reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczyny, ja troche z innej beczki. Chciałabym Was się podpytać, czy w okresie owulacji tj. dwa, trzy dni przed pobolewa Was brzuch jak na okres tylko trochę delikatniej, od wczoraj boli mnie delikatnie podbrzusze, jajnik, tylko dziwnie bo boli mnie prawy jajnik a według usg mam mieć owulacje z lewego (tam był pecherzyk dominujący) chociaż pęcherzyki były w prawym i w lewym...czy to jakiś powód do zmartwień. Po ciąży obumarłej zaczęłam się bardziej obserwować:p
U mnie bywa często klucie jajnika tak ze 2 dni, brzuch raczej nei boli ale dzisiaj np jestem w 20dc i mam lekkie plamienie. Cholera wie czemu, czy to spóźniona owu czy zapowiedź wcześniejszej @, to drugi cykl po poronieniu a w ciąży nie jestem bo lekarz dał zielone światło dopiero od stycznia.
 
reklama
U mnie bywa często klucie jajnika tak ze 2 dni, brzuch raczej nei boli ale dzisiaj np jestem w 20dc i mam lekkie plamienie. Cholera wie czemu, czy to spóźniona owu czy zapowiedź wcześniejszej @, to drugi cykl po poronieniu a w ciąży nie jestem bo lekarz dał zielone światło dopiero od stycznia
Ja przed ciąża też miałam kłucie jajnika a w momencie kiedy pękł pecherzyk miałam duży ból właśnie jajnika I tak jakby odbytu taki chwilowy...a teraz jakoś dziwnie mnie podbrzusze boli..
 
Hej dziewczyny, ja troche z innej beczki. Chciałabym Was się podpytać, czy w okresie owulacji tj. dwa, trzy dni przed pobolewa Was brzuch jak na okres tylko trochę delikatniej, od wczoraj boli mnie delikatnie podbrzusze, jajnik, tylko dziwnie bo boli mnie prawy jajnik a według usg mam mieć owulacje z lewego (tam był pecherzyk dominujący) chociaż pęcherzyki były w prawym i w lewym...czy to jakiś powód do zmartwień. Po ciąży obumarłej zaczęłam się bardziej obserwować:p
ja miałam po lyzeczkowaniu szczególnie straszny bol jajnika w trakcie owulacji. Taki bol, ze przy chodzeniu czułam jajniki. Ale raczej zawsze to uczucie było w tym jajniku w którym była owulacja
 
Hej dziewczyny, ja troche z innej beczki. Chciałabym Was się podpytać, czy w okresie owulacji tj. dwa, trzy dni przed pobolewa Was brzuch jak na okres tylko trochę delikatniej, od wczoraj boli mnie delikatnie podbrzusze, jajnik, tylko dziwnie bo boli mnie prawy jajnik a według usg mam mieć owulacje z lewego (tam był pecherzyk dominujący) chociaż pęcherzyki były w prawym i w lewym...czy to jakiś powód do zmartwień. Po ciąży obumarłej zaczęłam się bardziej obserwować:p
Mnie często właśnie przed owu boli całe podbrzusze jakbym zapalenie pęcherza miała i jajniki na zmianę, mając monitoring byłam nieraz zdziwiona z którego jajnika bo często bolał drugi ale lekarz mówił, żeby się nie sugerować za bardzo bólem, bo może promieniować
 
Mnie często właśnie przed owu boli całe podbrzusze jakbym zapalenie pęcherza miała i jajniki na zmianę, mając monitoring byłam nieraz zdziwiona z którego jajnika bo często bolał drugi ale lekarz mówił, żeby się nie sugerować za bardzo bólem, bo może promieniować
Uspokoiłaś mnie :) w takim razie nie nakręcam się:p
 
A jak samopoczucie u Was?? Ja jestem cała w skowronkach, za dwa tygodnie idziemy na swoje :D długo czekaliśmy na nasze pierwsze wspólne mieszkanie. Bardzo długo trwało całe wykończenie ( stan surowy) a ile nerwów i kłótni haha ale w końcu się udało!! Tak się zacznie nasz nowy rok :)
 
A jak samopoczucie u Was?? Ja jestem cała w skowronkach, za dwa tygodnie idziemy na swoje :D długo czekaliśmy na nasze pierwsze wspólne mieszkanie. Bardzo długo trwało całe wykończenie ( stan surowy) a ile nerwów i kłótni haha ale w końcu się udało!! Tak się zacznie nasz nowy rok :)
Ooo super! 🙂 piekny początek roku.

Ja osobiście jestem w średnim nastroju- jakos ten świąteczny czas na mnie nie najlepiej wpływa. To pewnie dlatego, że te święta miały wyglądać inaczej... Ale nie pozostaje mi nic innego jak wierzyć, że kolejne będą lepsze 🙂
 
@Czikunia U mnie też pierwsze nowe. U nas bez kłótni, bo mąż uznał, że ja wszystkim się zajmuję :D
Bardzo optymistyczny plan zakładał, że święta spędzimy już w nowym mieszkaniu. Ale jak zwykle wszystko się musiało przesunąć. Jest nadzieja, że koniec stycznia się przeprowadzimy.
My mieliśmy już w listopadzie się przeprowadzić ;) taki był plan. Już prawie wszystko mamy, zostały szczegóły, także za dwa tygodnie parapetówka :D
 
reklama
@Czikunia U mnie też pierwsze nowe. U nas bez kłótni, bo mąż uznał, że ja wszystkim się zajmuję :D
Bardzo optymistyczny plan zakładał, że święta spędzimy już w nowym mieszkaniu. Ale jak zwykle wszystko się musiało przesunąć. Jest nadzieja, że koniec stycznia się przeprowadzimy.
Dołączam do Was dziewczyny 😁😂
Duzo nerwow z tym związane ale mi odciąża to glowę...i tak jakby nowe otwarcie od 2022....
 
Do góry