reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziękuję za odpowiedź. Czy heparyna jest zawsze w zastrzyku ?
Być może oczywiste ale ja dopiero badam teren.
Oczywiście idę do lekarza w niedługim czasie.
Trzymam kciuki mocno za Ciebie żeby teraz się udało!
Tak heparyna jest w formie zastrzyku. Ja bralam cala ciążę oraz przez cały połóg fraxyparyne. No idzie przeżyć [emoji4] wiadomo lekko nie jest Ale warto [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Aga10_2018 moja poprzednia ciąża, tak jak Twoja, zatrzymała się na 8 tygodniu. Serduszko przestało bić. W tej ciąży, w której teraz jestem lekarz w 8 tygodniu kazal brać Acard 150. Wtedy na wizycie niby stwierdził, że serce bije troszkę za słabo i skoro jedne poronienie miałam zatrzymane to mógł być problem z przepływami i wdrożyliśmy właśnie Acard. Na kolejnej wizycie wszystko było ok.
 
Witajcie,
Jeszcze nie dawno wpisywalam się do grudniowych mam, a dziś jestem tutaj..

Serduszko przestało bić. We wtorek miałam badanie kontrolne, które wykazało, że serce zatrzymało się dzień lub dwa wcześniej. 9 tc +2 dni.
Mam dwójkę dzieci. To była moja trzecia ciąża.
W środę byłam już w szpitalu. Najpierw tabletka, później lyzeczkowanie.

Cały czas na ręku noszę opaskę ze szpitala.. muszę żeby przypomnieć sobie o tym, że już nie jestem w ciąży. Nie brałam tego pod uwagę. Wcześniej wszystko było dobrze.
Doszukuje się powodu. Wiem, że czasami tak jest ale ja chce mieć trzecie dziecko i chce zrobić wszystko co mogę żeby to się nie powtórzyło. Dla mnie za wcześnie żeby planować już następne dziecko ale muszę pomyśleć o tym co powinnam zrobić żeby się przygotować..

Wizyta kontrolna za 3 tyg. Czy warto zrobić teraz jakieś badania czy raczej przed staraniem? Myślę, że na pewno nie będziemy sie starac wczesniej niż za 3 mies. Boje sie, ze moj organizm bedzie za slaby i nie utrzyma nastepnej ciazy.

Kiedy ponowiliscie próby starań po zabiegu i z jakim efektem?

Bardzo się cieszę, że mam te moje dwa szkraby.. gdyby nie One to byłoby mi dużo ciężej.. z drugiej strony widzę kogo stracilam i to jest nie do opisania.. zresztą wiecie same najlepiej.
 
Cześć ,
Niedawno byłam listopadowa mama2020 , niestety poroniłam :( . To było poronienie zatrzymane, 7 tydzień. Ciąża była niespodzianka ale bardzo sie cieszyliśmy. To byłoby nasze 3 dziecko. Poroniłam juz kiedyś wcześniej tez dwa razy. Takze mam 2 dzieci i 3 poronienia za sobą.
Dlatego, ze ta ciąża nie była planowana, nie miałam żadnych leków. Po wielu rozmowach i wciąż z głowa pełna wątpliwości , postanowiliśmy jednak starać sie o trzecie. Mam leki wiec liczę, ze tym razem wszystko bedzie dobrze. To jest nasz 1 cykl starań. @ powinnam dostać pod koniec miesiąca.
Uściski :)
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn którym się udało. W którym tygodniu ciąży już jesteście? Ja jestem w 19. Im bliżej 21 tygodnia tym bardziej się stresuje ze historia z przed roku się powtórzy ;/... Mógłby być już chociaż wrzesień ;)
 
Do góry