reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ale owu często jest 2-3tyg po zabiegu. Nie jest powiedziane że jak beta nie spadła to nie ma owu. Inaczej nie byłoby przypadków że dziewczyny nie dostają @ po zabiegu bo są w ciąży. U ciebie na pewno spadnie szybciej. U mnie spadało z ponad 35000
 
reklama
@roki_1991 zagubiłam się. U nas w porządku. Ala bardzo pogodna, wesoła, rośnie, rozwija się, gada po swojemu strasznie głośno, zaliczamy setki konsultacji. Z każdej wychodzimy zadowoleni, bo jest dobrze lub coraz lepiej. W kwietniu będzie szybki zabieg udrażniający uszka, a w maju łatanie buziaka. Także czekamy.
A co u Ciebie... bom zielona w temacie jak ta paszcza.:happy2:
Ale ten czas biegnie, Ala juz ma 7 miesięcy[emoji7]a wydaje sie, że chwilkę temu dodałaś zdjecie jak się urodziła[emoji3] Kochana bardzo się cieszę, że konsultacje przebiegają po waszej myśli [emoji8] zastanawiałam się co u Was słychać. Trzymam mocno kciuki żeby wszytko się udało [emoji8]
 
Sliczne te dzieciaczki:)
Jestem dwa tygodnie po zabiegu,zrobilam dzis test by zobaczyc czy jest jeszcze hormon ciazowy i kurde odrazu sie druga kreska zrobila:( takie to smutne bylo.mialam nadzieje ze juz zeszly hormony,kazali za 3 tyg zrobic test,zostal tydzien nie wiem czy mi to zejdzie przez tydzien.Tyle sie naczekalam na te kreski dwie na tescie a teraz mam je i nie mam ciazy:((
Kochana, ja po poronieniu na spadek bety i koniec krwawienia czekałam 6 tyg... Potem jeden okres i drugiego już nie było... A jego brak leży właśnie obok mnie i gugał, więc nic się nie przejmuj, uzbroj się w cierpliwość, bo najlepsza nagroda Cię za to czeka :) Trzymam kciuki :)
 
reklama
@roki_1991 zaraz rodzisz, a dopiero, co probowalam dac troche otuchy na poczatku drogi... super
Destino kochana, pamiętam Twoje wsparcie, które na początku było dla mnie na prawdę niezastąpione. Pamiętam chyba największą panikę jak spadł mi progesteron z 30 na 15. Wtedy to właśnie Ty najbardziej podniosłas mnie na duchu :)

@roki- Ty już rodzisz???? Jeju....

Tak dziewczyny, zostało teoretycznie 5 tygodni ;) strach jest coraz większy jak to wszystko będzie, chcialabym już być po i moc tulic wiktorie całą i zdrową ;)
 
Do góry