dnia a tu 30 stron do nadrobienia.

Ptysia witaj, będzie lepiej :)

Słodziutka no ładnie, możę jednak szpital nie przez przypadek przyszedł Ci na myśl ???
Ale ty masz pomysły...

Mireczko to dobry znak jutro będzie wszystko dobrze:)

pozdrawiam wszystkie inne dziewczynki szykuję się do pracy :(
 
reklama
WITAM PONOWNIE!!!!!!!!!!!WSZYSTKICH!!!!!! Anetusia,,Szafirek............dzisiaj moze troszke popracuję!!!!!!!!do poklikania potem!!!!!!!
 
witajcie!

nie jestem w stanie nadrobic waszej produkcji z poltora dnia-blisko 50 stron!

u nas wszystko w miare ok-pisze u nas majac na mysli mnie i mezusia...zasadniczo juz sie pogodzilismy po wielkiej kłotni, wyjasnilismy spobie sporo, ja go zrozumiałam, i mam nadzieje ze on mnie tez....

jesli chodzi o dzidzie...powoli rozkrecaja sie objawy ciazowe. oprocz permanentnego i nieprzemujajacego zmęczenia, które nie znika nawet po 10 godzinach snu, mam także bolące piersi- w staniku zle, bez niego jeszcze gorzej, mam zgage, bole dolnej czesci plecków, pryszcze na brodzie w ilosci co najmniej 15, wszystko mnie swedzi, no i pije i sisiuam na potege!

jutro bedziemy probowali sie dostac do naszego lekarza bez kolejki,zoabczymy czy nam sie uda, jak nie to i tak zrobie badania-ogolne z krwi, progesteron, cukier....czekam na wyniki posiewu, maja byc w poniedziełek, a jesli sie jutro nie dostane do naszego lekatrza, we wtorek umówiłam sie do innego, tak zeby sprawdzic czy wszystko ok...

wczoraj wstałam o 5 rano, bo miałam jazdy-jezdze teraz do konina, kolejna taka pobudka w sobote i w nastepny wtorek....ale moj pan instruktor powiedział ze jezdze najlepiej z całego kursu, i jak by on miał obstawiac to powinnam zdac za pierwszym razem....

poza tym kombinujemy jak tu w nastepny weekend pojevchac nad morze na 2 lub 3 dni....

tymcxasem uciekam, bede was podgladac cały dzien....

PS.

PTASZYNKO! mega gratulacje....niech malutka bedzie zdrowa!


pysia...wspolczuje...zagladaj do nas, tu naprawde mozna wiele zrozumiec, moze nie zapomniec, ale zrozumiec....

dlaczegotak---moze powiedz Oliemu, ze jak wyjdzie to dostanie buziaka od witualnych ciotek:p moze to go popędzi
 
hej dziewczynki
my wczoraj z M zabalowalismy do późna u znajomych wiec dzis nii z oddawania nasionek :-) przelozylismy to na jutro bo maz nie czul sie na siłach...hahah:szok:

a teraz zabieram sie do roboty!!
miłego dnia
Mirus, Madzia jak samopoczucie???
 
:-)Witam Was wszystkie, ja już jak zwykle w pracy ale bede was podczytywac zeby byc chociaz w miare na czasie...buziaki misiaki dla wszystkich
 
Cześć dziewczynki!!!

Strasznie Wam dziękuję za modlitwy i wsparcie, muszę Wam powiedzieć, że byłam dzisiaj założyć tabletki i nie było plamienia:szok:, piersi mnie bolą coraz bardziej, no a od rana jest mi niedobrze.....Boję się jeszcze jutrzejszego badania, ale powoli zaczynam wierzyć, że będzie ok..... Byle do jutra, tak strasznie bym chciała, żeby było wszystko w porządku...

Gabi, przykro mi z powodu tego chłopczyka, to straszne gdy dzieci odchodzą. Kiedyś na raka zmarł mój kuzyn, miał wtedy 11 lat i ja też to strasznie przeżywałam mimo, ze miałam 10 lat...to było naprawdę straszne....

Kasiekm, Aga ma rację, musisz być gotowa na następną ciążę, nie możesz patrzeć na to co mówią inni, to Ty musisz podjąć decyzję.
 
Miroslawa1979 Jestem Tobą i trzymam mocno kciukasy:-):-):-) U mnie ok jakos leci to juz 30 tc i mam sie nawet dobrze. Przeprowadziłam sie do rodziców na jakis czas bo mój ukochany z ekipa remontuja nam mieszkanko. Nie moge sie doczekac kiedy bedzie juz koniec i będe sie rozkoszowała nowym wystrojem w pokojach. Mała ładnie kopie i daje o sobie znac na szczęscie. Zastrzyki mnie zaczynaja wkrzuac bo juz mnie bolą coraz bardziej ale czego nie robi sie dla Malenstwa. Za tydzien mam wizyte u gina a potem miesiąc przerwy bo idzie na urlopik. Potem bęe szykowała się do porodu i miedzy czasie robiła wyprawke dla Smerfetki. Miłego dnia zycze wszystkim i przesyłam buziaczki;-);-);-)
 
reklama
witam!!! ale wczoraj sie rozpisałyscie ale to i fajnie ze tak swietnie sie rozumiemy

Pysia- witam Cie i strasznie mi przykro ze i Ciebie ta tragedia dotkneła Pisz do Nas jak tylko masz ochote sa tu superfajne dziewczyny ktore pomagaja w tym ciezkim dla Nas okresie

Mirus Mordoklejko fajnie ze wszystko jest ok i tak bedzie przez 8 miesiecu a objawy to dobry znak wiec tylko sie cieszyc

słodziutka- ale z Ciebie aktorka hihi

kasiekkam-m fajny ten twój urwis i te pomysły... kochany

Wszystkie laski pozdrawiam bo juz zapomniałam co tam wczoraj pisałyscie

A ja wczoraj miałam gosci do pozna wiec trzeba sie zabrac za sprzatanko Miłego dnia
 
Do góry