reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czytam o akardzie i jestem trochę wysraszona. Jest napisane (w ogromnej większosci), ze akard nie powinien byc stosowany w ciazy i moze powodowac krwawienia z dróg rodnych oraz wady wrodzone.

Mam przepisany PROFILAKTYCZNIE, chodź podobo nie mam zespołuantyfosfolipidowego...(badałam sie).
Kuźwa no wykoncze sie :/
 
reklama
Czytam o akardzie i jestem trochę wysraszona. Jest napisane (w ogromnej większosci), ze akard nie powinien byc stosowany w ciazy i moze powodowac krwawienia z dróg rodnych oraz wady wrodzone.

Mam przepisany PROFILAKTYCZNIE, chodź podobo nie mam zespołuantyfosfolipidowego...(badałam sie).
Kuźwa no wykoncze sie :/
Polecam art na blogu mamy ginekolog, właśnie o acardzie dla kobiet w ciąży.
 
Czytam o akardzie i jestem trochę wysraszona. Jest napisane (w ogromnej większosci), ze akard nie powinien byc stosowany w ciazy i moze powodowac krwawienia z dróg rodnych oraz wady wrodzone.

Mam przepisany PROFILAKTYCZNIE, chodź podobo nie mam zespołuantyfosfolipidowego...(badałam sie).
Kuźwa no wykoncze sie :/

Nie można go brać pod koniec ciąży (po 32 albo 34tc) bo musi się zamknąć coś tam w serduszku malucha. Ale tak to tu praktycznie każda brała w ciąży acard i mamy zdrowe dzieciaczki ;)
 
Nie można go brać pod koniec ciąży (po 32 albo 34tc) bo musi się zamknąć coś tam w serduszku malucha. Ale tak to tu praktycznie każda brała w ciąży acard i mamy zdrowe dzieciaczki ;)


Super czytac takie dobre wiadomosci.
Mam akard 75 w domu i bije sie z myslami czy juz brac czy czekac do srody (na lekarza).Co sie moze wydarzyc itd....

A jak to jest z tymi krwawieniami ?
 
Dziekuje, juz szukam!
 
Super czytac takie dobre wiadomosci.
Mam akard 75 w domu i bije sie z myslami czy juz brac czy czekac do srody (na lekarza).Co sie moze wydarzyc itd....

A jak to jest z tymi krwawieniami ?
Mój gin powiedział ,że jeśli pojawi się krwawienie to odstawić , u mnie pojawiło się plamienie 2 razy , jednorazowe ,i okazało się że to poleciał krwiaczek ,który był na początku, więc acard pomógł ,
 
Super czytac takie dobre wiadomosci.
Mam akard 75 w domu i bije sie z myslami czy juz brac czy czekac do srody (na lekarza).Co sie moze wydarzyc itd....

A jak to jest z tymi krwawieniami ?

Czy weźmiesz czy poczekasz to już twoja decyzja ;) w kwestii krwawien mogą być, nie muszą. Tu nie ma reguły żadnej :) czy acard zwiększa ryzyko krwawien nie wiem. U mnie nie było. Miałam problem z hemoroidami i dlatego odstawiłam dość wcześnie. Ale na własną rękę, powiedziałam po prostu mojej gin że odstawiam i tyle
 
reklama
Mi poprzedni tez tak mówił, ale ogólnie odeszłam od niego bo był kiepskim lekarzem (jak sie okazało... długa historia).
Większosc osob ma zalecany akard od dnia testy i własnie niewiadomo jak robic
Ja miałam zalecony acard juz od starań, także co lekarz to inna teoria. [emoji4]
Dziś 18+2 i odpukac w niemalowane dzieki Bogu żadnych krwawien
 
Do góry