reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Bo w DE jest odpowiednik do castagnusa i jest nawet 120 kapsułek za 15€ ale nie znam nikogo kto by brał i jakie są opinie. I wolałabym ten z Polski. A ja bym chciała kupić od razu na całą kurację.
Najlepiej porównać ulotkę, dużo leków ma odpowiedniki zamienniki z innych krajów także tam gdzie mieszkasz powinnaś dostać to czego szukasz. Dawkowanie zależy od wagi do 60kg 1 tabletka A powyżej 60kg 2 tabletki tak coś kojarzę
 
Najlepiej porównać ulotkę, dużo leków ma odpowiedniki zamienniki z innych krajów także tam gdzie mieszkasz powinnaś dostać to czego szukasz. Dawkowanie zależy od wagi do 60kg 1 tabletka A powyżej 60kg 2 tabletki tak coś kojarzę
Tak zgadza się znalazłam już odpowiednik w DE to BIOFEM ale nie znalazłam kapsułek z oleju z wiesiolka. Przeczytałam A polskiej stronie tylko że wiesiolek się bierze 3 razy dziennie po 2 tabletki przy posiłku. Tylko nie wiem czemu tak dużo tych kapsułek w ciągu doby
 
@młoda1994 w tym Ci nie pomogę bo nie znam tego leku i nie wiem. A jakie ma działanie i co zawiera?
Costagnus jest na PMS nieregularne miesiączki działa pozytywnie na śluz płodne i owulacje pomaga w zejściu w ciążę i również jest odpowiedzialny za obniżenie prolaktyny. Kuracja trwa minimum 90 dni i jeśli zajdzie się w ciążę to trzeba przerwać ale stopniowo nie od razu bo może doprowadzić do znacznie szybkiego wzrostu prolaktyny co spowoduje utratę ciąży.
 
@młoda1994 w tym Ci nie pomogę bo nie znam tego leku i nie wiem. A jakie ma działanie i co zawiera?


@Dzoana88 kochana jak tam u Ciebie? Testujesz niebawem? :)
A u mnie jakos leci, pocieszam sie ze dwa dni do pracy ide i wolne do niedzieli [emoji4] Dopiero po majowce testuje 6go [emoji14] chociaż kto wie znajac mnie czy wytrzymam hehe, testów mam zapas takze moge sikac choćby codziennie [emoji16] Ale nadzieji dużych nie mam jakoś nie wiem czemu co to się dzieje ze mną, brzuszki dwa wolne tylko czekają na nowych lokatorów, mogłyby pojawić się jakieś dwie II na wątku [emoji4]
 
reklama
Do góry