reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kobietki skarbnico wiedzy, mam jeszcze pytanko... W wielu miejscach czytałam, że grubość endometrium w okresie okołoowulacyjnym wynosi mniej więcej 8mm. Po dzisiejszym USG w 8dc wyszło mi 9,4mm a do owu podejrzewam, że jeszcze trochę (biorąc pod uwagę cykl 27/28dni). Czy taki wynik jest bardziej na + czy na -? No chyba, że coś się w tym cyklu rozjedzie...
 
reklama
Dziewczyny, poronienie a właściwie pusty pęcherzyk który zaczął się wchlaniać w 6 tc. Wyniki hcg od początku były baaardzo niskie. Poronienie indukowane farmakologicznie przez cytotec 6.10.. Po nim przez dwa dni krwawienie ze skrzepami, potem tylko brudzenie. Codziennie miałam robione usg (W poniedziałek śluzówka 10,34mm) i wczoraj wyszłam do domu. Mimo że początkowo beta spadała, odkąd wzięłam cytotec zaczęła lekko rosnąć (dosłownie o 20 potem 30 jednostek). Lekarz mówi że to nie ma znaczenia ale zaczynam lekko panikować. Sprawdzę betę za jakiś czas..
Poza tym do domu dostałam antybiotyk i ergotaminę. Przy poprzednim poronieniu nic takiego mi nie zlecono. Korzystałyście z tego leku? Po nim mam wzmożone krwawienie..
 
Na plus. Ja miałam wczoraj 9mm i LH ponad 28 więc owu powinna być dzis
Kobietki skarbnico wiedzy, mam jeszcze pytanko... W wielu miejscach czytałam, że grubość endometrium w okresie okołoowulacyjnym wynosi mniej więcej 8mm. Po dzisiejszym USG w 8dc wyszło mi 9,4mm a do owu podejrzewam, że jeszcze trochę (biorąc pod uwagę cykl 27/28dni). Czy taki wynik jest bardziej na + czy na -? No chyba, że coś się w tym cyklu rozjedzie...
 
@Emenemsy Za normę w okresie okołoowulacyjnym uważa się grubość 7-9mm, także moim zdaniem jest w normie. Trzeba też założyć pewien margines pomiaru. W fazie lutealnej norma jest do 15-16mm.
 
Tak czytam Was i widzę ze nie tylko ja nie wiem co robić. Dzisiaj 10dc (po kolejnej biochemicznej), w piątek wylot na wczasy i chyba jednak znów zaryzykuje. Trzeci raz z rzędu gdyby się udało biochemiczna?! Nie przyjmuje tego do wiadomości.
 
@Onaa.86 ojej przykro mi. Robiłaś jakie badania po biochemicznej? Wirusowe i wymazy z szyjki? U mnie biochemiczna była przez infekcje u mnie i u męża i tak podejrzewam, że to wszystko miało wpływ niestety. Lekarz coś doradzil?
 
@Onaa.86 ojej przykro mi. Robiłaś jakie badania po biochemicznej? Wirusowe i wymazy z szyjki? U mnie biochemiczna była przez infekcje u mnie i u męża i tak podejrzewam, że to wszystko miało wpływ niestety. Lekarz coś doradzil?

Dzięki.
Nic nie robiłam.
W ogóle się nie zglosilam do lekarza mimo iż miałam gdybym tylko zobaczyła dwie kreski. Mieszkam za granicą i kazali od razu dzwonić jak będą dwie kreski ale ja czekałam...no cóż. Mam nadzieje ze to kolejny przypadek. Za szybko chyba to było.
Teraz wiem ze jak tylko by się udało to nawet nie będę dzwonić tylko od razu się tam pokażę.
 
reklama
Hej laski ja dziś mialam polowkowe (22+3), będę miała na 100% synka [emoji4] mały waży 518 gram i wszystko jest w jak najlepszym porządku [emoji4] jestem przeszczesliwa Ale oczywiście nadal pełna obaw o malucha ! Jednak patrzę już w przyszłośc z ogromną nadzieją, szykujac powoli wyprawkę [emoji4]
Gratuluje zafasolkowanym
Za staraczki trzymam kciuki
A tym ktore maja swoje szczescia sle buziaki !!
20191009_194725.jpeg
 
Do góry