reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem po wizycie. Lekarz pobrał wymaz na chlamydia i posiew na wydzieline z pochwy. Ogólnie widać, że coś jest na rzeczy bo zaczerwienienie jest. Mam jakieś tabletki i dla męża na razie też przy okazji coś. Mam namiar na innego urologa żeby długo nie czekać
To super. Im szybciej tym lepiej. Zadzwoń jutro do tego lekarza i zapytaj o szybszy termin niż 30 maj. Życzę abyś szybko mogła wrócić do starań.
 
reklama
Dziewczynki proszę powiedzcie czy powinnam sie martwić. Odebrałam dzisiaj wyniki z moczu i wyszło ze mam dość liczne bakterie... Jutro ide na posiew i boję się strasznie... Tym bardziej ze właśnie mniej więcej w tym tygodniu serduszko mojego dziecka przestało bić... Nie czuje bólu przy oddawaniu moczu ani nie oddaje go jakoś częściej niż zwykle
Zrób jeszcze raz badanie, dokładnie się podmyj przed. Czasami takie wyniki wychodzą, a na następnym już nic nie ma, błąd w laboratorium albo pobrania. Nie martw się na zapas!
 
Jestem po wizycie. Lekarz pobrał wymaz na chlamydia i posiew na wydzieline z pochwy. Ogólnie widać, że coś jest na rzeczy bo zaczerwienienie jest. Mam jakieś tabletki i dla męża na razie też przy okazji coś. Mam namiar na innego urologa żeby długo nie czekać
To może uda się załatwić szybciej wizytę, glowa do góry kochana wszystko sie ułoży [emoji173][emoji173]
 
Dziewczynki proszę powiedzcie czy powinnam sie martwić. Odebrałam dzisiaj wyniki z moczu i wyszło ze mam dość liczne bakterie... Jutro ide na posiew i boję się strasznie... Tym bardziej ze właśnie mniej więcej w tym tygodniu serduszko mojego dziecka przestało bić... Nie czuje bólu przy oddawaniu moczu ani nie oddaje go jakoś częściej niż zwykle
Właśnie przed posiewem pobierz tak jak tutaj mamaginekolog wyjaśnia :-) Link do: Mocz do badania - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet
 
Dziewczynki proszę powiedzcie czy powinnam sie martwić. Odebrałam dzisiaj wyniki z moczu i wyszło ze mam dość liczne bakterie... Jutro ide na posiew i boję się strasznie... Tym bardziej ze właśnie mniej więcej w tym tygodniu serduszko mojego dziecka przestało bić... Nie czuje bólu przy oddawaniu moczu ani nie oddaje go jakoś częściej niż zwykle
Powtórz badanie :) musisz się podmyć, pobrać mocz ze środkowego strumienia i oddać do labu w ciągu godziny. Zwróć uwagę czy w tym lab robią badania na miejscu czy gdzieś wysyłają. Bo jeśli wysyłają i ta próbka stoi, to bakterie nie namnazają i to nie jest wiarygodne. U mnie zawsze tak wychodziło jak dawałam mocz do punktu gdzie nie badają na miejscu. A jak zaczęłam zawozić tam gdzie badają to jest okej :)

Dziś 11+1 a wynik wyszedł poniżej normy dla 11 tygodnia. Kompletnie nie potrafię tego zinterpretować...
Nie patrz na te normy bo to ci nic totalnie nie powie. Te wyniki musi zobaczyć lekarz i razem z obrazem z usg zinterpretować
 
Hejka, jak długo czekałyscie na wyniki p. kardiolipinie i p. beta 2 glikoproteina? W laboratorium pani gdzieś sprawdzała, ale nie była pewna. Na jedno 10 dni a na drugie 1,5 miesiąca. Aż tyle?
Ja na pewno aż tyle nie czekałam.. robiłam w diagnostyce i wynik był jakoś po 5-12 dniach roboczych (nie pamietam dokładnie) ale 1.5 miesiąca to jest przesada :oops:

@Takaja123 Ale się u was porobiło :( nie poddawaj się i Wałcz nadal! Wyleczycie infekcje i jeszcze będzie dobrze ❤️

@roki_1991 Piękna córeczka ❤️ Wszystkiego dobrego dla Was!☺️
 
W tym laboratorium robia badania na miejscu. Rano oddaje mocz i w ten sam dzień mam wynik. Wydaje mnie się, ze dobrze pobieram próbkę. Jutro spróbuję sposobu mamyginekolog. A co jeśli wyjdzie bakteria? Antybiotyk? To niebezpieczne dla maleństwa prawda? Juz dzisiaj zaopatrzylam się w sok 100 procent z żurawiny i żel do higieny dla kobiet w ciazy antybakteryjny żeby prawdopodobne bakterie się nie rozmnazaly
 
W tym laboratorium robia badania na miejscu. Rano oddaje mocz i w ten sam dzień mam wynik. Wydaje mnie się, ze dobrze pobieram próbkę. Jutro spróbuję sposobu mamyginekolog. A co jeśli wyjdzie bakteria? Antybiotyk? To niebezpieczne dla maleństwa prawda? Juz dzisiaj zaopatrzylam się w sok 100 procent z żurawiny i żel do higieny dla kobiet w ciazy antybakteryjny żeby prawdopodobne bakterie się nie rozmnazaly
Bardziej niebezpieczne jest unikanie leczenia, są bezpieczne antybiotyki dla ciężarnych także nie martw się
 
reklama
Jestem zadowolona z mojego gina. Mąż idzie wcześniej na wizytę, już wszystko załatwione jutro idzie na analizę i posiew moczu. Dodatkowo mój gin wypisal dla męża jakąś masc i furagin żeby już jakoś zaczął leczenie. Ja czekam na swoje wyniki i jak przyjdą mam wysłać smsem wynik. Dodatkowo dostałam jakieś witaminy na poprawę owulki :) jest nadzieja, że wyleczymy się teraz i kolejny cykl już będzie można starać się. Tak po cichu liczę na to. Kupiłam mężowi witaminy erotic dla mężczyzn i będę tu teraz pilnować żeby wszystko wróciło do normy :)
 
Do góry