reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja w sumie nie mam żadnych boli stawów, w sumie prócz tych plamek to brak objawów [emoji2368] może sobie znów coś wmawiam. Zarejestruje się jutro do dermatologa to może mi coś przepisze na to
Głupio to zabrzmi ale trochę Ci zazdroszczę... Przynajmniej wiesz co było główna przyczyną [emoji853]
To było w październiku 2018,a w listopadzie 2019 urodzilam zdrową córkę [emoji4]
 
reklama
To było w październiku 2018,a w listopadzie 2019 urodzilam zdrową córkę [emoji4]
Super! ❤❤❤ ale mimo wszystko swoje przeszłaś. Dam. Znać jutro co tam ginekolog mądrego stwierdził 🤷‍♀️ w sumie idę głównie z wynikami hist-pat, mam taki jakoś dziwny zapis ale wolałam nie wpisywać w google bo znów bym schizowala
 
Od razu po pierwszej miesiączce. Czekałam na nią 7 tygodni, po farmakologii. Teraz tylko martwię się ze znowu boli brzuch i nie chce żeby znowu było to samo 😞
Nie czekałaś 3 cykli? Bo ja tez chciałabym wszystko przyspieszyć, ale z drugiej strony się boje i chyba jednak jeszcze poczekam... Chyba, ze nie miałaś zabiegu, wtedy sprawa jest inna.
 
Nie czekałaś 3 cykli? Bo ja tez chciałabym wszystko przyspieszyć, ale z drugiej strony się boje i chyba jednak jeszcze poczekam... Chyba, ze nie miałaś zabiegu, wtedy sprawa jest inna.

No właśnie miałam sama farmakologię, także żadnych blizn. Usg po miesiaczce super, wiec dostaliśmy zielone światło.
 
No właśnie miałam sama farmakologię, także żadnych blizn. Usg po miesiaczce super, wiec dostaliśmy zielone światło.
Przede wszystkim musisz być dobrej myśli wszystko będzie dobrze 😘 ja poroniłam w maju (samoistnie bez ingerencji) okres dostałam równo miesiąc po, wszystko pięknie więc teraz w tym cyklu juz się staraliśmy zobaczymy co z tego wyjdzie
Trzymam kciuki za Ciebie ✊
 
Nie czekałaś 3 cykli? Bo ja tez chciałabym wszystko przyspieszyć, ale z drugiej strony się boje i chyba jednak jeszcze poczekam... Chyba, ze nie miałaś zabiegu, wtedy sprawa jest inna.
Nawet po zabiegu nie trzeba czekać mitycznych 3 cykli ;) jeśli po pierwszej @na usg jest okej, to lekarze dają zielone swiatlo
 
Super! [emoji173][emoji173][emoji173] ale mimo wszystko swoje przeszłaś. Dam. Znać jutro co tam ginekolog mądrego stwierdził [emoji2368] w sumie idę głównie z wynikami hist-pat, mam taki jakoś dziwny zapis ale wolałam nie wpisywać w google bo znów bym schizowala
Daj znać ciekawe co Ci powie [emoji4]
Ja robiłam to badanie dwa razy żeby mieć pewność że już nie mam wirusa przed staraniem się kolejnym [emoji4]
 
reklama
Przede wszystkim musisz być dobrej myśli wszystko będzie dobrze 😘 ja poroniłam w maju (samoistnie bez ingerencji) okres dostałam równo miesiąc po, wszystko pięknie więc teraz w tym cyklu juz się staraliśmy zobaczymy co z tego wyjdzie
Trzymam kciuki za Ciebie ✊

Trzymam mocno mocno kciuki żeby Wam się udało! Ja mam dzisiaj lekarza, mam nadzieje ze zaradzi i wszystko będzie dobrze 🤗
 
Do góry