reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny, jaki magnez bierzecie? Ja brałam ten solgar, ale albo za mało, albo sama nie wiem, bo wyniki średnie...w normie, ale w dolnej granicy...
Ja biorę asmag forte (z polecenia gina i kardiologa). Nie wiem jaki jest u mnie poziom, bo nie oznaczalam- po prostu ich posłuchałam. On ma status leku.
Dziewczyny, jestem jakieś 3 tygodnie po poronieniu i w ubiegłym tygodniu byłam na kontroli. Wszystko jest dobrze, czysto. Teraz czekam na miesiączkę, ale zaczęłam sobie robić testy owulacyjne i dziś mam dwie mocne krechy.. jeśli chodzi o hcg, to już około tydzień temu zrobiłam z ciekawości test ciążowy i druga kreska była naprawdę ledwo, ale to mega ledwo zauważalna więc teraz na pewno już by nie wykryło. Czyżbym mogła mieć na dniach owulację 👀🫣? Zobacz załącznik 1405015
Ja 2 tygodnie po zabiegu łyżeczkowania mialam owulacje- również się bardzo zdziwiłam, że organizm tak szybko jest w stanie się ogarnąć i wrócić na prawidłowe tory 🙂
 
reklama
Ja biorę asmag forte (z polecenia gina i kardiologa). Nie wiem jaki jest u mnie poziom, bo nie oznaczalam- po prostu ich posłuchałam. On ma status leku.

Ja 2 tygodnie po zabiegu łyżeczkowania mialam owulacje- również się bardzo zdziwiłam, że organizm tak szybko jest w stanie się ogarnąć i wrócić na prawidłowe tory 🙂
A czy pamiętasz kiedy mniej więcej dostałaś pierwszą miesiączkę po zabiegu? U mnie krwawienie trwało 2 tygodnie a teraz pojawił się śluz..jest w końcu tak..normalnie..
 
A czy pamiętasz kiedy mniej więcej dostałaś pierwszą miesiączkę po zabiegu? U mnie krwawienie trwało 2 tygodnie a teraz pojawił się śluz..jest w końcu tak..normalnie..
Ja dostałam okres z ok. Tygodniowym opóźnieniem (względem normalnego cyklu). Zabieg mialam 17.11 (później plamiłam kilka dni) a okres dostałam 19.11 (mam krótsze niż dłuższe cykle).
 
@aspekt jednak warto być wnikliwym, nawet dla własnego spokoju. Bardzo się cieszę że wszystko jest ok

@marsi89 @kasiaa91 Bardzo mi przykro z powodu choroby Waszych psiakow- mam nadzieję że wszystko się jakoś ulozy. Ja nie wiedziałam co to znaczy przywiązanie do zwierzaka, dopóki nie przyplątał się do nas kot, którego cała rodzina pokochała jak członka rodziny.

Ja wczoraj zaliczyłam panikę. Od kilku dni dotykając brzucha mialam wrażenie że macica troche odstaje (wcześniej się nie dotykałam zbytnio, wiec tez nie miałam porównania). Tak się nakrecilam, że już sama nie potrafiłam trzezwo określić czy mnie ten brzuch boli czy nie 🤦‍♀️ na szczęście moja lekarka była w gabinecie i przyjęła mnie między pacjentkami- mowi ze wszystko jest ok i może mam takie odczucia bo macica zaczęła teraz bardziej rosnąć. Cieszę się, że jest ok, ale to tez mi pokazało w jakim jestem stanie 🙄 jak jest dobrze, to jakoś się trzymam i wydaje mi się ze sobie radzę, ale jak pojawia się niepewnośc to troche mi odcina myślenie i racjonalną ocenę sytuacji. W każdym razie pewnie lepiej jechać z każdą pierdola, niż się stresować 🤷‍♀️
i ta panika nas nie opuści chyba aż do szczęśliwego rozwiązania. Dobrze że pojechałaś bynajmniej się uspokilas.
Dziewczyny, jaki magnez bierzecie? Ja brałam ten solgar, ale albo za mało, albo sama nie wiem, bo wyniki średnie...w normie, ale w dolnej granicy...
ja chyba jakiś magnez mam w swoich witaminach ciążowych, prócz tego dodatkowo nic nie mam zlecone. Ale jak brałam sama od siebie to taki zwykły magnez.

Dziewczyny co do pieska to już dziś byliśmy zdecydowani na uśpienie bo wczoraj mąż z dworu musiał go nieść na rękach. I w ogóle odsuwał się od nas jak go glaskalismy. Już myśleliśmy że to jest ten moment co weterynarz mowila że pies daje znac że chce odejść. A dziś przed wyjazdem do weterynarza zaczął sam pić, zjadł kawałek szynki, oczy mu się ożywiły, zaczął chodzić. U weterynarza to samo. Wyerynarz powiedziała żeby wstrzymać się z uspieniem bo jak widać pies ma wolę życia.Wiadomo że to moze być kilka dni, ale moze on po prostu chce odejść w domu, chce się jeszcze pożegnać. W każdym bądź razie jesteśmy w szoku.
 
Super !
A na co doktor zwrócił uwagę jeśli mogę zapytać?
Łożysko ma "języczek" blisko ujścia wewnętrznego szyjki i ten języczek jest niespecjalnie dobrze przyklejony do ściany macicy.

@Mamafasolki Magne B6 forte 3x1 tab. Forma dobrze przyswajalna, status leku. Jedynie mogę się przyczepić do klasycznych wypełniaczy, których osobiście unikam. Ale próbowałam zmienić na Aliness niby ta sama dawka tej samej substancji czynnej i mialam dolegliwości skurczowe.
 
Łożysko ma "języczek" blisko ujścia wewnętrznego szyjki i ten języczek jest niespecjalnie dobrze przyklejony do ściany macicy.

@Mamafasolki Magne B6 forte 3x1 tab. Forma dobrze przyswajalna, status leku. Jedynie mogę się przyczepić do klasycznych wypełniaczy, których osobiście unikam. Ale próbowałam zmienić na Aliness niby ta sama dawka tej samej substancji czynnej i mialam dolegliwości skurczowe.
I co lekarz na to ?
 
reklama
Buu miałam dziś robic betę ale już oczywiście ze czuje ze wjeżdża @ ... mam już śluz zabarwiony ... niby wszystko idealnie wyniki tez a dalej dupa ... to flustrujace 😬 dodam ze testy tez białe :-) wiec raczej niemam co się łudzić ... No nic trzeba planować kolejny cykl
Współczuje ale trzymam kciuki za następny cykl🤞🤞
Ja tydzień temu miałam dni płodne więc czekam do terminu okresu i się okaże czy zaskoczyło 😉
 
Do góry