reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@mohaaa Nie wierze!!!! :( :no: Tak bardzo mi przykro!:hmm: Czekałam na pozytywna wiadomość .. a tu taki straszny cios ze mi się słabo zrobiło. Jakie to wszystko jest niesprawiedliwe:( i w dodatku nie ma kto cię przytulić i otrzeć łez ... bardzo bardzo Ci współczuje:unsure:

Dziewczyny odnośnie liczenia tygodni to słyszałam ze większość lekarzy liczy ukończone. Nie bieżące.. a niektóre aplikacje np Flo maja możliwość zaznaczenia jakie tygodnie ma liczyć, czy takie czy takie... ale przyznam ze dla mnie jest to trochę niezrozumiałe, dlatego zdaje się na apke. A siostra mi właśnie doradziła żebym sobie wybrała tygodnie ukończone...
 
reklama
@mohaa tak bardzo mi przykro kochana wiem co przeżywasz miałam tak samo dwa poronienia pod rząd z odstępem 3 mięs. Straszny cios :( wypłacz się musisz być silna zrobisz badania może się wyjaśni . .. jestem w bólu razem z Tobą jak przeczytałam to nie mogłam uwierzyć ;(( brałas jakaś heparyne acard?
Nie brałam. A po co bierze się te leki?
 
Do mnie najbardziej trafiło, że jak masz 1dc czyli 0+1 to w którym jesteś tygodniu? 0? Logiczne wydaje się liczenie że w 1,czyli do przodu. Trzecią ciążę tak liczę i nikt mnie jeszcze nie poprawił [emoji4]
 
Do mnie najbardziej trafiło, że jak masz 1dc czyli 0+1 to w którym jesteś tygodniu? 0? Logiczne wydaje się liczenie że w 1,czyli do przodu. Trzecią ciążę tak liczę i nikt mnie jeszcze nie poprawił [emoji4]
Czyli jak dzisiaj jest 7t3d to jestem w 8 tygodniu? ;)
No w w sumie mogę być w skonvmczonym 7 A nieskończonym 8
 
Czyli jak dzisiaj jest 7t3d to jestem w 8 tygodniu? ;)
No w w sumie mogę być w skonvmczonym 7 A nieskończonym 8
to tak jak z urodzinami :)
dziecko jak ma 1 urodziny to KONCZY roczek a nie zaczyna :) zaczyna wtedy 2 rok zycia
no i to liczenie na psyche mi dobrze robilo zawsze to 1tc wiecej za nami :)

trzymam kciuki za piatek !! wiem ze ciezko ale co nam pozostalo jak czekac :(
 
reklama
@mohaaa dokładnie, ja dzięki heparynie jestem teraz w 23 tc, dwie poprzednie zakończone w 12 tc.
Zapytaj lekarza o acard i heparynę, ja nie robiłam badań pod kątem krzepliwości, ale moja gin mi przepisała zastrzyki odkąd pojawiło się serduszko. A acard brałam od pozytywnego testu.
 
Do góry