reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Maggie, dzięki za troskę, z mężuniem już na nowo sielanka:-), no ale było ciężko:baffled: Pogodziliśmy się dopiero, jak ja właściwie już się wyprowadzałam, byłam już spakowana:tak:, wtedy język mu sie rozwiązał i poprosił, zebym została. Narazie jest spoko. Wczoraj byliśmy u moich rodziców na grillu, i nawet się nie zorientowali, że było coś nie tak:-D
 
reklama
ale tu cichutko ostatnimi dniami....

moj mezus dzis z pracownikami na wyjezdzie, wiec sama cały dzien jestem, tzn tyko ja i moje dwa potworki...
zdecydowalismy sie ze kupimy jeszcze jednego psa...tak zeby szczeniakowi było razniej, duzy sie bedzie musiał przyzwyczaic...

dzis piwerszy dzien jestem na ciasteczkowej diecie...w sumie to chyba nie bedzie zle, obaidy sa normalne, tylko zamiast sniadania i kolacji je sie takie ciasteczka zbozowe i pije bawarke bez cukru...przepis prosty jak drut, wczoraj piekłam i wyszło mi z jednej porcji ciasek na 6 dni.... zobaczymy co z tego bedzie

pozdrawiam wszystkie!!
maggie...nie daj sie maturom....
mirka...fajnie ze mezem juz ok
 
Rzeczywiści cichutko tutaj.
Właśnie wróciłam z pracy i zaraz zabieram się za robienie spaghetti ale przed tym zajrzałam zeby sie pochwalic, ze zbliza sie pierwsza@. Myslałam ze dzisiaj przyjdzie, bo brzuch mnie od wczoraj boli ale na razie tylko tyle. Już sie nie moge doczekac a zawsze ja przeklinałam.Postanowiłam sobie, że zaczniemy staranka po drugiej@ (mam przyzwolenie po trzeciej bo nie miałam zabiegu) ale ja juz jestem psychicznie gotowa, a pewnie i tak za pierwszym razem nie wyjdzie wiec na co czekać.
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Witam po weekendzie...ja korzystałam ze słoneczka ;) ale dzisiaj odebrałam wyniki histopatologiczne i jestem wkurzona bo oni to zkodowali łaciną i nie wiem o co chodzi a nie chcę się specjalnie umawiać do gina żeby mi terminy łacińskie tłumaczył...myślałam że znajdę coś w necie a tu NIC domyślam się że to oznacza po prostu "poronienie samoistne całkowite" ale kto to wie...może Wy wiecie coś wiecej niż ja??? napisali - niewyraźnie do tego - tak: "Docidva coupada - lub compacta - et Spangiosa" i bądź tu mądra....jeśli wiecie co to znaczy to dajcie znać...z góry dziekuję!
Gratuluję Mirka powrotu do normalności w stosunkach małżeńskich!
Anesto nie stresuj się tak bo stres nie pomaga tylko działa wręcz odwrotnie...powodzenia

Zajrzałam jeszcze raz w te terminy i jednak sie pomyliłam "Decidua compacta et spongiosa"...ale nadal nie znalazłam tłumaczenia ;(
 
alla witam ciebie....chcialam ci tylko powiedziec ze ja jestem po podobnych przejsciach....poronilam w zeszlym roku dwukrotnie w marcu i listopadzie...teraz jestem w 8 tygodniu ciazy i jest ok.na usg widzialam bijace seruszko tydzien temu wiec tylko modlic sie i czekac....ja dwukrotnie mialam zabieg wiec moge ci powiedziec tylko tyle ze mi lekarze powiedzieli ze moge zajsc w kolejna ciaze wtedy gdy sama bede na to gotowa.tak wiec ..po 4 @ zaszlam w ciaze choc powiem szczerze ze nie zabezpieczalismy sie wcale....jesli masz jakies pytania i watpliwosci chetnnie sie z toba podziele wszelkimi moimi doswiadczeniami.moje ciaze zakonczyly sie w 12 i 13 tygodniu.....pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny,

Melduję się po weekendzie. Weekend był całkiem udany, choć jak zwykle za krótki. Poza tym to nadal czekam na @ (dzisiaj 41 dzień cyklu), objawy @ mam od tygodnia, ale jej ani widu ani słychu, poza pobolewaniem brzucha i krzyża od czasu do czasu. Tak chciałabym ją dostać, żeby szybciej móc się starać, a tu nic... Do tego się przeziębiłam na maxa, tzn. gardło mam takie jakby mi ktoś tarką przejechał, czasami kaszlne, ale nie mam żadnego kataru ani nic. Tak się zastanawiam czy to nie jest jakieś alergiczne, bo zawsze o tej porze roku jestem chora.

Mirka, cieszę się, że się pogodziłaś z M.

Pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
Hej dziewczynki
Pisze z kawiarenki internetowej,bo nie mam jeszcze internetu.U nas wszystko wporzadku.Nowe mieszkanko super.Calusy dla was.Odezwe sie za jakis czas.
Magda
 
reklama
Do góry