reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej. Możecie polecić jakies preparaty dla mężczyzn na poprawę parametrów basienia (duza liczba plemników nieruchomych)?
Jeśli któraś z Was może coś polecić sprawdzonego to będę bardzo wdzięczna? Z góry dziękuję ;)
 
reklama
Hej. Możecie polecić jakies preparaty dla mężczyzn na poprawę parametrów basienia (duza liczba plemników nieruchomych)?
Jeśli któraś z Was może coś polecić sprawdzonego to będę bardzo wdzięczna? Z góry dziękuję ;)
polecam fertistim. Do tego oboje pilismy zioła ojca sroki. :)
Udało się w pierwszym cyklu po wprowadzeniu tych dwóch rzeczy.
 
Napisz jeszcze proszę o encortonie, brałaś w każdej ciąży? I kto Ci go przepisał?
steryd przepisywała ginka. W poprzedniej ciazy brałam 3xdxiennie 5-0-5mg czyli 10mg na dobę a teraz 5-0-2.5 czyli 7.5mg dziennie. To sa niewielkie i oczywiście profilaktuczne dawki bo zadne przeciwciala mi nie wyszły tylko moze te NK mogly by być niższe.

Hej,
Nie pojechałam wczoraj. Bardzo chciałam spędzić ten ostatni wieczór z dziećmi. Teraz jestem już w szpitalu i czekam. Oczywiście dziwnie się czeka na przyjęcie z ciężarnymi
jestesmy z tobą..

A jaki jest standard za wizytę? Za jedyną wizytę w poprzedniej ciąży inny lekarz wziął 350. Jak tyle kosztuje to w Białymstoku, ciekawe, z jakiej kasy trzeba wyskoczyć w Warszawie.
Ja place 150 i to jest bardzo mało. Nie mam lekarza na NFZ bo moja przychodnia nie podpisała żadnej umowy. Ale srednio wizyty w Rzeszowie to 200-250
 
Właśnie siedzę w pociągu do Krakowa, dziś o 18:00 prenatalne, stres ogromny szczególnie, że od 3tygodni nie byłam na USG... Piersi mniej bolą ale dziś wychodzi 12+2 więc sobie powtarzam, że to normalne ale wiadomo... Ehh oby dotrwać do tego badania i żeby było wszystko ok. Trzymajcie za nas kciuki.
Trzymam kciuki!!!
Hej dziewczyny :)
Beta 323 (2 dni temu 87)
Progesteron 37 (2 dni temu 36)

Oczywiście poszłam wczoraj na jogę i bardzo dobrze się z tym czułam, trochę przestałam panikować :)
Te testy wyrzucam do kosza… wkurzyła mnie 😅 bo dziś znowu taka sama kreska wyszła jak wczoraj i dwa dni temu.
Super!!!
są chyba dwie metody. Jedna to picie non stop codziennie przed snem przez 3 miesiące a potem miesiac przerwy.
A druga to picie do owulacji. Ja wybrałam tę drugą.
Właśnie w Paczkomacie mam, dziś 4dc i zacznę z ziołami, ostatnia deska ratunku
 
reklama
4 stycznia. Właśnie krucho u mnie z kasą, wizyta co dwa tygodnie 400zl też nadwyręża moje możliwości (mam w styczniu duży konieczny wydatek), ale tak się cieszyłam, że trafiłam do dobrego lekarza. Ja już nie wiem, do kogo iść na USG. Nie umiem ocenić, kto ma lepszy sprzęt, taka prawda.
400 zł? O.matko ale się ceni. Kurde chore to jest że chodzimy prywatnie a i tak nie czujemy się w pełni zaopiekowana.
Ja jestem że Śląska. Mój gin bierze 180 zł za wizytę normalna, a za ciążowa bierze 150 zł. Jak byłam w ciąży bliźniaczej i chodziłam co 2 tyg. Na kontrolę to kasował mnie co druga wizytę.
Właśnie siedzę w pociągu do Krakowa, dziś o 18:00 prenatalne, stres ogromny szczególnie, że od 3tygodni nie byłam na USG... Piersi mniej bolą ale dziś wychodzi 12+2 więc sobie powtarzam, że to normalne ale wiadomo... Ehh oby dotrwać do tego badania i żeby było wszystko ok. Trzymajcie za nas kciuki.
Trzymam kciuki, będzie dobrze. I koniecznie daj znać
 
Do góry