reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny podpowiecie mi czy któraś z was przy mutacji Pai 1 homozygota brała w ciąży tylko acard I było ok ? Ja mam tak prowadzona ciążę ale to dopiero 6+5 i martwię się czy to nie za mało.... czy heparyna jest niezbędna?
 
reklama
Dziewczyny podpowiecie mi czy któraś z was przy mutacji Pai 1 homozygota brała w ciąży tylko acard I było ok ? Ja mam tak prowadzona ciążę ale to dopiero 6+5 i martwię się czy to nie za mało.... czy heparyna jest niezbędna?
Ja mam Pai 1 homozygotę i jestem na Acardzie od starań, a heparynę mam od pozytywnego testu. Moja gin powiedziała, że obowiązkowo przez całą ciążę, a jak tydzień temu byłam na prenatalnych u innego lekarza, to też to potwierdził.
 
Ja mam Pai 1 homozygotę i jestem na Acardzie od starań, a heparynę mam od pozytywnego testu. Moja gin powiedziała, że obowiązkowo przez całą ciążę, a jak tydzień temu byłam na prenatalnych u innego lekarza, to też to potwierdził.
A mi w poprzedniej ciazy podczas prenatalnych lekarz powiedział że nie będzie tego komentował ze na podstawie pai mam heparynę. Ciąża donoszona l. Kilku lekarzy mi mówiła że nie trzeba. Cały pakiet.nq krzepliwoac mam Oki bo robil mi hematolog. I teraz dostałam sam .acard i mam taki kosmos w głowie 😭
 
A mi w poprzedniej ciazy podczas prenatalnych lekarz powiedział że nie będzie tego komentował ze na podstawie pai mam heparynę. Ciąża donoszona l. Kilku lekarzy mi mówiła że nie trzeba. Cały pakiet.nq krzepliwoac mam Oki bo robil mi hematolog. I teraz dostałam sam .acard i mam taki kosmos w głowie 😭
Czyli w poprzedniej ciąży miałaś heparynę, a teraz nie? Prowadzisz ciążę u tego samego lekarza? Ja mam jeszcze dodatkowo czynnik V R2 hetero, ale właśnie moja gin mówiła, że głównie ze względu na Pai mam heparynę, no i też miałam poronienie.
 
Trzymam kciuki!

@aspekt @marsi89 @MamaR @Mamafasolki @Hopeful_11 @natala123456 co u was? Jak się czujecie?

@KatJak a co u was? Coraz bliżej roczek! Ale to zleciało :)
Dzięki ze pytasz 😘 u mnie 33 tc, wszystko ok tylko walczę z cukrzycą ciazowa. Teraz zaczęły mi trochę cukry wariować i zdarzają mi się przekroczenia po kolacji, niestety. Nie mogę też podejść do vbac, co bardzo mnie smuci, a raczej smuciło, bo teraz już jakos to przegryzłam. Czekam na listopad 🙂
Powodzenia dla Ciebie!
Dziewczyny podpowiecie mi czy któraś z was przy mutacji Pai 1 homozygota brała w ciąży tylko acard I było ok ? Ja mam tak prowadzona ciążę ale to dopiero 6+5 i martwię się czy to nie za mało.... czy heparyna jest niezbędna?
Ja miałam acard w trakcie starań (dawka 150) a po pozytywnym teście heparyna. U mnie pai homo, ale też moje bialko s było raczej w dolnej granicy.
 
Dzięki ze pytasz 😘 u mnie 33 tc, wszystko ok tylko walczę z cukrzycą ciazowa. Teraz zaczęły mi trochę cukry wariować i zdarzają mi się przekroczenia po kolacji, niestety. Nie mogę też podejść do vbac, co bardzo mnie smuci, a raczej smuciło, bo teraz już jakos to przegryzłam. Czekam na listopad 🙂
Powodzenia dla Ciebie!

Ja miałam acard w trakcie starań (dawka 150) a po pozytywnym teście heparyna. U mnie pai homo, ale też moje bialko s było raczej w dolnej granicy.
A czemu nie możesz?
 
Dwa miesiące temu poroniłam w 7 tygodniu ciąży. teraz znowu sie staramy. Chciałam zapytać cz ciąża po poronieniu jest możliwa bez rzadnych komplikacji? Czytrzeba jakoś specjalnie uwazac? Bardzo pragne dziecka a jednoczesnie troche sie boję, że będę za bardzo sie wszystkim przejmowac i będe się wszystkiego bać.
Kochana! Przede wszystkim mimo wszystko zacząć na nowo, pozytywnie myśleć :) Jestem po 2 stratach, 3cia ciąża okazała się ogromnym szczęściem zdrowym 4359 urodzonym naturalnie :) Dlatego ogromnym. Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi : oczywiście że tak!
 
Czyli w poprzedniej ciąży miałaś heparynę, a teraz nie? Prowadzisz ciążę u tego samego lekarza? Ja mam jeszcze dodatkowo czynnik V R2 hetero, ale właśnie moja gin mówiła, że głównie ze względu na Pai mam heparynę, no i też miałam poronienie.
tak w poprzedniej mialam ale wypisał mi ją inny gin (poszłam od niego szybko bo okazał się bucem) poszłam do kolejnego u którego zostałam i poprostu pisał mi dalej uwazajac ze jest hmmm zbędna No i w tej ciąży jestem u niego znowu i powiedział że sam acard wystarczy że skoro mam inne wyniki dobre białka itp No to samo pai nie jest wskazaniem .... nie wiem co mam robić, napisalam do niego że wolałabym mieć ale póki co nie odpisał...
 
reklama
hej dziewczyny co sądzicie o stosowaniu lametty w poprzednim cyklu lekarz zaproponowal na naturalnym niestety nie bylo owulacji cykl przepadl dzisiaj 3dc z powodu nieobecnosci mojego lekarza bylam u innego
ten tez zaproponowal podejscie na naturalnym cyklu z wywolaniem owulacji wlasnie lametta
a jak sie nie uda to kolejny cykl mi przepada pomimio wieku (magiczna 40) mam wysokiem AMH
cykle jednak obawiam sie bezowulacyjne na stymulacje do punkcji tez poszlo mi calkiem niezle finalnie z 20 pobranych jajeczek do konca dotrwało 5 ładnych zarodeczków drugi transfer zakonczyl sie ciąża jednak utrzymana tylko do 6 tc wiec sie zastanawiam czy lametta zadziala jak powinna
 
Do góry