reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

marlenko78 to nie chodzi o tydzień różnicy, 6 tc 2 dni to wynik z usg dopochwowego i już napewno powinno być widac echo płodu, serduszko niekoniecznie ale zarodek 2 mm co najmniej, lekarka nie robiła nadzieji bo ona na swoim sprzęcie ciaże wykrywa znacznie wcześniej. twoerdziła, ze to raczej wynika z jakichs genetycznych problemów w tak młodej ciąży, najbardziej mnie przeraża łyżeczkowanie, sporo sie naczytałam na temat powiklań od wczoraj a nie znam żadnego lekarza, który byłby "dobry", może znacie kogos z wawy?
 
reklama
pixela nie zamartwiaj sie lyzeczkowaniem....to standardowy zabieg...ja mialam 3 takie i zadnych powiklan ani nawet stanow zapalnych...a dodam ze nie jestem w Polsce wiec sama rozumiesz....mysllam ze tutaj bedzie gorzej moze ale sie pomylilam....jak na takie sytuacje jestem zadowolona z calej fachowaosci lekarzy i podejscia calego personelu
 
wiesz Marlenko ja nie bede az taka uparta chyba zeby probowac az tyle razy...to nie jest anidobre dla mnie ani dla calej reszty mojej rodziny...mam 3 corki i pewnie to bedzie musialo nam wystarczyc...szkoda tylko bo myslalam ze urodze jeszcze synka,ale coz....poczekam na wizyte i na to co powiedza...jesli bede miec szanse to zapewne sprobuje choc zaczynam sie juz wahac....
 
ech...to wszystko przez te pogode u mnie...zero slonca i czlowiek glupieje...co to za wakacje????solarium pomaga tylko na chwile zreszta ile mozna tam siedziec?10 minut i koniec...ech...moze jak zbrazowieje to sie lepiej poczuje...normalnie dawki wit.d3 mi potrzeba bo normalnie glupieje w tyn domu..
 
aga- kochanie teraz ja Cie opiernicze masz wierzyc ze bedzie ok i koniec!!!
ja po pierwszej stracie nie chciałam wiecej sie starac a teraz dostałam takiego kopa ze mam jeszcze wiecej wiary ze bedzie ok bo ile mozna dostac w d..e
 
Marlenko ja to wszystko rozumiem tylko...po 3 razach czasem rece opadaja...zaraz po zabuegu tez mowilam do meza -kochanie ,ale sprobujemy jeszcze raz???-.ech....ale po czasie niestety czlowiek zaczyna myslec rozsadnie...
 
reklama
Do góry