reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Też muszę zrobić badanie z "materiału" po poronieniu bo na wyniku histo wyszło mi podejrzenie zaśniadu częściowego.😔 Mogę się spytać z jakiej strony kupiłaś badanie genetyczne? Ja zastanawiam się nad testdna.
Strasznie to przykre😥 a jeśli mogę zapytać to w którym tyg straciłaś ciąże?
Badanie kupiłam z testdna, ale nie korzystaliśmy z opcji kuriera, którego Oni zamawiają bo to jest zwykły kurier komercyjny😥 zawieźliśmy do jednej z przychodni, z która lab współpracuje i tam przyjechał kurier medyczny.
 
Strasznie to przykre😥 a jeśli mogę zapytać to w którym tyg straciłaś ciąże?
Badanie kupiłam z testdna, ale nie korzystaliśmy z opcji kuriera, którego Oni zamawiają bo to jest zwykły kurier komercyjny😥 zawieźliśmy do jednej z przychodni, z która lab współpracuje i tam przyjechał kurier medyczny.
Ja chyba będę musiała skorzystać z ich kuriera bo u mnie w mieście nikt z nimi nie współpracuje. Straciłam ciążę w 9 tygodniu, serduszko przestało bić... Dowiedziałam się o tym podczas kontrolnej wizyty w 13 tygodniu. 😔
 
Ja chyba będę musiała skorzystać z ich kuriera bo u mnie w mieście nikt z nimi nie współpracuje. Straciłam ciążę w 9 tygodniu, serduszko przestało bić... Dowiedziałam się o tym podczas kontrolnej wizyty w 13 tygodniu.
Bardzo mi przykro 😥 nie wiem jak sobie z tym radzisz ale mój mąż mi powtarza, ze nasz dzidziuś nie umarł, On się po prostu nie urodził 😥
Ściskam 😘
 
Hej dziewczyny, to moje pierwsze poronienie, jestem w szoku, zakręcona, trochę wyczerpana też nie wiem co mam myśleć. W 13 tyg przestało bić serce, tydzień temu dosłownie biło, parametry w normie, serce 168 wszystko wydawało się super. Dzisiaj lekarz się przyznał ze miał problem żeby zobaczyć kość przedramienia i dokładnie ręce. Dzisiaj się potwierdziło że coś z tym było nie tak. Czy któraś z Was może miała podobna sytuację? Co do przyczyny to nawet nie chciał nic mówić, sama po przerwetowaniu internetu znalazłam że to mogła być trisomia 18. Miałam niska betę i dość niskie białko. Teraz jak i tym myślę to wszystko się jakby zgadzało.
Szukam odpowiedzi, jestem skołowana.
Lata nie byłam w szpitalu a teraz czeka mnie coś takiego. Boję się łyżeczkowania...
 
Hej dziewczyny, to moje pierwsze poronienie, jestem w szoku, zakręcona, trochę wyczerpana też nie wiem co mam myśleć. W 13 tyg przestało bić serce, tydzień temu dosłownie biło, parametry w normie, serce 168 wszystko wydawało się super. Dzisiaj lekarz się przyznał ze miał problem żeby zobaczyć kość przedramienia i dokładnie ręce. Dzisiaj się potwierdziło że coś z tym było nie tak. Czy któraś z Was może miała podobna sytuację? Co do przyczyny to nawet nie chciał nic mówić, sama po przerwetowaniu internetu znalazłam że to mogła być trisomia 18. Miałam niska betę i dość niskie białko. Teraz jak i tym myślę to wszystko się jakby zgadzało.
Szukam odpowiedzi, jestem skołowana.
Lata nie byłam w szpitalu a teraz czeka mnie coś takiego. Boję się łyżeczkowania...
Hej, bardzo mi przykro 😔 Zabieg trwa ok.15 minut i jest w znieczuleniu ogólnym. Ja obudziłam się po godzinie i oprócz silnego krwawienia nic się nie działo, oprócz tej pustki w środku po zabiegu. 😔 Zazwyczaj następnego dnia wychodzi się do domu.
 
Bo jeśli do tej pory wszystko z ciążą było ok, to mogło dojść do mikrozakrzepu, który spowodował odcięcie dziecka od tlenu i wartości odżywczych. Do zrobienia pakiet na trombofilię wrodzoną
 
reklama
Bardzo mi przykro 😥 nie wiem jak sobie z tym radzisz ale mój mąż mi powtarza, ze nasz dzidziuś nie umarł, On się po prostu nie urodził 😥
Ściskam 😘
To prawda i tak do tego trzeba podchodzic wiele z nas doznalo straty a teraz sa szczesliwymi Mamami czasami wiele trzeba przejsc zeby spelnic marzenie glowa do góry 🤗🤗🤗🤗dzieci zmieniaja date swojego przyjscia na świat 🤗🤗🤗
 
Do góry