reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mierz temperaturę. Ja (też z sierpniowych) poroniłam wczoraj i to był moj najgorszy bol w życiu. Dosłownie leżałam na podłodze w łazience nie mogłam się ruszyć. I nagle odpuściło, w sekundę, poleciało dużo krwi i było po wszystkim. 15 minut później zamówiłam sushi i bawiłam się w wyścigi na czworaka z synkiem.
Dalej oczywiście mam „okres” ale tamto to było to właściwe poronienie, teraz po prostu złuszcza się endometrium.
Ja też wczoraj. 😢 Ale i tak podjadę sprawdzić.

Kurcze ... Przykro mi. Ja wczoraj głównie leżałam/biegałam bo od 12 do 19 to trwało.
 
mi to nawet powiedzieli wczoraj wprost.

Hmm to u mnie nie sądzę. Powiedzieli że jeżeli cokolwiek wzbudzi mój niepokój to mam do nich wracać. Nie tylko ból, krwawienie ale powiedzieli że mam wracać nawet jeżeli będę czuła się nieswojo.
Z rozumiałam też że jeżeli poniedziałek wynik nie spadnie to już mnie zostawia i będą kombinować na oddziale.

Ja oczywiście w piątek rano zrobię betę, crp i mam usg u swojego lekarza. I jak coś będzie nie tak to tam wrócę wcześniej
 
Ale to czytam wasze opisy to u mnie nic takiego nie było tzn miałam raz przez ok godzinę skurcze jak porodowe takie do 3cm ale spokojnie sobie z nimi radziłam wtedy coś wyleciało i potem mialam jakby skąpy okres. Zero już bólu. Podpaski takie z jedną kropla spokojnie starczyły by mi 1 na dobę. Więcej żadnych tkanek, skrzepów itp No nic
 
Dziewczyny powiedzcie mi...zatrzymały się moje bliźniaki niestety i właśnie dochodzi do poronienie...pytałam lekarza czy robi się jakieś badania po poronieniu ale on powiedział że dopiero jeśli dojedzie 2 krotnie do poronienia... I pytanie do Was czy na własną rękę można zrobić jakieś badania,aby wykryć ewentualną przyczynę poronienia, by uniknąć przy kolejnych podejściach?
 
Hej dziewczyny. Wracam do was. 😢 Chciałam się już powoli witać na sierpniowych mamuśkach, ale po ostatnim poronieniu... miałam opory. No i jak widać słusznie. Przechodzę znowu to samo. Ciąża zatrzymała się na 6 tc. Wczoraj prawdopodobnie poroniłam w domu. 😢

Dziś chyba pojadę na IP to sprawdzić. Nie chciałam jechać w trakcie bo dosłownie lało się, a poprzednio lekarze zachęcali mnie do ronienia w domu.

Ehhh... dziś oprócz mocnych bóli menstruacyjnych i nadal krwawienia nic się nie dzieje.... noo tylko jakieś dreszcze mnie złapały przed chwilą. Mierzę temperaturę. Jest w normie. Myślicie, że takie bóle i ew. dreszcze nie zagrażają mi?

Czekam na męża i będę jechać.
Jedz na IP i zobacz czy jest ok. Może być konieczny jeszcze zabieg. Ja poroniłam w poniedziałek, jeszcze odczuwam niekiedy skurcze macicy, prawdopodobnie jest to normalne…
 
reklama
Do góry