reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej , wczoraj byłam niestety owulacja dopiero przede mną ale to nieważne. Mam stan zapalny bo zostały resztki po poronieniu😥😥. Antybiotyk i jeśli po kolejnym okresie nie oczyści , szpital i lyzeczkowanie... powiem tak jestem wkurw... na swojego lekarza który w szpitalu dał mi tylko tabletki potem mnie wypuścił, na kolejnej twierdził że po okresie wszystko zejdzie , kolejną wizyta że jeszcze jeden cykl i napewno. I dupa poronilam 31.05 miałam 2 okresy A ja dalej mam resztki 😡😡😡... Nie mam siły pisać poplakalam się wczoraj bo kurde jak tak można ... ten powiedział że powinnam jechać do szpitala, ja się nie zgodziłam , spróbuje ten antybiotyk jak dalej będzie bolało w przeszłym tyg idę na zabieg. Tak traci się zaufanie do swojego lekarza....specjalista który pracuje w szpitalu 🥺🥺🥺...
No co za palant.... Ja bym na twoim miejscu już nie czekała tylko od razu szła do szpitala. Skoro nie zeszło z 2 okresami to i z 3 nie zejdzie. A po co masz tacic kolejny czas
 
reklama
Hej , wczoraj byłam niestety owulacja dopiero przede mną ale to nieważne. Mam stan zapalny bo zostały resztki po poronieniu😥😥. Antybiotyk i jeśli po kolejnym okresie nie oczyści , szpital i lyzeczkowanie... powiem tak jestem wkurw... na swojego lekarza który w szpitalu dał mi tylko tabletki potem mnie wypuścił, na kolejnej twierdził że po okresie wszystko zejdzie , kolejną wizyta że jeszcze jeden cykl i napewno. I dupa poronilam 31.05 miałam 2 okresy A ja dalej mam resztki 😡😡😡... Nie mam siły pisać poplakalam się wczoraj bo kurde jak tak można ... ten powiedział że powinnam jechać do szpitala, ja się nie zgodziłam , spróbuje ten antybiotyk jak dalej będzie bolało w przeszłym tyg idę na zabieg. Tak traci się zaufanie do swojego lekarza....specjalista który pracuje w szpitalu 🥺🥺🥺...
Co za palant, współczuję kochana że musisz przez to znowu przechodzić.
 
Hej , wczoraj byłam niestety owulacja dopiero przede mną ale to nieważne. Mam stan zapalny bo zostały resztki po poronieniu😥😥. Antybiotyk i jeśli po kolejnym okresie nie oczyści , szpital i lyzeczkowanie... powiem tak jestem wkurw... na swojego lekarza który w szpitalu dał mi tylko tabletki potem mnie wypuścił, na kolejnej twierdził że po okresie wszystko zejdzie , kolejną wizyta że jeszcze jeden cykl i napewno. I dupa poronilam 31.05 miałam 2 okresy A ja dalej mam resztki 😡😡😡... Nie mam siły pisać poplakalam się wczoraj bo kurde jak tak można ... ten powiedział że powinnam jechać do szpitala, ja się nie zgodziłam , spróbuje ten antybiotyk jak dalej będzie bolało w przeszłym tyg idę na zabieg. Tak traci się zaufanie do swojego lekarza....specjalista który pracuje w szpitalu 🥺🥺🥺...
Bardzo mi przykro. To dobijające, że takie rzeczy się dzieją w szpitalach🥺
Dwa lyżeczkowania miała @Qruszon. Pierwszy zabieg był niedokładny.
Moim zdaniem jedź do szpitala, skoro samo po dwóch okresach się nie oczyściło. Przyczyną stanu zapalnego są resztki w macicy, Antybiotyk może zmniejszyć stan zapalny, ale przyczyny nie usunie.
 
O cholera! To nawet nie zlecał Ci kontrolnego usg? Ja poronilam bez tabletek ale potem lekarz kilka razy sprawdzał czy organizm się czyści i czy nic nie zostało.
Bardzo wspolczuje🥺
Miałam 3 usg który robił ten o to specjalista. Za każdym razem twierdząc że jeszcze troszkę i zejdzie ... usg trwało 1 minutę i spadaj ... Tak wyglądało naprawdę. Wczoraj inny lekarz i kurde usg dokładne potem rozmowa i zupełnie inaczej... wiem że nie zejdzie że bez szpitala nie pójdzie.... czemu to mnie spotyka ...2 cm resztki do tego uwaga moje endometrium ma 14 mm w 15 dc ... także słabo
 
Bardzo mi przykro. To dobijające, że takie rzeczy się dzieją w szpitalach🥺
Dwa lyżeczkowania miała @Qruszon. Pierwszy zabieg był niedokładny.
Moim zdaniem jedź do szpitala, skoro samo po dwóch okresach się nie oczyściło. Przyczyną stanu zapalnego są resztki w macicy, Antybiotyk może zmniejszyć stan zapalny, ale przyczyny nie usunie.
Tak potwierdzam, ja miałam dwa lyzeczkowania. Pierwsza abrazja mało dokładna, druga po miesiącu. Szok.
Potem już było z górki... choć na wyjściu ze szpitala dostałam antybiotyk (całe szczęście nie było już tego lekarza do którego chodziłam latami i robił 1zabieg na oddziale
 
Miałam 3 usg który robił ten o to specjalista. Za każdym razem twierdząc że jeszcze troszkę i zejdzie ... usg trwało 1 minutę i spadaj ... Tak wyglądało naprawdę. Wczoraj inny lekarz i kurde usg dokładne potem rozmowa i zupełnie inaczej... wiem że nie zejdzie że bez szpitala nie pójdzie.... czemu to mnie spotyka ...2 cm resztki do tego uwaga moje endometrium ma 14 mm w 15 dc ... także słabo
Jeszcze troszkę i zejdzie.. ta.. ja się wyczyściłam po poronieniu sama, a i tak moj gin sprawdzał ultra dokładnie. Ponad to w pierwszej [emoji205] zeszły mi takie skrzepiska że w ciężkim szoku byłam.. a byłam super oczyszczona.. ja nie wiem, zawsze wychodze z założenia, że jak coś robić to jak najlepiej i jak najdokładniej.. a tu jeszcze chodzi o czyjeś zdrowie.. eh
 
Miałam 3 usg który robił ten o to specjalista. Za każdym razem twierdząc że jeszcze troszkę i zejdzie ... usg trwało 1 minutę i spadaj ... Tak wyglądało naprawdę. Wczoraj inny lekarz i kurde usg dokładne potem rozmowa i zupełnie inaczej... wiem że nie zejdzie że bez szpitala nie pójdzie.... czemu to mnie spotyka ...2 cm resztki do tego uwaga moje endometrium ma 14 mm w 15 dc ... także słabo
Brak słów do takich lekarzy :( najgorsze, że człowiek przecież ufa temu co mowia... Teraz Twój organizm pewnie działa troszke inaczej przez stan zapalny, ale po zabiegu i całkowitym oczyszczeniu na pewno juz wszystko wróci do normy :( tylko trzeba chwilkę poczekać... A w czekaniu, to bardzo dobrze Cie rozumiem, bo ja musze czekać jeszcze do grudnia :(
Jeśli jedziesz na weekend to odpocznij i nabierz siły. Przetrwaj kolejny tydzień i pójdziesz już dalej ;* trzymaj się!
 
Miałam 3 usg który robił ten o to specjalista. Za każdym razem twierdząc że jeszcze troszkę i zejdzie ... usg trwało 1 minutę i spadaj ... Tak wyglądało naprawdę. Wczoraj inny lekarz i kurde usg dokładne potem rozmowa i zupełnie inaczej... wiem że nie zejdzie że bez szpitala nie pójdzie.... czemu to mnie spotyka ...2 cm resztki do tego uwaga moje endometrium ma 14 mm w 15 dc ... także słabo
Bardzo mi przykro, że będziesz musiała to przechodzić. To słabe, że mało któremu lekarzowi można zaufać... A sprawdzalas sobie betę?
 
Położę kochana tylko po weekendzie, wyjeżdżam dziś w nocy na 3 dni nad morze... szkoda mi tego wyjazdu, a w weekend i tak mi nic nie zrobią. Pytałam się nie zagraża to mojemu życiu, gorączki nie mam ... także biorę antybiotyk ...w przyszłym tyg szpital [emoji26]....
Dobrze, że poszłaś do innego lekarza!
 
reklama
Do góry