reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Zabulinka_86 ja na przeciwciała antykardiolipinowe miałam 5 dni roboczych, a beta 2-glikoproteinie 14dni roboczych ale wyniki miałam wcześniej.


@roki_1991 może pochwalisz się jakimś zdjęciem Wiki? :) a jak tam po cc wracasz do formy? Teściowa nie zawraca Ci głowy częstymi odwiedzinami?
 
Hej dziewczyny mialyscie racje ostatnio,moje objawy byly na okres:)wczoraj sie zaczal,jest taki wodnisty jakis ale jest:)bardzo sie ciesze,bo wracam do gry:) 6 tygodni czekalam.
Chcialabym zaczac juz po okresie starania ale lece do Pl za 4 tyg,i jakbym cudem zaciazyla to bym leciala samolotem i sie stresuje tym troche.latala ktoras we wczesnej ciazy?ja wogole wiem ze to malo realne by zaskoczylo odrazu ale taka jestem pelna nadzieji:)
Nie myśl za wiele, leć i się staraj. Ja teraz leciałam w mega wczesnej ciąży. 2 dni po owu lecieliśmy na wakacje, opalałam się, piłam drinki, szalałam na zjeżdżalniach. Wróciliśmy w czwartek, w sobote miałam termin @ która już nie przyszła. Totalny luz i nie myślenie czy jestem w ciąży czy nie i od razu zaskoczyło [emoji4] To najlepszy sposób, zająć głowę czym innym [emoji4]
 
Podobno nie ma głupich pytań.. Czy ma jakiekolwiek znaczenie bycie na czczo przy wolnym bhcg i Pappie? Rozsądek podpowiada, że nie :D
Nie ma znaczenia.
Od razu napiszę, że ja wyniki z tego badania miałam beznadziejne 1:39 ryzyko ZD. USG połówkowe wyszło super i skorygowalo ryzyko do 1:139, ale jednak dalej duże ryzyko. Zrobiłam sanco i wyszło że moja córeczka jest zdrowa! Kolejne USG wychodzą ok (jestem w 20 tyg.ciazy).
Tak żebyś wiedziała jest sporo zakłamań testu PAPPA. Ale mam nadzieję, że u Ciebie będzie od razu dobrze i nie będziesz się stresować :)
 
A zdarzaja sie pomylki w druga strone? Ja mam takie.
Nie ma znaczenia.
Od razu napiszę, że ja wyniki z tego badania miałam beznadziejne 1:39 ryzyko ZD. USG połówkowe wyszło super i skorygowalo ryzyko do 1:139, ale jednak dalej duże ryzyko. Zrobiłam sanco i wyszło że moja córeczka jest zdrowa! Kolejne USG wychodzą ok (jestem w 20 tyg.ciazy).
Tak żebyś wiedziała jest sporo zakłamań testu PAPPA. Ale mam nadzieję, że u Ciebie będzie od razu dobrze i nie będziesz się stresować :)
20190426_200112.jpeg
 
@kb.karola90 W końcu się doczekałaś! Gratuluję! Może to przez zapachy w piekarni z początków ciąży tak mu się urosło? Buziaki dla Was!
A jak dochodzisz do siebie po cc? Wypuszczają Was dzisiaj do domu?
 
Hejka, jak długo czekałyscie na wyniki p. kardiolipinie i p. beta 2 glikoproteina? W laboratorium pani gdzieś sprawdzała, ale nie była pewna. Na jedno 10 dni a na drugie 1,5 miesiąca. Aż tyle?
ne beta2glikoproteine czekalam ok 5 dni a na p.kardiolipinie 10 dni roboczych, ale to zalezy od laboratorium bo casami wysylaja do innego laboratorium i dlatego tak dlugo trwa . najlepiej w laboratoriach przyszpitalnych robic wtedy najszybciej jest
 
reklama
Ja mam mieć wynik jutro i przyznam, że nieźle się stresuję. Ale chyba bardziej prenatalnymi.. Ciągle mam lęk, że serduszko się zatrzyma. Prenatalne dopiero 8 maja a wynik z Pappy jutro.
 
Do góry