reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Do dziewczyn które nie dawno urodziły. My dzisiaj jesteśmy po szczepieniach. Pani doktor powiedziała ze mala ma skaze bo zauważyła u małej sporo plam czerwonych na glowie krostek na policzkach. Mi położna powiedziała że to trądzik. Kazała nam zmienić mleko z bebilon profutura na ha.
Teraz te plamy zniknęły. Pojawiają się u młodej jak jest gorąco i się poci.
Miala któraś tak z Was. Żadnych badań nam nie dała.
Teraz Blania śpi. Mieliśmy dzisiaj 3 wklucia. Za 2 tygodnie jeszcze jedna no i jakbyśmy się zdecydowali na meunigokoki i rotawirusa.
Zastanawiam się nad rotawirusem ponieważ jest doustny.
A teraz powiedzcie mi mała jadła po 12 A Już jest 17. Budzić ja na jedzenie czy poczekać aż sama się obudzi ? Te plasterki kiedy odkleic? Od niczego mam altacet w żelu i sodę przygotowana. No i na gorączkę też mam. Pielęgniarka mówiła aby odczekać 6 h i dopiero można podać nawet jest nie ma gorączki bo działa to przeciwbolowo.

No i mam na sprzedaż nie otwarte mleko bebilon profutura 800g mogę sprzedać za 40 zl plus wysyłka.
Co prawda urodziłam dawno :p ale może te zmiany skórne to po prostu potowki? Skoro wychodzi tylko na ciepłe. Plasterki ja zdejmuje zawsze po powrocie do domu - tak jak po swoim pobieraniu krwi ;)
Przeciwbólowo "na wszelki wypadek" nie dawaj nic, to nie ma sensu ;) altacetem posmarowałam, ale w sumie czy to coś dawało to nie wiem ;)
 
reklama
U mnie tez już ponad miesiąc. :( u mnie ba początku objęta była szyja, teraz już rece i głownie nogi.
Swędzi Cię to?

Miałam dokładnie takie zmiany tylko po wewnętrznej stronie ud. Pojawiły mi się tuż po porodzie. Swedzialy przeokrutnie! Nic na nie nie pomagało, a lekarze rozkladali ręce. Po 3 tygodniach same zmiany zniknęły. ???
 
Obudziła się sama zjadla i już spi ale na mamusi raczkach. Postaram się wam zrobić zdjęcie i pokazać
 

Załączniki

  • received_272776134171616.jpeg
    received_272776134171616.jpeg
    69,7 KB · Wyświetleń: 62
Do dziewczyn które nie dawno urodziły. My dzisiaj jesteśmy po szczepieniach. Pani doktor powiedziała ze mala ma skaze bo zauważyła u małej sporo plam czerwonych na glowie krostek na policzkach. Mi położna powiedziała że to trądzik. Kazała nam zmienić mleko z bebilon profutura na ha.
Teraz te plamy zniknęły. Pojawiają się u młodej jak jest gorąco i się poci.
Miala któraś tak z Was. Żadnych badań nam nie dała.
Teraz Blania śpi. Mieliśmy dzisiaj 3 wklucia. Za 2 tygodnie jeszcze jedna no i jakbyśmy się zdecydowali na meunigokoki i rotawirusa.
Zastanawiam się nad rotawirusem ponieważ jest doustny.
A teraz powiedzcie mi mała jadła po 12 A Już jest 17. Budzić ja na jedzenie czy poczekać aż sama się obudzi ? Te plasterki kiedy odkleic? Od niczego mam altacet w żelu i sodę przygotowana. No i na gorączkę też mam. Pielęgniarka mówiła aby odczekać 6 h i dopiero można podać nawet jest nie ma gorączki bo działa to przeciwbolowo.

No i mam na sprzedaż nie otwarte mleko bebilon profutura 800g mogę sprzedać za 40 zl plus wysyłka.
Hej. Moja Miłka wczoraj miala szczepienia (skończony 8 tydzien) . Tez poszłyśmy na NFZ. Zobaczymy jak będzie przechodzić i albo zostaniemy albo juz te 5w1 następnym razem. Jeżeli chodzi o wkłucia to tez teraz miałysmy 3. Za cztery tygodnie jeszcze pneumokoki jedno wbicie i my dajemy rotawirusy. (Chciałam wszystko na raz ale przychodnia się pomyliła i nie mieli rotaworusow). Plasty odkleiłam w domu. Niczym nie smarowałam. Więcej śpi. Musze tez ja wybudzać na jedzenie. Ja akurat nie przekraczam 4 h pomiędzy karmieniami. Jakby spala to bym wziela na śpiocha. Ale wiele dziewczyn daje po prostu pospać. Szczególnie że jesteście na butelce. Mnie piersi nie pozwalają 🙄 ale ewidentnie śpi więcej.
Co do krostek. To też takie miała. PODOBNE. u nas to byl trądzik niemowlęcy. Od stabilizujących się moich hormonów. 😆
 
Ja do Olszewskiej :)
No koszty są olbrzymie, my robiliśmy bardzo duzo badań zarówno ja jak i mąż, w tysiącach na bank to poszło, teraz wizyty prywatne, leki... Wszystko kosztuje ale myślę sobie ze warto bo już niebawem czeka nas nagroda [emoji16][emoji16] u doktora Piatkowskiego prowadzę ciążę :) już tu nie raz pisałam ze polecam w 100% :) a ty do kogo teraz chodzisz??

Już mi się te moje dziecko sni po nocach;p dziś na przykład śniłam ze karmię piersią i mała nie umiała ssać a te mleko to aż ze mnie tryskalo [emoji28][emoji28] i ona była tak aaa duża już a mimo to mówię do niej pij te mleko bo inaczej będą Cię chcieli zabrać do szpitala bo za mało przybierasz na wadze [emoji23][emoji23] ostatnio mi się śniło ze byłam na usg a tam na obrazie normalnie twarz było widać i się usmiechala z zębami [emoji23][emoji23] nie wiem co mnie jeszcze czeka do porodu z tymi snami ;p
 
reklama
Do góry