reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Dzoana88 zobaczymy jutro ale raczej powinna zawitac chyba, że świąteczny cud się zdarzy :D a jak tam u Ciebie? Masz już wyniki z tomografii? Dzialacie już? :)
Wyniki powinny być za tydzień. Tak, działamy [emoji16] zobaczymy co tych działań wyjdzie [emoji6] dziś moj M ma wychodne, niech sie chlopak odstresuje troche hehe ja też dziś byłam na rolkach z koleżanką A rano w lesie z psem także miła niedziela [emoji4]
 
reklama
@Takaja123 My działaliśmy wczoraj, dziś robimy przerwę i jeszcze jutro poprawimy ;)
Skoro nie czujesz się jak na @ to może na prawdę nie przyjdzie? Z całego serca Ci tego życzę ☺️
A nie myślałaś żeby jutro zrobić test? Bo chyba po ostatniej biochemicznej wspominałaś coś ze nie chcesz już tak wczas testować, żeby znowu się nie zawieźć? Przepraszam, jeśli się mylę, może czytałam to gdzieś indziej ...
 
Dziewczyny trzymam kciuki za "świąteczne prezenty od zajączka" w postaci dwóch kresek :D
U mnie leci 10tydzien a dalej za każdym razem idąc do toalety sprawdzam czy nie ma krwi... Ot schizy po poronieniu.... Może mi to w końcu przyjedzie :)
 
@coco07 dziękuję, a ja trzymam za Wasze starania ❤️

@Paula919191 wooow już 10tc? Leci szybciutko :) jak tam samopoczucie?

@Psiara1996 jak tam u Ciebie? :)
Samopoczucie tak dobre jakbym w ciąży nie była,zero objawów,nawet cycki mnie nie bolą. Ale muszę myśleć, że będzie dobrze bo inaczej wykończe nerwowo siebie i męża ;p
 
Dziewczyny trzymam kciuki za "świąteczne prezenty od zajączka" w postaci dwóch kresek :D
U mnie leci 10tydzien a dalej za każdym razem idąc do toalety sprawdzam czy nie ma krwi... Ot schizy po poronieniu.... Może mi to w końcu przyjedzie :)
Nie wiem czy to kiedyś minie, ja mam 30 tydzień i nieraz zastanawiam się czy gdzieś nie widzę czegoś różowego w toalecie [emoji87]
 
reklama
Do góry