reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
U nas wszystko świetnie:) Mati kończy 12 kwietnia 4 miesiące. Jest cudowny i bezproblemowy, gada, śmieje się, do zacalowania:) Tylko włosów mu brak, ale to po tatusiu :)
 

Załączniki

  • FB_IMG_1552420977667.jpg
    FB_IMG_1552420977667.jpg
    78,9 KB · Wyświetleń: 83
@roki_1991 zagubiłam się. U nas w porządku. Ala bardzo pogodna, wesoła, rośnie, rozwija się, gada po swojemu strasznie głośno, zaliczamy setki konsultacji. Z każdej wychodzimy zadowoleni, bo jest dobrze lub coraz lepiej. W kwietniu będzie szybki zabieg udrażniający uszka, a w maju łatanie buziaka. Także czekamy.
A co u Ciebie... bom zielona w temacie jak ta paszcza.:happy2:
Bardzo sie cieszę Kochana, że tak się Wam wszystko układa. Często myślę o Tobie i wszystkim za wzór optymizmu i dobroci Cię stawiam :)
 
U nas wszystko świetnie:) Mati kończy 12 kwietnia 4 miesiące. Jest cudowny i bezproblemowy, gada, śmieje się, do zacalowania:) Tylko włosów mu brak, ale to po tatusiu :)

Ale słodziak :) faktycznie lysolek, ale to nie problem na tym etapie. Ważne że wszystko dobrze u was ;)

@roki_1991 zagubiłam się. U nas w porządku. Ala bardzo pogodna, wesoła, rośnie, rozwija się, gada po swojemu strasznie głośno, zaliczamy setki konsultacji. Z każdej wychodzimy zadowoleni, bo jest dobrze lub coraz lepiej. W kwietniu będzie szybki zabieg udrażniający uszka, a w maju łatanie buziaka. Także czekamy.
A co u Ciebie... bom zielona w temacie jak ta paszcza.:happy2:

Kochana, cieszę się bardzo że z Ala coraz lepiej :) bardzo podziwiam twoje pozytywne nastawienie zawsze do wszystkiego i dlatego wiem że dacie razem radę wszystko przetrwać :) buziaki dla Ciebie i Alusi :)
U nas dziś równo 35+0 Wiktoria waży juz 3kg także coraz bliżej godziny W ;) lekki strach mam przed tym wszystkim ale bardzo bardzo bardzo się nie mogę już doczekać :)
 
Sliczne te dzieciaczki:)
Jestem dwa tygodnie po zabiegu,zrobilam dzis test by zobaczyc czy jest jeszcze hormon ciazowy i kurde odrazu sie druga kreska zrobila:( takie to smutne bylo.mialam nadzieje ze juz zeszly hormony,kazali za 3 tyg zrobic test,zostal tydzien nie wiem czy mi to zejdzie przez tydzien.Tyle sie naczekalam na te kreski dwie na tescie a teraz mam je i nie mam ciazy:((
 
Sliczne te dzieciaczki:)
Jestem dwa tygodnie po zabiegu,zrobilam dzis test by zobaczyc czy jest jeszcze hormon ciazowy i kurde odrazu sie druga kreska zrobila:( takie to smutne bylo.mialam nadzieje ze juz zeszly hormony,kazali za 3 tyg zrobic test,zostal tydzien nie wiem czy mi to zejdzie przez tydzien.Tyle sie naczekalam na te kreski dwie na tescie a teraz mam je i nie mam ciazy:((

Spokojnie, ta beta spadnie, daj jej czas. U mnie po poronieniu w 8 tc spadało 6tyg. 2tyg to zdecydowanie za mało czasu żeby organizm wrócił do normy z hormonami ;)
 
reklama
Spokojnie, ta beta spadnie, daj jej czas. U mnie po poronieniu w 8 tc spadało 6tyg. 2tyg to zdecydowanie za mało czasu żeby organizm wrócił do normy z hormonami ;)
Wow az 6?no u mnie sie zatrzymalo na 6+5,to moze mniej bedzie spadac.martwi mnie ze przez ten hormon to cialo nie zaczelo sie nastawiac na owu itp
 
Do góry