reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
I krwawisz dalej? Niestety, ale czeka Cię "zabawa" w oznaczanie bety i robienie USG.

@jotte pokaż wynik ana3
Załączam wyniki:
32C11766-6036-46D6-8F32-BD11804850BF.jpeg

DDF231BB-39CB-41A5-919F-87FE35E2760B.jpeg
 
Hahaah już sobie wyobrażam jego minę 😂😂 ja się na dziś umówiłam do luxmed właśnie, bo zwolniła się wizyta do lekarza z super opiniami i czekam właśnie od godziny pod gabinetem :D opóźnienie jest około 2h 🤯 babki czekające powiedziały, ze u niego to norma, bo on bardzo dokładny. Wkurza mnie to, ze płace dr P. 200 zł za wizytę a on mi dziecka nie zmierzy i nie zważy i muszę się tłuc przez całe trojmiasto żeby do luxmed pojechać…

Ja Ci powiem, ze chyba w kolejnej ciąży bym chodziła do kogoś innego. Ostatnio to z mężem rozkminialismy i mega nas wkurza to jego podejście. On jest super do starań, sam mi powiedział, ze ta jego sonda dopochwowa jest super dokładna i w nią zainwestował żeby widzieć np. polipy, a ta brzuszna już niekoniecznie. No i ja liczyłam na to, ze jak już będę w szczęśliwej ciąży to po każdej wizycie będę wychodziła z gabinetu pełna wiedzy i informacji o dziecku, a niestety tak nie jest. Nawet zdjęć mi nie daje od dawna.

Mój mąż twiedzi, ze się załapie na maj cały czas 😂😂😂
A do kogo w luxmedzie poszłaś??? Właśnie ja przy kolejnej ciąży też się zastanawiam czy wracać do P bo jednak u niego bez problemu wszystkie leki na tarczyce, na immunologie więc nie muszę latać po innych lekarzach. A nie wiem jak by było u innych ginekologów.
 
reklama
Do góry