reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Możliwe .. ale jeśli gin ma czarno na białym stewierdzona mutacje, to serio musi patrzeć na ilość poronień na koncie? W głowie mi się to nie mieści ....przecież kobieta robi to badanie nawet po pierwszym poronieniu, żeby właśnie uniknąć następnego ... :(

Naprawdę dla wielu lekarzy sam fakt mutacji niczego nie oznacza. Zależy na jakiego lekarza trafisz.

Hejka w sobotę. Dwa dni spokoju i znowu brudzenia.. Na brązowo, więc to chyba stara krew? Ehhhh
Jak brązowe to stara krew. Jeśli z tamtym byłaś na kontroli to bym się nie martwiła na zapas tylko obserwuj :)
 
reklama
Możliwe .. ale jeśli gin ma czarno na białym stewierdzona mutacje, to serio musi patrzeć na ilość poronień na koncie? W głowie mi się to nie mieści ....przecież kobieta robi to badanie nawet po pierwszym poronieniu, żeby właśnie uniknąć następnego ... :(
To wszystko zależy od lekarza, mój jest taki że sam umówił mnie do genetyka(pracują razem) i dostałam zaświadczenie na refundacje a mam tylko a1298c. 1 poronienie i obciążony wywiad(o którym ginekolog nie wiedział). Jak lekarz chce to wszystko załatwi.
 
Oj to nie miałam zielonego pojęcia o tym :oops: mój gin jak widział to zaświadczenie od genetyka, sam mi powiedział, za na postawie tego będę dużo mniej płacić za heparynę, ale w takim razie zanim zajdę w ciąże i zajdzie potrzeba przepisania mi tej heparyny, może zmienić zdanie...

@Psiara1996 Bierz luteinę i obserwuj ;)
 
Oj to nie miałam zielonego pojęcia o tym :oops: mój gin jak widział to zaświadczenie od genetyka, sam mi powiedział, za na postawie tego będę dużo mniej płacić za heparynę, ale w takim razie zanim zajdę w ciąże i zajdzie potrzeba przepisania mi tej heparyny, może zmienić zdanie...

@Psiara1996 Bierz luteinę i obserwuj ;)

Jak masz już to zaświadczenie i gin powiedział że da heparyne na refundację to myślę że zdania nie zmieni :) zawsze możesz powiedzieć że ci obiecał :p wszystko zależy od lekarza niestety
 
@Ijusz Bardzo mi przykro, że musisz przez to przechodzić. Jeśli miałabyś jakieś pytania co do samej procedury pytaj śmiało.
Czekam na rozpoczecie poronienia w domu jak do czwartku nie nadejdzie to do szpitala, od wczoraj juz nie biore duphastonu, beta hcg rośnie ciągle ale 2000 jednostek tylko. Kiedy to moze nastapic? Jak bardzo boli?
 
Dziewczyny, mamy to!☺️☺️☺️
 

Załączniki

  • E2EFC8D2-6DB0-4B8B-AAFE-B717BB71DBAE.jpeg
    E2EFC8D2-6DB0-4B8B-AAFE-B717BB71DBAE.jpeg
    268,2 KB · Wyświetleń: 83
reklama
Do góry