reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Laseczki chyba mialyscie racje i to byly resztki po zabiegu bo juz sie nie rozkrecilo i czysto jak do teraz:)myslicie ze moge chociaz miec owu jak mam plamienia czy sie wyklucza?dzis chce zrobic test czy sa jeszcze hormony ciazowe,myslicie ze jak sa to nie moze byc owu?

Jak najbardziej owu może być nawet jeśli beta nie spadła do końca :) a takie plamienia to też mogą być przy owu właśnie w tym cyklu po zabiegu.

Hej @martakratkastara pamiętam.☺Marika ma końcówkę92.
Jak tam mamusiu synek (dobrze pamiętam) się sprawuje? Już chyba ze 3 m-ce ma, nie? U Ali 7 już z haczykiem.
No kochana!! Sto lat cię tu nie było!! My cię tu wywolujemy a ty nic nie reagujesz, oj nie ładnie nie ładnie! Jak tam Ala się chowa? Opowiadaj :)
 
reklama
Hej kochana pewnie ze pamiętamy :) u nas spokojnie:) Maks ma 9 mc :) zębów brak ale raczkuje , siada , wspina sie , wstaje , ogólnie pozytywny chłopak z niego:) waży 9kg . A co u was ????
20190325_112841.jpeg
20190321_100831.jpeg
received_316585429001374.jpeg
 
@coco07 można :) ta dawka też jest dobra zawsze możesz brać dwa razy dziennie :) u mnie lekarz zalecal właśnie dawkę 200 tylko 2 razy dziennie ale kupiłam 800.badalas homocysteine?
 
@roki_1991 zagubiłam się. U nas w porządku. Ala bardzo pogodna, wesoła, rośnie, rozwija się, gada po swojemu strasznie głośno, zaliczamy setki konsultacji. Z każdej wychodzimy zadowoleni, bo jest dobrze lub coraz lepiej. W kwietniu będzie szybki zabieg udrażniający uszka, a w maju łatanie buziaka. Także czekamy.
A co u Ciebie... bom zielona w temacie jak ta paszcza.:happy2:
 
@coco07 można :) ta dawka też jest dobra zawsze możesz brać dwa razy dziennie :) u mnie lekarz zalecal właśnie dawkę 200 tylko 2 razy dziennie ale kupiłam 800.badalas homocysteine?

Nie nie badałam, ale mam napisane we wskazaniach od genetyka żeby badać co pół roku, wiec jak pójdę do gina w przyszła środę to poproszę o skierowanie ... ;)
 
@Dzoana88 zdecydowanie lepiej :) działamy ale czy skutecznie zobaczymy :) chyba czekam na Ciebie :D

@coco07 swanson 800 biorę i to wystarczy :) polecam jeszcze Wit D3, B12, Pregna DHA i to spokojnie wystarczy przy staraniach :)
Hehehe No ja Ci pisałam że my "razem" zajdziemy [emoji16][emoji4][emoji6] no ale oczywiście jak Ci się teraz uda to się nie obraze [emoji173]
 
@Takaja123 kurcze zamówiłam już 400... bo tyle pisze w normach.. a to 800 nie za dużo ? Można przedawkować kwas foliowy ?
Niektóre dziewczyny po większych dawkach zle sie czuly A po zmniejszeniu wszystko wracalo do normy Ale to chyba dotyczyło dawek większych niż 800. Myślę że 400 jest spoko, ale 800 jak wolisz to spróbuj :-)
 
reklama
Do góry