reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Musze dac rade, ale jestem przerazona samą myślą... fajna grupa jestem tu nowa, dobrze jest miec tez w Was dziewczyny wsparcie...
 
@Ijusz kochana bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić. U mnie samo się nie zaczęło dopiero w szpitalu dostałam tabletki w południe i ok19 dopiero zaczęło się rozkręcac. Bólu nie odczuwalam, adrenalina zrobiła swoje. Warto być pod opieką lakarzy w tym czasie. Który to tydzień? Jak masz jakieś pytania to służę

@kb.karola90 kochana jak tam u Was? :) coś się ruszyło? :)
 
Ostatnia edycja:
@Ijusz trzymaj się. Przykre bardzo, że też musisz takich przeżyć doświadczać.
U mnie przy stratach zawsze był zabieg oczyszczania. Tabletki, niestety nie dawały efektu. Da się przeżyć i jedno i drugie. Z zabiegiem o tyle lepiej, że nie widzisz, nie czujesz. Z tabletkami o tyle lepiej, że nie jest to proces inwazyjny. Wszystko dzieje się samo. Miłe nie jest żadne. Wiadomo, ale mam nadzieję, że wśród nas szybciej staniesz na nogi i przetrwasz te ciężkie chwile. Przytulam i pozdrawiam ciepło.
 
8 tc ciaza obumarla, teraz leci 9 tydzien. Od soboty czekam na poronienie puki co nic sie nie dzieje. Juz jestem tez w wieku którym ciezko zajsc naturalnie, po 30stce to juz lekarze proponuja tylko in vitro. Mimo ze wszystkie hormony i wyniki sa idealne. Ciezki tydz przed mna. Dobrze Was tu miec :)
 
8 tc ciaza obumarla, teraz leci 9 tydzien. Od soboty czekam na poronienie puki co nic sie nie dzieje. Juz jestem tez w wieku którym ciezko zajsc naturalnie, po 30stce to juz lekarze proponuja tylko in vitro. Mimo ze wszystkie hormony i wyniki sa idealne. Ciezki tydz przed mna. Dobrze Was tu miec :)

Czemu niby lekarze mówią że tylko in vitro skoro wyniki masz idealne? Weź ich nie słuchaj ;) bo to dla mnie jakieś głupoty są
 
@Ijusz to może troszkę jeszcze potrwać. Podziwiam Cię, że czekasz. Ja przeczekalam w dni w między czasie zrobiłam betę z nadzieją, że może lekarz pomylił się ale zaczęła spadać wiec udałam się do szpitala. Też był to 8tc. Chciałam naturalnie ale na 3dzien i tak był zabieg bo nie wszystko oczyścilo się. Teraz z biegiem czasu to chyba wolałabym dostać tabletki jak tylko szyjka się otwarzyla mogłam chcieć zabieg ale nie wiedziałam jak to wygląda i co mnie czeka. Pisałaś, że u Ciebie beta nadal rośnie czy źle zrozumiałam we wcześniejszych postach? Tule Cię do serducha
 
Teraz od wt do piatku dostałam duphaston, bo serduszko bylo niepewne na poczatku badania bylo slychac pozniej nie. I od sob teraz czekam aby aby szyjka puscila podobno tak lepiej aby samo sie zaczelo.... beta urosla z 40000 do 42 000 pewnie przez ten duphaston. Ale zarodek od tych kilku dni nie rosnie....
 
reklama
Do góry