reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Moja ciocia poronila 3 ciąże i każda z dziewczynka. Dziś ma 3 zdrowych synów.
Kurcze ja to bym nawet wolała wiedzieć że nie mogę donosić jednej płci bo wtedy bym przynajmniej wiedziała że jest szansa na dziecko. Może to głupie ale tonący brzytwy się chwyta a tak to jak roni się obie płcie i nikt nie wie dlaczego mimo badań to się traci nadzieję...
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy któraś z was korzystała z L4 po poronieniu od psychiatry? Nie dość że straciłam ciążę to jeszcze moja firma tonie i chce się ewakuować na l4 tak sobie pomyślałam
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy któraś z was korzystała z L4 po poronieniu od psychiatry? Nie dość że straciłam ciążę to jeszcze moja firma tonie i chce się ewakuować na l4 tak sobie pomyślałam
Ja korzystam teraz jeżeli masz pytania to zapraszam pytaj śmiało tu lub w wiadomości prywatnej
 
Ja korzystam teraz jeżeli masz pytania to zapraszam pytaj śmiało tu lub w wiadomości prywatnej
Wiesz bo chodzi mi o to czy nie robili ci problemu z tego powodu, boję się kontroli bo ja taki tchórz jestem. 6 maja wróciłam do pracy ale jest tragedia chce nas na bezpłatne wysyłać dlatego pomyślałam o l4 bo można podobno 182 dni ciągnąć i mam nadzieję w tym czasie zajsc i nie wiem co robić
 
Wiesz bo chodzi mi o to czy nie robili ci problemu z tego powodu, boję się kontroli bo ja taki tchórz jestem. 6 maja wróciłam do pracy ale jest tragedia chce nas na bezpłatne wysyłać dlatego pomyślałam o l4 bo można podobno 182 dni ciągnąć i mam nadzieję w tym czasie zajsc i nie wiem co robić
Wiesz ja nie wróciłam do pracy po poronieniu a jestem na zwolnieniu praktycznie od początku ciąży ze względu na atmosferę w pracy i dlatego też nie czuje się na siłach żeby szukać nowej...
Jak poszłam do psychiatry to nie było z tym problemu żeby wypisać mi dalsze zwolnienie i to co najważniejsze to powiedziałam prawde dlaczego potrzebuje l4.. Co do kontroli to oczywiście może być ale nie koniecznie... Tak jak pisałaś możesz mieć 182 dni zwolnienia a w między czasie możesz złożyć papiery o świadczenie rechabilitacyjne no chyba że nie bedzie Ci porzebne
 
Wiesz ja nie wróciłam do pracy po poronieniu a jestem na zwolnieniu praktycznie od początku ciąży ze względu na atmosferę w pracy i dlatego też nie czuje się na siłach żeby szukać nowej...
Jak poszłam do psychiatry to nie było z tym problemu żeby wypisać mi dalsze zwolnienie i to co najważniejsze to powiedziałam prawde dlaczego potrzebuje l4.. Co do kontroli to oczywiście może być ale nie koniecznie... Tak jak pisałaś możesz mieć 182 dni zwolnienia a w między czasie możesz złożyć papiery o świadczenie rechabilitacyjne no chyba że nie bedzie Ci porzebne
Ok dziękuję muszę się zdecydować bo się obudzę za chwilę z ręką w nocniku..
 
@Note A powiedz mi kochana jaki zawód wykonujesz? Bo są profesje w których lepiej nie mieć w „papierach” leczenia u psychiatry. Ja np pracuje z małymi dziećmi, nie wiem czy za 2 lata nie wyląduje w przedszkolu lub szkole i nie chciałabym mieć w dokumentacji czegoś takiego bo mogą różnie na to patrzeć, i niekoniecznie brać pod uwagę przyczyny tego „leczenia”. Nie lepiej jakbyś poszła póki co do lekarza rodzinnego ? Ja byłam i dała mi l4 bez problemu i skierowanie do poradni psychologicznej (to już lepiej brzmi niż psychiatryczna) możesz się umówić ale terminy są dalekie i u rodzinnego będziesz gadac ze czekasz ciagle na wizytę. Powiedz ze nie dajesz sobie rady w pracy z powodu ciągłych myśli...
Moja znajoma teraz poszła do lekarza rodzinnego bo była już psychicznie wykończona atmosfera w pracy i normalnie jej wpisała ze przepracowanie, zalecany wypoczynek itp.
 
reklama
Do góry