reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Hej dziewczyny! Powiedzcie mi jak długo czeka się na pierwszą miesiączkę po łyżeczkowaniu? W dniu zabiegu miałam betę ponad 100000. Dzisiaj coś czuję jajniki i nie wiem czy to na zbliżającą się miesiączkę czy co. Zabieg miałam 29 lipca i był to 10 tc. Ciąża przestala się rozwijać w 6 tyg
 
Hej dziewczyny! Powiedzcie mi jak długo czeka się na pierwszą miesiączkę po łyżeczkowaniu? W dniu zabiegu miałam betę ponad 100000. Dzisiaj coś czuję jajniki i nie wiem czy to na zbliżającą się miesiączkę czy co. Zabieg miałam 29 lipca i był to 10 tc. Ciąża przestala się rozwijać w 6 tyg

Ja dostałam po 4 tyg do 6 tyg powinna się pojawić tak lekarz mówił.
 
Mi gin mówiła do 8 tyg a potem wywołanie. Ja dostałam po 6 tygodniach.
Hej dziewczyny! Powiedzcie mi jak długo czeka się na pierwszą miesiączkę po łyżeczkowaniu? W dniu zabiegu miałam betę ponad 100000. Dzisiaj coś czuję jajniki i nie wiem czy to na zbliżającą się miesiączkę czy co. Zabieg miałam 29 lipca i był to 10 tc. Ciąża przestala się rozwijać w 6 tyg
 
Hej dziewczyny! Powiedzcie mi jak długo czeka się na pierwszą miesiączkę po łyżeczkowaniu? W dniu zabiegu miałam betę ponad 100000. Dzisiaj coś czuję jajniki i nie wiem czy to na zbliżającą się miesiączkę czy co. Zabieg miałam 29 lipca i był to 10 tc. Ciąża przestala się rozwijać w 6 tyg
U mnie równy miesiąc.
 
Teraz musi być dobrze .... , jeśli kolejny raz coś nie wyjdzie , będę skłonna namawiać męża do adopcji dziecka .
W kwestii gadania osób w pracy, najlepszy sposób to powiedzieć im otwarcie czego oczekujesz. Jeśli nie chcesz żeby pytali jak się czujesz itp, po prostu im to powiedz. Bo ludzoe często nie mają pojęcia jak się zachować i często chcąc dobrze działają nam jeszcze bardziej. Tekstu w stylu "młoda jesteś, jeszcze będziesz mieć dziecko" mają dobre intencje, A są fatalne tak na prawdę, bo Ty chcesz to dziecko które straciłaś, A nie żaden inne....

trochę się boje o malca, nie będę ukrywała. Są jakieś symptomy skracającej się szyjki ? Coś boli, ciągnie , cokolwiek ?
Niestety. Szybka skraca się totalnie bezobjawowo i może się w ciągu tygodnia posypać... też miałam cała ciążę schiza..

Kochane bardzo krwawię po tym lyzeczkowaniu taka ciemna krwią to normalne , ? Któraś z Was tez tak miała ? Bardzo się martwię 🤭
Normalne. Ja kilka dni po zabiegu miałam lekkie krwawienie, A jak się potem zaczęło to leciało jak z kranu, w sumie 5 tygodni....

Hej dziewczyny! Powiedzcie mi jak długo czeka się na pierwszą miesiączkę po łyżeczkowaniu? W dniu zabiegu miałam betę ponad 100000. Dzisiaj coś czuję jajniki i nie wiem czy to na zbliżającą się miesiączkę czy co. Zabieg miałam 29 lipca i był to 10 tc. Ciąża przestala się rozwijać w 6 tyg
@ powinna być do 6 tyg po poronieniu. Miałaś betę 100 000 czy 10 000? Bo w 6tc coś mi się za dużo wydaje 100 000. W każdym razie hormon potrzebuje czasu żeby sspać. Mi z 37tys spadało ok 6 tyg
 
W kwestii gadania osób w pracy, najlepszy sposób to powiedzieć im otwarcie czego oczekujesz. Jeśli nie chcesz żeby pytali jak się czujesz itp, po prostu im to powiedz. Bo ludzoe często nie mają pojęcia jak się zachować i często chcąc dobrze działają nam jeszcze bardziej. Tekstu w stylu "młoda jesteś, jeszcze będziesz mieć dziecko" mają dobre intencje, A są fatalne tak na prawdę, bo Ty chcesz to dziecko które straciłaś, A nie żaden inne....


Niestety. Szybka skraca się totalnie bezobjawowo i może się w ciągu tygodnia posypać... też miałam cała ciążę schiza..


Normalne. Ja kilka dni po zabiegu miałam lekkie krwawienie, A jak się potem zaczęło to leciało jak z kranu, w sumie 5 tygodni....


@ powinna być do 6 tyg po poronieniu. Miałaś betę 100 000 czy 10 000? Bo w 6tc coś mi się za dużo wydaje 100 000. W każdym razie hormon potrzebuje czasu żeby sspać. Mi z 37tys spadało ok 6 tyg
Ponad 100000. U mnie beta cały czas rosła. Tydzień przed zabiegiem miałam 72000. Ja byłam w 10tc,a ciąża zatrzymała się w 6t. Objawy ciąży miałam do samego zabiegu. Mdłości, wymioty, zaparcia, ogromny ból piersi, który dopiero kilka dni temu odpuścił. I przytulam 3kg
 
reklama
Moj organizm nie zorientował się ze ciąża przestala się rozwi
O, to dziwne, no ale skoro tak, to myślę że te 6tyg będziesz musiała na @ poczekać.
A dokładnie tyle beta wynosiła
 

Załączniki

  • IMG_20200818_220704.jpg
    IMG_20200818_220704.jpg
    95,1 KB · Wyświetleń: 47
Do góry