reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bardzo mi przykro , jak widzisz dużo nas tutaj takich , jeśli lekarz tak powiedział ,i Wy chcecie to jak najbardziej się starać , mi udało się po zabiegu łyżeczkowania po ponad roku ,a po wywołanym tabletkami .po pół roku , pierwsze 3 cykle w cały świat ,kolejne 2 po 28 dni i 3 już nie doczekałam ,obecnie 37 tc
 
reklama
nie będę za długo czekać bo podobno też nie jest za dobrze.to była moja pierwsza wyczekiwana ciaza.staralismy się dwa lata..ciekawe czy od razu nam się uda
 
nie będę za długo czekać bo podobno też nie jest za dobrze.to była moja pierwsza wyczekiwana ciaza.staralismy się dwa lata..ciekawe czy od razu nam się uda
miałaś zabieg czy po tabletkach ? wszystko zależy od organizmu ,niektórym udaję się od razu , u mnie tak nie było ze względu na to,że po łyżeczkowaniu moje endometrium było bardzo cienkie ,potem był problem z prolaktyną ,
 
I jedno i drugie...przesyłam to strasznie-nie mogłam dojść do siebie
Aha ,no to kiepsko , ja po zabiegu też masakra ,długo długo mój organizm dochodził do siebie ,dlatego jak za 2 razem usłyszałam ,że po tabletkach się oczyściło i czy chce zabieg ,to się nie zgodziłam i nie żałuję , ale jak pisałam każdy organizm inny , i życzę aby Wam się udało szybko i było wszystko książkowo
 
Idę za tydzień do doktor Renata Fiuk-Kuszka, po wizycie dam znać co myśle ;)
Ja tak bardzo chciałabym jeszcze w tym roku zajść w ciąże, ale kto wie czy to się uda :(
Jak się nazywa Twoja immunolog?
Ja z kolei w tym roku chyba właśnie nie chce bo mam w głowie że trzech strat w jednym roku bym nie zniosła chyba a niestety nauczona doświadczeniem wiem, że może mnie to znów czekać. Immunolog to dr Suchanek pewnie obiło Ci się o uszy jej nazwisko. Ok czekam na wieści z wizyty :)
@Anuś 2204 bardzo mi przykro :* mi się udało po pierwszej @po zabiegu ale niestety znów zakończone niepowodzeniem...z tym że ja zachodze bez problemu, ty piszesz że staliście się długo a opinia jest taka że po poronieniu łatwiej zajść bo utrzymują się hormony ciążowe.. życzę Ci powodzenia
 
reklama
Do góry