reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny polećcie jakiś folian proszę ... zastanawiam się nad tym swansona bo cena fajna (6 razy tańszy niż solgar) ale nie wiem czy kupić 400 czy 800? Jaki wy bierzecie ? I bierzecie razem ze zwykłym folikiem? Czy zwykłego już nie trzeba ?
 
reklama
Dziewczyny polećcie jakiś folian proszę ... zastanawiam się nad tym swansona bo cena fajna (6 razy tańszy niż solgar) ale nie wiem czy kupić 400 czy 800? Jaki wy bierzecie ? I bierzecie razem ze zwykłym folikiem? Czy zwykłego już nie trzeba ?
Tylko metylowany. Ja biorę 800 mcg, swansona od początku
 
Dziewczyny polećcie jakiś folian proszę ... zastanawiam się nad tym swansona bo cena fajna (6 razy tańszy niż solgar) ale nie wiem czy kupić 400 czy 800? Jaki wy bierzecie ? I bierzecie razem ze zwykłym folikiem? Czy zwykłego już nie trzeba ?
Ja biorę tylko swansona 400mcg a zwykłego wcale.
 
@Dzoana88 zdecydowanie lepiej :) działamy ale czy skutecznie zobaczymy :) chyba czekam na Ciebie :D

@coco07 swanson 800 biorę i to wystarczy :) polecam jeszcze Wit D3, B12, Pregna DHA i to spokojnie wystarczy przy staraniach :)
 
@OneMoreTime Podziwiam, że chcesz próbować SN, ale jakby Ci się udało, to potem będzie zdecydowanie łatwiej zajmować się dziewczynkami. Co do objawów:
1. Pierwszy poród - w nocy stwierdziłam, że chcę siku, więc poszłam do ubikacji. Wróciłam do łóżka, ale coś czuję, że dalej chce mi się siku i jakoś mokro mi się robi. No to jeszcze jedna wycieczka do WC. A tam patrzę - jakaś galaretka, więc idę męża budzić - a tam od łóżka do WC mokra ścieżka - a ja po ciemku nie widziałam, że ze mnie się sączy. Odczuwalnych skurczy nie miałam mimo, że akcja miała miejsce ok 2, a cc miałam o 8 (ze względu na pośladkowe ułożenie).
2. Drugi poród - na 4 dni przed miałam już dość porządne skurcze przez które spać nie mogłam. Podobnie jak przy pierwszym porodzie w nocy zaczął odchodzić mi czop (ale wody odeszły dopiero na porodówce). O 4 byłam w szpitalu, a zaraz po 7 młody się urodził SN.

@Loli05 Może być jedno z drugim razem. Jak za 2 tygodnie dostaniesz okres, to będziesz mogła z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że miałaś teraz owu ;-) Moim zdaniem owu mogła być nawet jak hormony nie spadły do 0.

Dokładnie takie są moje pobudki, jeśli chodzi o poród naturalny bliźniaków po wcześniejszym cc :tak: Będę potrzebowała dobrej kondycji przy maluchach i dlatego chcę spróbować sn a co wyjdzie (a wiadomo, że może być różnie), zobaczymy :unsure::huh: poza tym po poprzednim porodzie cc w znieczuleniu ogólnym nie czułam się psychicznie do końca.... nie wiem... spełniona?W każdym razie, że nie było tak jak powinno :rolleyes2:
 
reklama
Do góry