reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mika - ja miałam zlecone badanie kontrolne 2 tyg po zabiegu i wtedy gin. dał nam zielone światełko na przytulanie, gdyż szyjka była ładnie zamknięta, wszystko ładnie zagojone, nie było stanu zapalnego,śluzówka odbudowana.

Dilajla - zrób sobie badania na toxoplazmozę i cytomegalię, to się robi standardowo po poronieniu. Dowiesz sie również, czy któreś z nich nie było przyczyną poronienia.
Dilajla czas leczy rany i to nie są puste słowa zobaczysz za kilka dni , tygodni bedzie Ci lżej:tak:Zadna z nas nie zapomina o swoim dzieciątku, dla nas to już na zasze będzie nasze dziecko, ale z czasem ból jest mniejszy....
 
reklama
Jeśli chodzi o przytulanki to mi jeden lekarz powiedzial ze dopiero po pierwszej @ a drugi po badaniu stwierdził ze jesteśmy młodzi i nie ma co się wstrzymywać i pozwolil po 3 tygodniach ale ja stwierdziłam ze poczekamy jednak do pierwszej @ a dostałam ją 27 dni po zabiegu, drugą po 31 dniach a trzecią po 29 dniach.

Dilajla - mi minęły już 3 miesiące a i tak jeszcze czasami płaczę.....Strasznie tęsknię za moim Maleństwem....
 
Ewelka :-) Oczywiscie, ze nie odpuscilam przytulanek ;-). Najdrozszy bynajmniej sie nie wzbranial :-D

Aga :-) Pozdrowionka!

Ptaszynka :-) Faktycznie to czekanie na USG moze czlowieka wykonczyc. Ale bedzie przeciez OK :tak:. I prosze nam wkleic sliczne zdjatko :tak:

Maluska! Ja dostalam @ po 5 tyg. ale nawet do 8tyg jest OK. Jak nie dostaniesz do tego czasu, to gin powinien Ci dac tabletki na wywolanie (wiec nic nie boli, nie boj sie :-)). Trzymaj sie kochanie!

Teraz mam lekcje i uczniowie pisza test z matematyki a ja tu sobie stukam ...:laugh2:
Pozdrowionka dla wszystkich pozostalych babeczek :-):-):-)
 
:-) Trzeba nad tym ostro pomyśleć, ale pewnie to ja będę musiała go długo przekonywać, bo on boi się, że zrobi mi krzywdę.


Mój M. jeszcze miesiąc po zabiegu, obchodził się ze mną jak z jajkiem, dokładnie bał się zrobić i krzywdę, spał na drugim końcu łóżka:-D:tak:a jak zapytała co się tak odsuwa, to mi powiedział,że musi byc w bezpiecznej odległości, bo jak uśnie to mnie może przywalić sobą i mi coś zrobi:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Stwierdziliśmy z moim kochanym, że jak tylko lekarz da nam zielone światełko, to zaczniemy staranka.
Wczoraj, jak przygotowywałam wszystko do imprezki, weszłam do pokoju koło naszej sypialni, mój M poszedł tam za mną i stwierdził, że to taki duży pokój, a ja powiedziałam, że faktycznie duży, ale pusty... Na co on się na mnie spojżał zdziwiony i zapytał, czemu pusty? a ja na to, że nikt w nim nie mieszka, on się na mnie spojżał, bo nie zrozumiał, i zapytał, a kto ma mieszkać?, a ja mu na to- DZIDZIA, wtedy on mnie mocno przytulił i było mi tak słodko i już wiem, że stanę na głowie, a dzidzia w tym pokoju będzie mieszkała i koniec!
Ostatnio rozmawialiśmy nawet o tym, że jak uda nam się znowu stworzyć fasolkę, to ja nosa nie wyjmę z łóżeczka, a na sobotę do sprzątania będziemy brali dziewczynę z sąsiedztwa, zapłacimy jej i tyle, w końcu, na to nas jeszcze stać.Z resztą ta dziewczyna zawsze nam pomaga, nigdy nam nie odmawia, tyle, że my jej nie wyzyskujemy i zawsze coś z tego ma, jak nie kasę, to jakiś drobny upominek. Wczoraj sama mi zaproponowała pomoc i pomogła mi posprzątać po gościach. Taka dobra duszyczka z Niej...
 
Wszystkie jesteście takie kochane i zawsze potraficie podnieść mnie na duchu:tak:
Wiecie co z tym kochaniem to powiem Wam szczerze że sama się sobie dziwie bo mam doła płakać mi się chce a przy tym mam ogromną ochotę się kochać:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
I to mnie bardzo zdziwiło bo jak miałam doła albo działo się coś złego w moim życiu to sex mógł dla mnie nie istnieć a teraz........ hormony chyba zwariowały
Ale wiadomo teraz to nic tylko odwracam się tyłkiem do męża i spanko:tak:A on się we mnie wtula jak zawsze co sprawia mi ogromną przyjemność bo czuję się wtedy taka bezpieczna;-)
 
reklama
Hej Babeczki! :-(niestety mam złe wieści...jutro na moje nieszczęście muszę stawić się do szpitala...nie można już dłużej tego odwlekać powiedział dziś ginek:baffled:...czyli czeka mnie drugi zabieg jednak...a ja naiwna cały czas miałam nadziję że wszyscy dookoła się mylą...znowu się boję tego wszystkiego...i bedę musiała przebrnąć przez to sama niestety...:hmm:
 
Do góry