reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Oj Kochana chyba nic z tego nie będzie 🤷 Co prawda Clo kupione i czekam na @ która spóźnia się jak na złość (kwestia zmiany leków i znów zaczęłam codziennie ćwiczyć), ale mam okropny mętlik w głowie. Partner jest nadal w trakcie leczenia, które niestety się przedłuży. Boję się ryzykować teraz staraniami, mając świadomość że nasienie będzie kiepskiej jakości. Może wrócimy do tematu bliżej wakacji.

@ness. to ile jeszcze dni do rozwiązania? Dobrze pamiętam, że będzie CC i masz już lada moment termin?

My też tak liczymy ,że do wakacji wszystko wróci do normy u nas. Po zabiegu to 2 miesiące dochodzenia do siebie niestety ale może dzięki temu najgorsze będzie za nami . Może uda nam się razem zacząć starania 😅
 
reklama
My też tak liczymy ,że do wakacji wszystko wróci do normy u nas. Po zabiegu to 2 miesiące dochodzenia do siebie niestety ale może dzięki temu najgorsze będzie za nami . Może uda nam się razem zacząć starania 😅
Właśnie miałam pytać jak u Cb😉 trzymam kciuki ,żeby był baby boom na Lubelszczyźnie 👍😁
 
Ja miałam dokładnie to samo w ciąży z córką i teraz też. Ale lekarz na prenatalnych był bucem i musiałam sama spojrzeć w monitor czy jest serduszko


Spokojnie, przyjdzie też twój czas, wierzę w to :) ile to już trwa że mówisz że długo?


Ja nigdy nie patrzę, dopiero jak lekarka powie że jest serduszko. Leżę z zamkniętymi oczami, rycze i nie mogę oddychać normalnie... :( także to jest tragedia :( I to mimo że mam już córkę z równie stresujące ciąży


O to to! Tam mam wrażenie że wszystkie czują ruchy tylko nie ja :p wiem że mam termin na koniec miesiąca, więc w porównaniu do tych z początku to jest 4 tyg różnicy i u nich już leci 21 tc, ale mimo to mega mnie to irytuje :p chociaż wczoraj miałam wrażenie że.poczulam malucha ;)
No to już taka nasza przypadłość po poronieniach. Najważniejsze być dobrej myśli.

Co do ruchów, to nie wiem od czego to zależy. W pierwszej ciąży pierwsze smerania poczułam w 21 tc, teraz delikatne w 15+5 i powoli się rozkręciły.
 
Hej dziewczyny:) dziś zrobiłam test-pozytywny i beta 14,4 wiec to jakoś 3-4 tydzień. Od jutra włączam heparynę 0,6 oraz acard 75 mg. Jestem po dwóch poronieniach w 6 tc,według wyników białko S poniżej normy,2x dodatni test antykoagulantu tocznia. Są tu jakieś przyszłe mamy które tez tak szybko brały ten żelazny zestaw i wszystko jedt w porządku? Bardzo się stresuje czy to pomoże i w końcu będę mogła usłyszeć bicie serduszka ❤️
Trzymam kciuki 😘😘😘
Dziewczyny beta 914 także spada sukcesywnie. W przyszłą śr minie miesiąc (!) od laparo ale czuję że na nowy cykl jeszcze trochę zaczekam...
Bardzo powoli spada ci ta beta
Taak już w poniedziałek mam termin 🥰🥰
Już nie mogę się doczekać zobaczyć zdjęcia maluszka. Trzymam kciuki 😘
 
Hej
Dziewczyny @Carry88, @aga.i.nieszka, @roki_1991 @ness. @agaaataaaa odebrałam wyniki trombofili i chyba nie są dobre. Zobaczcie proszę, bo ja na tym się nic a nic nie znam
Screenshot_20210122_122340.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej
Dziewczyny @Carry88, @aga.i.nieszka, @roki_1991 @ness. @agaaataaaa odebrałam wyniki trombofili i chyba nie są dobre. Zobaczcie proszę, bo ja na tym się nic a nic nie znam Zobacz załącznik 1229775

Na podstawie tych wyników powinnaś dostać heparynę od pozytywnego testu lub nawet od starań. Przy tej mutacji to nawet przy dłuższych podróżach nie wiem czy nie trzeba brać. Warto skonsultować wyniki z lekarzem. Dodatkowo kwas foliowy i wszystkie witaminy z grupy B bierz w formie metylowej . Warto zbadać homocysteine.


@mohaaa u @Nadzieja_31 chłopak o ile dobrze pamiętam 😉

Wychodzi na to,że jest przewaga chłopców 😉

W tamtym roku jedyny nasz rodzynek to Leoś? 😅
 
reklama
Kochana wygląda chyba na to że masz trombofilie wrodzona. Tutaj na pewno heparynę musisz dostać.
Poza tym masz mutacje MTHFR które utrudniają wchłanianie kwasu foliowego i witamin z grupy B. Proponuję zbadać jeszcze poziom homocysteiny
Czy ta trombofilia była od zawsze?
Mam już 2 dzieci i to było moje pierwsze poronienie
 
Do góry