reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Dmalw jeśli mogę się wtracic co do acardu to u mnie lekarz zaleca przy staraniach, a przy pozytywnym teście odstawić i brać od razu neoparin. Acard do zwykła aspiryna mój lekarz jest zdania, że do12tyg nie zaleca ale jak Widzisz co lekarz to opinia. Jedyne co mogę doradzić to zacznij robić sobie zastrzyki z neoparinu. Pozdrawiam i trzymam kciuki kochana. Będzie dobrze ❤️❤️❤️
 
reklama
@Dmalw jeśli mogę się wtracic co do acardu to u mnie lekarz zaleca przy staraniach, a przy pozytywnym teście odstawić i brać od razu neoparin. Acard do zwykła aspiryna mój lekarz jest zdania, że do12tyg nie zaleca ale jak Widzisz co lekarz to opinia. Jedyne co mogę doradzić to zacznij robić sobie zastrzyki z neoparinu. Pozdrawiam i trzymam kciuki kochana. Będzie dobrze [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
hej.ja zacznę starania po następnej @ chyba że wpadnę w tym cyklu[emoji6]...biorę tylko kwas foliowy...na wizycie u gin powiedział żebym tylko to brała ale zastanawiam się czy to nie za malo???
 
@mohaaa na temat badań nic więcej nie mogę już dodać :)
hej.ja zacznę starania po następnej @ chyba że wpadnę w tym cyklu[emoji6]...biorę tylko kwas foliowy...na wizycie u gin powiedział żebym tylko to brała ale zastanawiam się czy to nie za malo???
Powodzenia w takim razie [emoji3590]
Ja od początku, do tej pory biorę kwas foliowy i witaminę B6 od paru dni, a leci nam 8 tc. ;)
 
Gratuluje i trzymam kciuki! [emoji173]️
A powiedz mi dlaczego nie weźmiesz już dziś zastrzyku, skoro masz w domu? Ja miałam zlecony acard 75 w trakcie starań, a w dniu pozytywnego testu acard odstawiłam (mój lekarz nie jest zwolennikiem stosowania jednego i drugiego naraz) i zrobiłam zastrzyk z heparyna, bo tez akurat miałam w domu... przecież to jest dawka profilaktyczna tak czy siak. A i tak masz zlecone...
Co do myślenia... będziesz się bała cały czas... jednak z każdym dniem, tygodniem będzie troszeczkę lepiej...tak jak tu któraś już napisała, najgorszy bedzue cały pierwszy trymestr. Ale przeżyjesz, tak jak my :) U mnie za 3 dni już połówkowe i nadal strach jest, jednak sporo mniejszy niż na początku, przed pierwsza i druga wizyta... Trzymaj się i bądź silna! [emoji5][emoji173]️

Odwieczny problem tarczycowcow.. :rolleyes2: jedni mówi brać, inni nie brac. Ostatnio gdzieś czytałam ze jak się bada samo tsh to można brać, bo to nie wpływa na wynik. Jak badasz razem z ft3 i ft4 to podobno lepiej nie brać bo może zafałszować wynik...

Mam wszystkie leki ale powiem uczciwie że nie wiem od kiedy mam je stosować. We wcześniejszej ciazy Akard miałam brać od chwili bicie serduszka ale to były zalecenia innego lekarza. Teraz prowadzimy inna lekarka której bardziej ufam. I nie wiem czy od razu czy też od chwili bicie serduszka… Lekarza mam jutro. Kazała mi przyjść w momencie jak będzie pozytywny test
 
Gratuluje i trzymam kciuki! [emoji173]️
A powiedz mi dlaczego nie weźmiesz już dziś zastrzyku, skoro masz w domu? Ja miałam zlecony acard 75 w trakcie starań, a w dniu pozytywnego testu acard odstawiłam (mój lekarz nie jest zwolennikiem stosowania jednego i drugiego naraz) i zrobiłam zastrzyk z heparyna, bo tez akurat miałam w domu... przecież to jest dawka profilaktyczna tak czy siak. A i tak masz zlecone...
Co do myślenia... będziesz się bała cały czas... jednak z każdym dniem, tygodniem będzie troszeczkę lepiej...tak jak tu któraś już napisała, najgorszy bedzue cały pierwszy trymestr. Ale przeżyjesz, tak jak my :) U mnie za 3 dni już połówkowe i nadal strach jest, jednak sporo mniejszy niż na początku, przed pierwsza i druga wizyta... Trzymaj się i bądź silna! [emoji5][emoji173]️

Odwieczny problem tarczycowcow.. :rolleyes2: jedni mówi brać, inni nie brac. Ostatnio gdzieś czytałam ze jak się bada samo tsh to można brać, bo to nie wpływa na wynik. Jak badasz razem z ft3 i ft4 to podobno lepiej nie brać bo może zafałszować wynik...

Zastrzyki w heparynę można podawać w Brzuch?
 
@Dmalw jeśli mogę się wtracic co do acardu to u mnie lekarz zaleca przy staraniach, a przy pozytywnym teście odstawić i brać od razu neoparin. Acard do zwykła aspiryna mój lekarz jest zdania, że do12tyg nie zaleca ale jak Widzisz co lekarz to opinia. Jedyne co mogę doradzić to zacznij robić sobie zastrzyki z neoparinu. Pozdrawiam i trzymam kciuki kochana. Będzie dobrze [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Nie wtrącasz się, jestem bardzo Wdzięczna za każdą wskazówkę. Zastanawiam się w takim razie czemu dostałam i Akart i zastrzyki. To heparynę podaje się rano?
 
reklama
@Dmalw jeśli mogę się wtracic co do acardu to u mnie lekarz zaleca przy staraniach, a przy pozytywnym teście odstawić i brać od razu neoparin. Acard do zwykła aspiryna mój lekarz jest zdania, że do12tyg nie zaleca ale jak Widzisz co lekarz to opinia. Jedyne co mogę doradzić to zacznij robić sobie zastrzyki z neoparinu. Pozdrawiam i trzymam kciuki kochana. Będzie dobrze [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Zrobiłam sobie teraz zastrzyk z heparynę. Jutro powiem o tym mojej lekarce że od rana, od dzisiaj zaczęłam sobie robić. Wielu źródłach faktycznie czytam że podaje się od dnia pozytywnego testu. Zastrzyk zrobiłam podobnie jak ovitralle. Ścisnęło mam fałd na brzuchu wprowadziłam strzykawkę, wprowadziłam lęk i puściłam fałd skórny. Mam nadzieję że nic się nie stanie :p
 
Do góry