reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wodze,że sporo dziewczyn z Trójmiasta , ja również ;)
@Malaga00 straszne to co piszesz... Ja po poronieniu w wojewódzkim w Gdańsku myślałam że opieka nie jest taka jak należy ale po tym co czytam to zmieniam zdanie. Wprawdzie można dużo zarzucić ale w porównaniu do tego co opisałas to bajka..
 
reklama
@Aneczka85_01 ja heparynę dostałam na podstawie jednego zaniżonego wyniku,chodzi o wolne białko s, lekarz powiedział, że ten wynik oraz poprzednie poronienie są już wskazaniem. Nie fajnie, że nie możesz się doprosić o tą heparynę, która może uratować ciążę tak naprawdę.
 
@Aneczka85_01 A właśnie... Nie wiem jaka jest Twoja historia ale moja doktor mówiła że po jednym poronieniu też nie przepisuje heparyny. Ja jestem po dwóch. Dwie wcześniejsze ciąże bez żadnych leków
 
Ja tez dopiero po drugim poronieniu dostałam heparynę.
Od 16 tc mam odstawić acard i się boje.. nie wiem czy to dobry krok. Luteinę już mam wyłączać.. boje się o mojego malca czy sobie tam poradzi..
 
@justyndziuk u mnie odwrotnie jeśli zajde w ciążę od razu odstawić Acard i dopiero po 12tc Lekarz zaleca. Na dzień dzisiejszy lekarz chce żebym heparyne brała tylko do 12tc,a później przejść na odpowiednie leki. Też się tego boję i chyba będę prosić o heparyne do końca. Teraz łożysko chyba przejmuje funkcje żeby dzieciątko miało lepsze przepływy krwi wiec nie martw się, dużo dziewczyn odstawiac Acard :)
 
Ja tez dopiero po drugim poronieniu dostałam heparynę.
Od 16 tc mam odstawić acard i się boje.. nie wiem czy to dobry krok. Luteinę już mam wyłączać.. boje się o mojego malca czy sobie tam poradzi..
Ja bym się raczej skonsultowała z kimś innym. Ja jestem w 27tc, dalej biorę acard a parametry krzepniecia mam na granicy. Biorę 150mg, nie wiem co będzie jak to odstawie skoro teraz mam ledwo na minimum czas. Jak odstawie to pewnie spadnie poniżej i nie wiem czy nie trzeba będzie zwiększyć heparyny. Do 32 tygodnia trochę czasu to muszę temat ogarnąć
 
Ja odstawiłam acard jakoś wcześnie, bo miałam przeboje z krwawieniami. Aptt spadło po tym i od tego czasu trochę spada. Ale ddimery są ładne cały czas, więc zostałam na neoparin 0.4. Ale niestety każda z nas jest inna i u każdej to będzie inaczej wyglądało
 
reklama
Ja odstawiłam acard jakoś wcześnie, bo miałam przeboje z krwawieniami. Aptt spadło po tym i od tego czasu trochę spada. Ale ddimery są ładne cały czas, więc zostałam na neoparin 0.4. Ale niestety każda z nas jest inna i u każdej to będzie inaczej wyglądało
Mam nadzieję że nie obniży mi się jeszcze to aptt bo stresuje mnie ta sytuacja. Jeszcze ostatnio zrobiłam jakieś inr i w tym wyszło że mam krzepnięcia jakbym w ogóle nie brała przeciwzakrzepowych. Może wrzucę wyniki
20190323_155825.jpeg
 
Do góry