reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja mysle ze wszystko sie teraz wyregulowuje i moze tak byc. Ja jeszcze nie poronilam a jeszcze piersi nabrzmiale są i bolą...
 
reklama
@Takaja123 Czyli kolejny cykl nasz? ;)
Dziewczyny mam pytanie, kończy mi się już witamina D i muszę zrobić zamowienie. A ze badał nie kupiłam B to myśle żeby teraz zamówić. Co myślicie o tym ?
W składzie jest tez kwas foliowy 800 wiec myśle ze dodatkowo nie musiałabym już brać ?
 

Załączniki

  • 453FF159-0AA4-4072-8FEE-E3A74FDFD59B.png
    453FF159-0AA4-4072-8FEE-E3A74FDFD59B.png
    78,9 KB · Wyświetleń: 68
@coco07 dziękuję, a ja trzymam za Wasze starania ❤

@Paula919191 wooow już 10tc? Leci szybciutko :) jak tam samopoczucie?

@Psiara1996 jak tam u Ciebie? :)
Dzięki kochana, plamienia nawracają i znikają, bez zmian.. Kolejna wizyta za tydzień 23. Często boli mnie brzuch, jakieś kłucia, ciągnięcia, bóle okresowe. Czuję że to będzie ciężkie kilka tygodni
 
@Takaja123 Czyli kolejny cykl nasz? ;)
Dziewczyny mam pytanie, kończy mi się już witamina D i muszę zrobić zamowienie. A ze badał nie kupiłam B to myśle żeby teraz zamówić. Co myślicie o tym ?
W składzie jest tez kwas foliowy 800 wiec myśle ze dodatkowo nie musiałabym już brać ?
W tym preparacie masz na 90% sztuczny kwas foliowy(nigdzie nie ma informacji ze jest metylowany), b6 w formie gorzej przyswajalnej. Jedyne co to metylokobalamina. Nie wiem czy warto inwestować
 
Dziewczyny czy u którejś z Was bóle od początku ciąży plus plamienia zwiastowały późniejsze poronienie? Dziś 10 tydz (9+1) a ja nadal mam co jakiś czas bóle okresowe, kłucia, ogólnie dziwne bóle ciężko określić. Oprócz tego co kilka dni plamię.. Oprócz tego z dobrych objawów mdłości, zachcianki
 
@Psiara1996 wierzę, że z dzidzia wszystko jest dobrze :) wypoczywaj i nie pozostaje nic innego jak czekać cierpliwie na wizytę.

@kb.karola90 kochana jak tam u Ciebie? :) Antos nadal w brzuszku czy już w ramionach? ❤️
Antoś nadal w brzuszku. Zaprzyjaźniam się z piłką i tak sobie skacze pół dnia :) jutro mam wizytę to zobaczymy co się tam dzieje...ale obstawiam poród na same święta albo i po :)

@Psiara1996 ja plamiłam od 4 do 10 tc. W sumie to nie wiadomo dlaczego. Dzisiaj 38+2 tc :) Kiedy masz wizytę?
 
@Dzoana88 dobrze patrzysz tylko ja jestem gapa :D już ogarniam. Ale i tak nie wiem czy to dobrze czy źle :p a orientujesz się jak to z tym zaswiadczeniem?
Czyli masz MTHFR (hetero) gorszą wersję oraz PAI-1 (homo) łagodniejszą wersję. Ja takie czytałam badania, że wersja homozygotyczna jest po prostu łagodniejsza. Równie dobrze mogłabyś mieć na odwrót :)
 
reklama
Dziewczyny czy u którejś z Was bóle od początku ciąży plus plamienia zwiastowały późniejsze poronienie? Dziś 10 tydz (9+1) a ja nadal mam co jakiś czas bóle okresowe, kłucia, ogólnie dziwne bóle ciężko określić. Oprócz tego co kilka dni plamię.. Oprócz tego z dobrych objawów mdłości, zachcianki
Ja miałam bóle dopóki nie zaczęłam brać luteiny dopochwowej. Musisz sobie z tym poradzić, tam się wszystko w środku rozciąga więc nie da się tego uniknąć. Ja plamilam w sumie do 10 tygodnia, później przeszło. Może bierz sobie magnez, np. Magne b6 forte. I bądź dobrej myśli!
 
Do góry