reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mój też robił w invimedzie badanie rozszerzone nasienia z morfologią i tego samego dnia był wynik .

Kilku ginekologów mówiło mi ze w takich labo nie robią takich badan rozszerzonych tak jak w tych klinikach . Takie labo nie jest w stanie ocenić żywotności w pare godzin. Nasz wynik nasienia ma wszystkie informacje na 4 strony a4 . I jeszcze nie było szybciej wyniku niż 5 dni . Ona kiedyś mówiła ze wynik na wirusy czy bakterie w nasieniu to owszem tego samego dnia ma wynik ale reszta nie
 
reklama
Dziewczyny, jakiś czas temu opowiadałam swoją historię gdzie w kwietniu poroniłam w 12 tc. Dwa tygodnie temu zrobiłam test ciążowy- pozytywny. Dziś jestem na oddziale gdzie trafiłam z plamieniem. Okazało się że jest puste jajo płodowe które zaczęło się już wchłaniać.. Nie wiem co dalej, jestem załamana że znowu.mi się nie udało.. Robiłam już badania w kierunku trombofilii. Jakie powinnam zrobić w następnej kolejności? Czy któraś z Was jest z Lublina i mogłaby polecić lekarza który odpowiednio mnie pokieruje?
Badanie nasienia, tarczyca czyli tsh, ft3,ft4,anty TPO i anty TG,trombofilia i białko C i S, a badałaś może progesteron?
 
@Karola267 wiele dziewczyn w Lublinie chwali Adrianna Kondracka moja przyjaciółka do niej chodzi. Ponoć zna się na rzeczy. Co do badań to cały pakiet tarczycowy, zrobiłbym wirusowe typu cytomegalia, toksoplazmoza. Dodatkowo homocysteine i progesteron.


@nina_00 warto na spokojnie porozmawiać z lekarzem na ten temat. Może Twój ma inne podejście i inny sposób leczenia. Acard działa dobrze na ukrwienie macicy jest bez recepty,ale ja nie brałam póki Lekarz nie zalecił.
 
Ostatnia edycja:
@coco07 [emoji8][emoji8]
Screenshot_20191004-171011_Facebook.jpeg
 
Ja jestem w drugim cyklu, mam monitoring jak rosnie pecherzyk. Jeśli we wtorek będzie ok to działamy w tym cyklu
Bedzie na pewno wszystko wróci do normy, chodź ja przed miesiączka też chciałam jak najszybciej już ja mieć żeby móc jak najszybciej starać się o ciążę . Mam nadzieję że ta 2 przyjdzie w terminie.
 
Was też tak męczą mdlosci. Zaczynają się jak tylko wstanę. Owszem zjem coś przechodzą ale za 2 godziny znów się pojawiają. I cały czas coś muszę chrupnac aby przeszło. Gumy te z pregna nic nie pomagają.
 
reklama
Was też tak męczą mdlosci. Zaczynają się jak tylko wstanę. Owszem zjem coś przechodzą ale za 2 godziny znów się pojawiają. I cały czas coś muszę chrupnac aby przeszło. Gumy te z pregna nic nie pomagają.
Spróbuj na mdłości kuleczek homeopatycznych ipeca 9ch. Mnie tylko one pomagały [emoji846]
One są na mdłości w ciąży
 
Do góry