reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Każdy organizm inaczej zareaguje. W ciążach straconych na dalszym etapie II trymestru pojawia się normalna laktacja. Ja straciłam dość wcześnie ciążę i niby zaraz miała być normalna miesiączka, a tu bite 6 tygodni czekałam jak w połogu. Też bałam się, że będę miała wyciek siary, ale tego organizm mi oszczędził.
To na pewno każdy organizm jest inny. Tylko u mnie ból piersi ustał, jak jeszcze nie wiedziałam, że ciąża obumarła. Wszyscy mówili, że to normalne, że piersi raz bolą, raz nie, ale niestety u mnie było to przepowiednią czegoś złego. Potem piersi nie bolały mnie wcale a tu po ponad dwóch tygodniach ten ból i to w jednej piersi i tak mnie, to trochę martwi a wizytę mam dopiero na początku maja. Ech my kobiety, to się mamy.
 
Ja mam ciaze obumarlą :( niedlugo szpital. Czulam podbrzusze jak macica sie powiększa, mdlosci, wech wyostrzony, piersi podobnie jak u Ciebie, zadnych plamien i krwawien do dzis. Tobie Życzę pomyślności i zeby wszystko sie udało :) Inne dziewczyny krwawia i ciaze donosza. Nie ma reguły kazdy organizm jest inny.
Współczuję. Który tydzień?
 
Dziewczyny trzymam kciuki za "świąteczne prezenty od zajączka" w postaci dwóch kresek :D
U mnie leci 10tydzien a dalej za każdym razem idąc do toalety sprawdzam czy nie ma krwi... Ot schizy po poronieniu.... Może mi to w końcu przyjedzie :)

To nie przejdzie :p u mnie 37+4 i dalej za każdym razem patrzę na papier :p

Ja w czw mam sie zgłosić w szpitalu jak do tego dnia nic sie nie zacznie. Tez pewnie zabieg bo później święta jak coś bedzie mocniej to kiepski czas na szpital w święta.

Po zabiegu nie trzymają długo także jest szansa że nawet tego samego dnia będziesz mogła wyjść. Dużo siły ci życzę kochana

Dziewczyny czy u którejś z Was bóle od początku ciąży plus plamienia zwiastowały późniejsze poronienie? Dziś 10 tydz (9+1) a ja nadal mam co jakiś czas bóle okresowe, kłucia, ogólnie dziwne bóle ciężko określić. Oprócz tego co kilka dni plamię.. Oprócz tego z dobrych objawów mdłości, zachcianki

Bóle okresowe są normalne w ciąży. W sensie nie muszą znaczyć nic złego. Mnie w tych poronionych ciążach nie bolało nic a w tej teraz na początku często bolał brzuch. Także głowa do góry i myśleć pozytywnie :)

Antoś nadal w brzuszku. Zaprzyjaźniam się z piłką i tak sobie skacze pół dnia :) jutro mam wizytę to zobaczymy co się tam dzieje...ale obstawiam poród na same święta albo i po :)

@Psiara1996 ja plamiłam od 4 do 10 tc. W sumie to nie wiadomo dlaczego. Dzisiaj 38+2 tc :) Kiedy masz wizytę?

No proszę, antos się nigdzie nie wybiera ;) u nas kolejna majówka w nocy urodziła, totalnie z zaskoczenia ;) miała termin jak ja na 3.05...
 
Nie mam pewności czy pai jest podobne do Leiden, ale ja mam Leiden układ heterozygotyczny i mi pani genetyk powiedziała, ze mam lepsza wersje tej mutacji ;) Mam mniejsze ryzyko wystąpienia choroby zakrzepowej niż w układzie homo...
Każda mutacja jest inna. Załączam zdjęcie moich wyników. Tak jest rozgraniczenie na poszczególne mutacje :) jak znajdę artykuł który mówił o poszczególnych mutacjach to wrzucę.
 

Załączniki

  • 20190415_184126.jpg
    20190415_184126.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 63
Dziewczyny zrobilam wieczorem test ciazowy i owulacyjny, tak z ciekawosci chcialam zobaczyc czy mi hormony juz zeszly.ciazowy wyszedl bardzo blado pozytywny ale wprawne oko sie dopatrzy,owulacyjny wyszedl kolory jakby 2-3 dni do owu.W ta srode bedzie 5 tygodni od zabiegu,krwawilam-plamilam 2 tyg.
Troche mnie to martwo ze wciaz jeszcze sa hormony.Nie mam opcji bety ani lekarza prywatnego bo mieszkam w Uk i tu inna bajka jest:(co myslicie?
 
reklama
@Loli05 jeszcze nie miałaś okresu od zabiegu? Hormony jeszcze mogą utrzymywać się ale to normalne, a owulacja faktycznie może się niedługo pojawić jak możesz to wrzuć zdjęcie testów
 
Do góry