reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nie ma co tak napierać na heparyne. Ja mam pai hetero i biorę tylko acard. Poronienie w maju, dzisiaj 16 tc ciąży na acardzie 75 i nic się nie dzieje.
tak wykonalam usg, jest okej nie ma zadnych zmian - guzkow itd, jedynie jest nieznacznie powiekszona co wlasnie moze wskazywac na hashmito, co do krzepliwosci krwi rowniez zrobilam badania i wyszlam mi mutacja pai - 1 heteroygota, hematolog zlecil jedynie acard . i tutaj tez nie wiem , bo dziewczyna ma tak samo jak i ja i jej hematolog powiedzial, ze acard jest zbedny a heparyna od pozytywnego testu. Moj powiedzial, ze jedynie acard ( poza badaniem mutacji, wykonalam tez caly uklad krzepniecia krwi i bodajze bialo C i S - wyszly ok).
Mam tez mutacje MTHR wiec odkad wiem przyjmuje zmetylowany kwas foliowy i zmetylowany complex witamin z grupy B. :(
 
reklama
Do góry