reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No ono dajecie dajecie! Trzymam kciuki Ja z mężem mamy dzisiaj wypad na piwko :) co prawda do płodnych daleka, ale nikt nie powiedział, że nie może być przyjemnie <3
 
reklama
Hej czy wy macie takie dni że wszystkiego macie dość. Ja mam jakąś falę nie powodzen . Zaczęło się od poronienia i teraz tak sie ciągnie A to w pracy do dupy ,wszystko co miało się udać nie wychodzi 🥺. Dziś 13 dc A ja dalej plamie do dupy to wszystko 😢😢 sorry musiałam się gdzieś wyzalic .
 
Anty xa robi się 4 h po podaniu zastrzyku w labie, w którym krew nie leży by wynik był prawidłowy.
Dawkę heparyny lekarz może podnieść również po sprawdzeniu przyrostu ddimerow czy czynników krzepnięcia krwi. Choć najbardziej rzetelnym badaniem jakie znam jest anty xa

Dziękuję. Czy powinnam najpierw sprawdzić na jakim poziomie są ddimery i potem ewentualnie anty xa?
 
Hej czy wy macie takie dni że wszystkiego macie dość. Ja mam jakąś falę nie powodzen . Zaczęło się od poronienia i teraz tak sie ciągnie A to w pracy do dupy ,wszystko co miało się udać nie wychodzi [emoji3064]. Dziś 13 dc A ja dalej plamie do dupy to wszystko [emoji22][emoji22] sorry musiałam się gdzieś wyzalic .
Oj miewam takie dni w ostatnim czasie bardzo często.. wiem jak trudno się ogarnąć.. najlepiej zająć głowę czymś innym. U mnie dobrze działa słuchanie muzyki, jakieś składanki np rmffm czy eska :)
 
Hej czy wy macie takie dni że wszystkiego macie dość. Ja mam jakąś falę nie powodzen . Zaczęło się od poronienia i teraz tak sie ciągnie A to w pracy do dupy ,wszystko co miało się udać nie wychodzi 🥺. Dziś 13 dc A ja dalej plamie do dupy to wszystko 😢😢 sorry musiałam się gdzieś wyzalic .
Ja tez mam takie doły, szczególnie teraz jak drugi raz powtarza się historia z wypowiedzeniem po poronieniu to w ostatni weekend miałam dużo negatywnych przemyśleń 😪 ale to są takie fale, teraz jest w miarę, staram się myśleć pozytywnie w przód, tyle mi pozostało w tym momencie✊🏼
 
Hej czy wy macie takie dni że wszystkiego macie dość. Ja mam jakąś falę nie powodzen . Zaczęło się od poronienia i teraz tak sie ciągnie A to w pracy do dupy ,wszystko co miało się udać nie wychodzi 🥺. Dziś 13 dc A ja dalej plamie do dupy to wszystko 😢😢 sorry musiałam się gdzieś wyzalic .
U mnie tez sinusoida, ogolnie uznaje swoj stan psychiczny za bardzo dobry, jakims cudem trzymam się naprawdę ok, myśle o przyszłości, nie wspominam i nie nakręcam się, ale dosłownie mam wrażenie, ze to prawda, ze jak się wali, to wszystko na raz, bo co chwile muszę się mierzyć z czymś, co miało 1% szansy na wydarzenie się. Brałam tez właśnie druga dawkę szczepionki i cały dzień gorączka pomiędzy 38 a 39.4*C, chyba nigdy takiej nie mialam w życiu, plus ból żył na całej nodze i rękach, teraz zmęczenie maksymalne i brak kondycji po 4 miesiącach niedonoszonej ciazy, mam wrażenie, ze mnie to ciągnie na dół i czuje potrzebe mocnej pracy nad kondycją, bo w tej chwili nie wyobrażam sobie być w kolejnej ciazy. Tak ze psychicznie ok, ale chyba jakaś zła passa i fizycznie ciężkawo :/
 
Dziękuję. Czy powinnam najpierw sprawdzić na jakim poziomie są ddimery i potem ewentualnie anty xa?
Niekoniecznie. W ciąży ddimery wzrastają regularnie. Są potrzebne by przy porodzie nie wykrwawić się. Dla ciężarnych są też inne normy. Oprócz poziomu ddimerow liczy się też ich przyrost.
Jeśli chcesz zrobić anty xa, to nie wydawaj pieniędzy na ddimery. Wynik anty xa pokaże, czy dawka jaką masz jest wystarczająca, za mała czy za duza
 
reklama
Zobacz załącznik 1292433
Ten ostatni pasek lekko zolty to dziś:) chyba działamy
Co sądzicie
Według kalendarzyka owulacja w niedziele
Już jest blisko 😁 działać! Jutro powinien być już ładnie pozytywny. Ja działalam od pozytywu 3 dni, zobaczymy
Hej czy wy macie takie dni że wszystkiego macie dość. Ja mam jakąś falę nie powodzen . Zaczęło się od poronienia i teraz tak sie ciągnie A to w pracy do dupy ,wszystko co miało się udać nie wychodzi 🥺. Dziś 13 dc A ja dalej plamie do dupy to wszystko 😢😢 sorry musiałam się gdzieś wyzalic .
Doskonale cię rozumiem. Ja od 2 dni jestem jakaś nieswoja. Chodzę wkurzona, oberwało się mojemu mężowi i dziecku... Zupełnie bez powodu. Wczoraj wieczorem wybuchlam płaczem, nie umiałam się opanować, druga noc praktycznie nie śpię... Albo to już przed miesiączką taki pms albo nie wiem, nigdy nie miałam takiej huśtawki, nie poznaje siebie.
U mnie w ogóle ten rok jest do bani. najpierw operacja wyrostka potem operacja brzucha potem poronienie potem w samochód sąsiad nam wjechał... Długo by wymieniać ale chcialabym żeby ten rok już dobiegł końca.
 
Do góry