reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

juz prawie koniec weekendu wiec moge stwierdzic ze dobrze wykorzystałam czas...napracowałam sie, ale przynajmiej efekty widac....

jak pucowałam podłogi duzo myslałam, bo podłóg mam duzo...pucowałąm i płakałam...
minały dzis dokładnie 4 tyg od mojego zabiegu, a ja sie nie potrafie z tym pogodzic, nie potrafie tego zrozumiec, zal jest tak głęboki, smutek tak wielki, wiem ze sie kiedys pozbieram, ale wiele moich łez jeszcze musi popłynać

dzis w kosciele trafilismy na msze dziecieca-to taka specyficzna masza w ojców dominikanów w poznaniu, pełno małych rozbieganych stworków, nikt ihc nie kontroluje, moga wszystko robic i wszedzie chodzic....nie wytrzymałam i sie rozryczałam,,,stałam i ryczałam w kosciele pełnym dzieci, a tu nagle podeszła do mnie dziewczynka, mniej wiecej 4 latka i oddała mi swojego balonika...rozryczałam sie jeszcze bardziej...

wiecie same ze gadanie innych ze bedzie dobrze, ze im przykro, ze zle, ze dasz sobie rade...to jest takie irytujace...bo niby sie to wie, ale powstrzymac myslenie o poronieniu jest trudniej niz zatrzymac emocje...tak mi ciezko, same wiecie...niejedno przechodziło mi przez głowe...zeby juz nie próbowac, potem zeby spróbowac z adopcją, potem zeby nie próbowac, zeby zamiast dzieci miec hodowlę psów....

im wiecej czytam co tu piszecie (doszłam juz prawie do samego poczatku) tym bardziej jestem pewna ze mi sie uda...maz daje mi siłe, wiare i moc..beda sie nia z wami dzielic...a jak nam sie uda to i tak bede was odwiedzac i zarazac brzuszkiem!!

to tyle weekendowych przemyslen...

miłej nocki!
 
reklama
im wiecej czytam co tu piszecie (doszłam juz prawie do samego poczatku) tym bardziej jestem pewna ze mi sie uda...maz daje mi siłe, wiare i moc..beda sie nia z wami dzielic...a jak nam sie uda to i tak bede was odwiedzac i zarazac brzuszkiem!!

I tak trzymac kochaniutka!!!!! :-)

Właśnie ogladałam z mężem film z porodu :szok: zdecydowaliśmy ( już dawno ) że będziemy rodzić razem , wiec chciałam żeby zobaczył taki film i dopiero w tedy podjął decyzję , czy chce ze mną być.
Na szczęście nie zmienił zdania :laugh2: mój mąż zawsze był fajny po prostu :laugh2:

No to super :-). Trzymajcie sie cala trojeczka
 
Witam wszystkich :-) MALUTKA22 I DILAJLA witajcie :-) Jest bardzo smutno kiedy dołanczaja kolejne dziewczyny,które straciły swoje dzieciątka :-( Dlaczego zdarza się to coraz częściej?!!!!!! :-( Pozdrawiam wszystkie dziewczynki :-) i zmykam bo mam w domu remont :-( a trzeba odpocząć przed jutrzejszym bałaganem.
 
Hej,Dlaczegotak,raczej nieprzespane noce nie skończą się z ciąża,tylko przeciwnie:-D

Trzymajcie się wszystkie.Pozdrawiam serdecznie.Papapa.
 
dlaczegotak ale masz małego rozrabiakę w brzuszku, hehe:-D
gratuluję
i witam wszystkie nowe dziewczynki. nie było mnie kilka dni i znów Nas przybyło.
ja wczoraj wróciłam z weekondowych szalonych zakupów. nogi bola do tej pory ale badz co badz zakupy to jest to co zawsze poprawi humor kobiety:tak:
co prawda ostatnim razem chodziłam po sklepach z akcesoriami dla dzieci. ale trudno. nic juz na to nie poradze. w tym tygodniu spróbuje dostac sie do swojego gina. mam cicha nadzieje ze nie bedzie kazał mi czekac 6 miesiecy na nastepne staranka.
i to co najgorsze, w tym tygodniu wracam do pracy. boje tego strasznie. :-(
 
mam prosbe...moze któras to ma bo ja jakos nie moge odnalesc...potrzebne mi takie cos jak wartosci progesteronu, estadriolu i innych hormonów w poszczególnych dniach cylku...moze ktos ma....bede wdzieczna
 
Dzień dobry,
znów nie było mnie tylko weekend i tyle nowych dziewczynek przybyło....:-(
Witam was wszystkie serdecznie i przykro mi ze musiałyście do nas dołączyć:-(.....

Dlaczegotak - cieszę się ze maluch dokazuje - tzn. ze wszystko u Niego ok!:tak:
Dosia24 - powodzenia w pracy:tak:

Maggie - jak samopoczucie? Luby wyzdrowiał trochę zeby móc stanąć na "wysokości zadania" ??;-)

Cyprysiowa - czyli wszystko jest jak najbardziej ok!!! Super, super!!! Jeszcze raz gratuluję!!:tak::-) Zarażaj, zarażaj....

pozdrawiam wszystkie serdecznie!!
 
Wczoraj przyszło do nas 18 osób + my 2 = 20, normalnie ścisk był :-) Mój dom żył, bo były również dzieci, w pierwszym momencie było mi trochę ciężko, ale później jakoś się wzięłam w garść:tak: Było bardzo wesoło i przyjemnie, przyjechał nawet mój szwagier, który stroni od rodziny, i był dlamnie naprawdę uroczy:szok:. A to taki typ co poza kompem nic nie widzi, a u Nas nawet do kompa nie podszedł!


Dzisiaj troche posprzątałam,a resztę dnia będę się obijać, zrobię jeszcze tylko jakiś obiadek, a potem już mam luz, nawet M powiedział, że mam się dzisiaj wyspać. Tak wogóle to mieliśmy gości dzisiaj na śniadanie, więc wstać też musieliśmy trochę wcześniej;-) A teraz mam błogi spokój.....bo jestm sama, no powiedzmy, że sama, mój pies przecież śpi pod łóżkiem
 
witam was serdecznie mam pytanie po ilu dnaich powinna sie pojawic sie miesiaczka bo jak narazie jej nie widac :-(juz miesiac minol jak ANIOLECZKA nie ma:( pozdrawiam was cieplo;-)
 
reklama
w moim przypadku lekarz powiedział ze 6 tyg od zabiegu powinna sie pojawić @ a jezeli sie pojawi to ze trzeba bedzie ja wywołac farmakologicznie. u mnie leci 3 tydzien i równiez nie mam @ choc czasem czuje sie tak jakbym zaraz miala dostac, lekko pobolewa mnie brzuch i mam dziwne wahania nastroju.
pozdrawiam
 
Do góry