reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja miałam bóle dopóki nie zaczęłam brać luteiny dopochwowej. Musisz sobie z tym poradzić, tam się wszystko w środku rozciąga więc nie da się tego uniknąć. Ja plamilam w sumie do 10 tygodnia, później przeszło. Może bierz sobie magnez, np. Magne b6 forte. I bądź dobrej myśli!
Biorę luteine, magneb6 też i nospę :( po nospie na kilka godzin jest spokój to fakt. Dzięki, masz rację muszę myśleć pozytywnie
 
reklama
@Lu_cy Pisze ze kwas foliowy metylofolian wapnia wiec myślałam ze to metylowany ... :unsure:
 

Załączniki

  • D6F57638-44D8-4B0B-A5E6-37D9234152CB.png
    D6F57638-44D8-4B0B-A5E6-37D9234152CB.png
    41,8 KB · Wyświetleń: 64
Dziewczyny ja wam powiem,że bardzo chce dzidziusia z moim M. Wiem,ze to moze głupio zabrzmiec,ale mimo że w końcu się kiedyś uda i zobaczę na teście dwie kreski to i tak będzie mi trudno uwierzyć w to że się udało. Chyba dopiero po porodzie by doszło do mnie że udało się zajść w ciążę i trzymam na rękach własne dziecko.
 
@Lu_cy Dziekuje ;) Ale nikt póki co nie poleca, wiec zastanowię się jeszcze nad tym co takaJa mi wysłała ...
@Psiara1996 @annkow111 dziewczyny mi się wydaje, ze te bóle sa normalne z racji powiększania się macicy i wg rozciągania tam wszystkiego ..;) chociaż niestety nie było mi dane dotrwać do takiego tygodnia wiec pewności nie mam..
Ja nie miałam żadnych boli brzucha, kompletnie nic, a jednak poroniłam. Gdy się dowiedziałam w którym tygodniu serduszko sie zatrzymało, wracałam pamięcią czy coś wtedy czułam, czy organizm dawał mi jakiś znak ... niestety nic mnie nie bolało. Choć tak jak tu kiedyś pisałam, czułam ze piersi mnie już nie bolą. Ale jakoś wtedy nie byłam świadoma tego, ze to zły znak( a na początku ciąży bolały tak, ze schodząc po schodach musiałam podtrzymywać je rękoma żeby zminimalizować ból)
 
Dziewczyny czy po poronieniu czułyscie coś w piersiach? Od wczoraj dziwnie mnie kłuje w jednej piersi. Wczoraj co jakiś czas zakłuło albo tak, jakby zapieklo i jak naciskałam, to bolało, chwilę pomasowałam i przechodziło i tak co jakiś czas. Dziś tak jakby nie kłuje, ale co jakiś czas jak nacisnę w tym miejscu, to boli, rozmasuję i przechodzi. Dodam, że w sobotę wyrwałam sobie parę włosków z piersi, ale nigdy nie miałam po tym problemów. Na skórze też nie ma żadnego zaczerwienienia ani nic. W środku też nic nie czuję, żeby był jakiś guzek czy coś. Myślicie, że może piersi wracają do siebie i tak się dzieje?
Każdy organizm inaczej zareaguje. W ciążach straconych na dalszym etapie II trymestru pojawia się normalna laktacja. Ja straciłam dość wcześnie ciążę i niby zaraz miała być normalna miesiączka, a tu bite 6 tygodni czekałam jak w połogu. Też bałam się, że będę miała wyciek siary, ale tego organizm mi oszczędził.
 
Ja mam ciaze obumarlą :( niedlugo szpital. Czulam podbrzusze jak macica sie powiększa, mdlosci, wech wyostrzony, piersi podobnie jak u Ciebie, zadnych plamien i krwawien do dzis. Tobie Życzę pomyślności i zeby wszystko sie udało :) Inne dziewczyny krwawia i ciaze donosza. Nie ma reguły kazdy organizm jest inny.
 
reklama
Czyli masz MTHFR (hetero) gorszą wersję oraz PAI-1 (homo) łagodniejszą wersję. Ja takie czytałam badania, że wersja homozygotyczna jest po prostu łagodniejsza. Równie dobrze mogłabyś mieć na odwrót :)

Nie mam pewności czy pai jest podobne do Leiden, ale ja mam Leiden układ heterozygotyczny i mi pani genetyk powiedziała, ze mam lepsza wersje tej mutacji ;) Mam mniejsze ryzyko wystąpienia choroby zakrzepowej niż w układzie homo...
 
Do góry