reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Byly i bywaja lzy i zal, ale wydaje mi sie, ze psychicznie juz jestem nastawiona tylko na to, zeby dzialac dalej, to mnie pociesza i daje sile, mysl o kolejnej ciazy, ja wrecz nie moge czekac. Wiem, ze strach bedzie mi towarzyszyl, ale wiem tez, ze musze sprobowac dalej. Bardziej boje sie, ze beda trudnosci z zajsciem, teraz tez nie bylo lekko...
Podobno organizm po ciąży jest bardziej płodny, jeżeli w środku wszystko się zagoi i chcesz to działaj. Moja przyjaciółka nie czekała nawet na miesięczke, od razu zaszła w ciążę po poronieniu i teraz mała ma 3 lata 😁
 
Podobno organizm po ciąży jest bardziej płodny, jeżeli w środku wszystko się zagoi i chcesz to działaj. Moja przyjaciółka nie czekała nawet na miesięczke, od razu zaszła w ciążę po poronieniu i teraz mała ma 3 lata 😁
No dokladnie czytalam o takich historiach, ze dziewczyny nie doczekaly do pierwszej miesiaczki :) Ja jeszcze nie wiem jak to bedzie u mnie, najpierw musze przezyc zabieg i to wszystko, dopiero wtedy beda mogla podjac decyzje razem z mezem (chociaz on tez chcialaby zaczac dzialac jak najszybciej sie da). Narazie musze odpoczac, ale wiem ze myslenie o tym, ze w koncu sie uda, pomaga mi :)
 
Hej dziewczyny. Podpowiecie ?
Jestem po 4 poronieniach , 1 dziecko .odebrałam betę i nie bardzo wiem co myśleć:
9.09 wieczorek beta 43
13.09 rano beta 167
Wg kalkulatora niby ok Ale po moich przejściach że słabym przyrostem bety jestem niespokojny i w stresie
 
Hej dziewczyny. Podpowiecie ?
Jestem po 4 poronieniach , 1 dziecko .odebrałam betę i nie bardzo wiem co myśleć:
9.09 wieczorek beta 43
13.09 rano beta 167
Wg kalkulatora niby ok Ale po moich przejściach że słabym przyrostem bety jestem niespokojny i w stresie

Wszystko wygląda Oki. Przyrost w normie 😉 powodzenia ❤️
 
reklama
Do góry