reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Słuchaj, my to jakoś podobnie że wszystkim idziemy, okres nagle z zaskoczenia i czy u ciebie też wcześniej niż zwykle? I u mnie podobnie teraz (to już drugi taki cykl) że 2 dni intensywnego krwawienia i dziś susza. Tylko że ja używam tamponów, ale odkąd pamiętam używałam i nie miałam nigdy przerw, zawsze miałam dość skąpe, po łyżeczkowaniu zrobiły się intensywne i krwistoczerwone :/ ale podejrzewam że tak jak w poprzednim cyklu jutro jeszcze się rozkręci. Mój gin na to nic nie mówił...A jestem 7mcy po zabiegu więc nic na świeżo...
Tak...4 dni przed terminem dostałam 🤦 a miałam taki piękny cykl🤦🤦🤦 teraz już nie boli, plamie i pewnie będę jeszcze 2-3 dni 🤷 ale ja już nie wiem jak się motywować...
 
reklama
Jakoś powoli się składa. Ja postanowiłam, że się nie poddam...trochę miałam nadzieję, że pójdzie za ciosem bo teraz staraliśmy się prawie 2 lata... Niestety efektów brak i właściwie zaczyna mi być obojętne to całe macierzyństwo. Z jednej strony chce walczyć, z drugiej nie wiem po co 🤷 po 2 latach od rozpoczęcia realizacji marzenia ono ma zupełnie inny kolor 🤦
Bardzo dobrze Cię rozumiem...ja zawsze powtarzałam że jak będą dzieci to ok jak nie to nie widocznie tak ma być, późno zaczęliśmy się starać, potem dowiedzieliśmy się o chorobie męża i trafiliśmy do kliniki... i mam wrażenie że wskoczyłam do kołowrotka jak chomik. Nigdy nie sądziłam że dam się tak wkręcić i teraz się zastanawiam się czy ja to robię bo naprawdę chcę dziecka i jest to najważniejsze pragnienie czy może dlatego że jak już zaczęłam to chcę widzieć efekty (bo taki mam charakter) ... chyba naprawdę potrzebuję psychologa/terapii żeby to przepracować... bo zaczynam wpadać we frustrację i zaczyna mi być źle samej ze sobą, a ja generalnie lubię siebie i swoje życie.
 
Tak...4 dni przed terminem dostałam 🤦 a miałam taki piękny cykl🤦🤦🤦 teraz już nie boli, plamie i pewnie będę jeszcze 2-3 dni 🤷 ale ja już nie wiem jak się motywować...
To idziemy faktycznie tak samo i u mnie też 4dni przed terminem i taki piękny cykl, wielkie nadzieje i co, i 💩 i tak jak myślałam, wczoraj przerwa w okresie a dziś kontynuacja tylko już raczej skąpa... Eh. Udało się zaplanować mini wakacje na nast tydzień kiedy to przypadają starania, ale nie wiem jakie mam teraz Nastawienie, chyba raczej obojętne 🤷‍♀️
 
Kochane, lekarz mnie przyjął, powiedział, że w poniedziałek o 8 mam przyjechać na sor, tam mnie zbadają i przyjma. Jeśli teraz zacznę krwawić ze skrzepami to mam szybciej przyjechać I nie czekać. Muszę sobie przez weekend głowę czymś zająć żeby nie myśleć. Dziękuję za wsparcie, cieszę się że na Was trafiłam ❤
 
Kochane, lekarz mnie przyjął, powiedział, że w poniedziałek o 8 mam przyjechać na sor, tam mnie zbadają i przyjma. Jeśli teraz zacznę krwawić ze skrzepami to mam szybciej przyjechać I nie czekać. Muszę sobie przez weekend głowę czymś zająć żeby nie myśleć. Dziękuję za wsparcie, cieszę się że na Was trafiłam ❤
Całym sercem z Toba jestem Kochana trzymaj się :*
 
Kochane, lekarz mnie przyjął, powiedział, że w poniedziałek o 8 mam przyjechać na sor, tam mnie zbadają i przyjma. Jeśli teraz zacznę krwawić ze skrzepami to mam szybciej przyjechać I nie czekać. Muszę sobie przez weekend głowę czymś zająć żeby nie myśleć. Dziękuję za wsparcie, cieszę się że na Was trafiłam ❤
Byłam dokładnie w takiej samej sytuacji, ale na szczęście zaczęło się wcześniej. W czwartek się dowiedziałam a w sobotę wieczorem zaczęła się akcja. Jak tak teraz myślę to nie jestem w stanie sobie nawet przypomnieć co robiłam przez te 2 dni.. Kompletna dziura w głowie. Bądź silna 💪
 
Kochane, lekarz mnie przyjął, powiedział, że w poniedziałek o 8 mam przyjechać na sor, tam mnie zbadają i przyjma. Jeśli teraz zacznę krwawić ze skrzepami to mam szybciej przyjechać I nie czekać. Muszę sobie przez weekend głowę czymś zająć żeby nie myśleć. Dziękuję za wsparcie, cieszę się że na Was trafiłam ❤
Ja się dowiedziałam w sobotę rano od razu skierowanie do szpitala i pojechałam taka zapłakana. Oczywiście mnie nie przyjęli, proszę się stawić w poniedziałek także współczuje... weekend był straszny ciężko było przetrwać... dużo siły 🥺🥺
 
Ja niestety dowiedziałam się przed św Bożego Narodzenia i kazano mi w poniedziałek po świętach się stawic. Także wxuekam się za ostre gotowanie i przygotowałam święta dla rodziców i babci. Przynajmnuej nie mialam czasu myśleć
 
reklama
A ja dziś znów metnik w głowie mam miec zabieg za tydzień.Dzis bylam u mojej pani dentystki co chodze od lat i ona mi się pyta jak ciąża ja jej mowie ze niestety obumarła.Pyta nadal jaki tydzie ja ze 7tc opowiedziałam jej o wczesniejszych wizytach i opiniach lekarzy i ze 1 mnie skierował na zabieg bo serduszka nie ma.Jej odpowiedź: pani Ilonko niech pani to przemyśli jeśli jest obumarła to sama się pani by oczyściła do końca 7tyg.bo organizm sam będzie chciał wydalić cos co mu zalega.Ja poroniłam w 6tc i tydzień czasu i organizm sam się oczyścił.Poczekalabym jeszcze z tydzień 1,5 bo zna przypadki ze na zabieg dziewczyna poszła w 9 tyg a tam zdrowa ciąża I pytają czemu chce usunąć. Organy krwionośne się kształtują około 8 i 9 tyg.I jeszcze raz powiedziała żeby pani p.ilonko nie żałowała tej decyzji i dala mi namiary na swoją ginekolog koleżankę i mam się na nią powołać.Mam metnik w głowie a co jeśli ma rację ??? Moze poczekac aż sam organizm się oczyści ??? I isc sprawdzić za 1,5tyg na usg?
 
Do góry