reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@coco07 strasznie gratuluję! Cudna Malutka [emoji173] poród nie najłatwiejszy ale już jesteś za nim. Teraz tylko zostaje się wam cieszyć i uczyć się na wzajem. ;)


A pytanie z innej beczki. Dzisiaj 25t4d chciałam zrobić obciążenie gluzkowa razem z krzywą jutro rano. I pytanie czy Trezba być na czczo? Też tabletek czy zastrzykow ? Trochę mnie przeraża fakt że miałabym po nocy nie jeść 3 h i jeszcze tabletek nie wziąć...
Nie wiem jak z tabletkami i zastrzykami ale na pewno na czczo. Nie martw się o głód, glukozą się "najesz" [emoji4] Ja po do obiadu nic nie jadłam [emoji14]
 
reklama
@coco07 strasznie gratuluję! Cudna Malutka ❤ poród nie najłatwiejszy ale już jesteś za nim. Teraz tylko zostaje się wam cieszyć i uczyć się na wzajem. ;)


A pytanie z innej beczki. Dzisiaj 25t4d chciałam zrobić obciążenie gluzkowa razem z krzywą jutro rano. I pytanie czy Trezba być na czczo? Też tabletek czy zastrzykow ? Trochę mnie przeraża fakt że miałabym po nocy nie jeść 3 h i jeszcze tabletek nie wziąć...
Na pewno musisz być na czczo. I nie 3h A 2h :) zastrzyk możesz wziąć śmiało. A tabletki i śniadanko weź że sobą to od razu po badaniu zjesz ;)
 
Na pewno musisz być na czczo. I nie 3h A 2h :) zastrzyk możesz wziąć śmiało. A tabletki i śniadanko weź że sobą to od razu po badaniu zjesz ;)
Masz rację 🙂 na czczo pierwsze pobranie. Po godzinie i po dwóch. ;)
Msz robił krzywą insulinowa i cukrowa bo ma IO i mi się kojarzyło 3 h...
Czyli letroxu też z rana nie brać? To Trezba wczasy jechać w takim razie. ;)
 
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] sliczna Oliwka. A słuchaj dla porownania wagowo, mialam na sali laske z synkiem 3890 wiec jak twoja mała i obok moj Leoś ktory wtedy wazyp 2500, mowie ci porownanie jak kurczak i indyczek [emoji16] nie spodziewalam sie ze to taka roznica bedzie [emoji2960] powiedz mi jak twoje hormony ?? Ja ciagle chodze i rycze, nie spodziewalam sie takich emocji, takiego ogromu milosci i uczuc do tej istotki. Do tego te cale przeboje z moja cesarka... stan przedrzucawkowy, tony kroplowek ... potem mam go na rękach..czuje jego ciepło i piekny zapach ... i rycze... siedze i rycze
Ale miałaś przeboje [emoji33] Nic nie pisałaś. Oby Ci się tylko blizna goiła lepiej niż mi... [emoji4]
 
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] sliczna Oliwka. A słuchaj dla porownania wagowo, mialam na sali laske z synkiem 3890 wiec jak twoja mała i obok moj Leoś ktory wtedy wazyp 2500, mowie ci porownanie jak kurczak i indyczek [emoji16] nie spodziewalam sie ze to taka roznica bedzie [emoji2960] powiedz mi jak twoje hormony ?? Ja ciagle chodze i rycze, nie spodziewalam sie takich emocji, takiego ogromu milosci i uczuc do tej istotki. Do tego te cale przeboje z moja cesarka... stan przedrzucawkowy, tony kroplowek ... potem mam go na rękach..czuje jego ciepło i piekny zapach ... i rycze... siedze i rycze
Ja ryczalam chyba 4 lub 6 tygodni. Cały połóg w sumie [emoji38] ciężko było stwierdzić z jakiego powodu. Na szczęście to mija [emoji8][emoji8]
 
Masz rację 🙂 na czczo pierwsze pobranie. Po godzinie i po dwóch. ;)
Msz robił krzywą insulinowa i cukrowa bo ma IO i mi się kojarzyło 3 h...
Czyli letroxu też z rana nie brać? To Trezba wczasy jechać w takim razie. ;)
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia czy lek na tarczyce ma znaczenie. Na mój rozum, nie ma ale zawsze możesz wziąć tabletkę ze sobą i zapytać jeśli masz wątpliwości ;) jak pozwolą to weźmiesz od razu i tyle ;)
 
reklama
[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] sliczna Oliwka. A słuchaj dla porownania wagowo, mialam na sali laske z synkiem 3890 wiec jak twoja mała i obok moj Leoś ktory wtedy wazyp 2500, mowie ci porownanie jak kurczak i indyczek [emoji16] nie spodziewalam sie ze to taka roznica bedzie [emoji2960] powiedz mi jak twoje hormony ?? Ja ciagle chodze i rycze, nie spodziewalam sie takich emocji, takiego ogromu milosci i uczuc do tej istotki. Do tego te cale przeboje z moja cesarka... stan przedrzucawkowy, tony kroplowek ... potem mam go na rękach..czuje jego ciepło i piekny zapach ... i rycze... siedze i rycze

Kochana u mnie podobnie to wyglada [emoji85]🤭 raz jest „normalnie” a zaraz spojrzę na mała i łzy mi lecą same... ale myśle ze to ze szczęścia po prostu ... [emoji7][emoji173]️ Ty tez widzę miałaś niezle przeboje [emoji29]
No widac roznice u takich maluszków [emoji28] ze mna tez leżała dziewczyna która miała dziewczynkę 3100 i już było widać ogromna roznice i główka dwa razy mniejsza od mojej [emoji85][emoji28] chociaż moja i tak nie miała dużej bo 35 cm... ale roznice widać, i pewnie czuć [emoji86]🤭
 
Do góry