reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@coco07 a mi te co @Charlotte21 wychodzą pozytywne przez kilka dni z rzędu więc chyba sa nie dla mnie. Kiedyś próbowałam właśnie tych co kupiłaś i mnie wydawały sie dobre :)
Całkiem możliwe że nie wszystkie na nas wszystkie działają :) próbowałam też innych i też wychodziły. Ja po prostu nie miała problemu z paskami. Po owulacji testy wychodzą negatywnie. Także cieszę się z tego. Bo wiem ze u mnie to działa ;)
 
Ja dziś jednak zrobiłam(tylko ze praktycznie z białego moczu:unsure:) i wyszła mi 1 kreska ... także może coś zadziałają jak owu przyjdzie ... za niedługo się okaże ;)
 

Załączniki

  • 3F3638F6-4BDD-4C69-990C-C73D740779DF.jpeg
    3F3638F6-4BDD-4C69-990C-C73D740779DF.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 82
@Oczekujaca123 Co Was kochana?
Jeżeli chodzi o testy owu to ja w poprzednim cyklu też zaszalalam I robiłam je pierwszy raz w życiu. Miałam również monitoring, owu była, co potwierdziły również paski.
Dziewczynki mam pytanie do tych, które leczyły prolaktynę. Odebrałam wyniki I jest tak wyjściowa 8,11 a po obciążeniu 17,64. Oczytałam się internetów, a te twierdzą, że prawidłowy przyrost po obciążeniu to od 4 do 6 razy. I zgłupiałam. Gdzieś pojawiała się informację, że od 2 do 6,ale zdecydowana większość, że od 4 do 6. Macie jakieś info na ten temat? Swoją drogą wczoraj dostałam okres, I jest Taki jak z przed kilku miesięcy, czyli dużo bardziej obfity, żywa krew. Od jakiegoś czasu te moje okresy były skąpe, takie bardziej brudzenie było niż krwawienie. Dziś drugi dzień, a Nadal leci jak z kranu. Wiem, że przy wysokiej prl te miesiączki mogą być właśnie skąpe a skoro teraz wrocila do normy to może I cała reszta już będzie OK? Ech jak bym chciała. Badałam również homocysteinę, jest 7,32, bez szału, ale bywało dużo gorzej. Niestety coś mnie bierze, chyba młody przytargal jakieś ustrojstwo dla mamy ze szkoły, Sam też kicha, kaszle. Także bleeee
 
@coco07 te msm sprawdzone i ich uzywam:) kupuje je w rossmanie :) te co Ty masz u mnie nie zdały egzaminu...

@gosia100 masz dobre podejście :) u mnie cały czas starania. Teraz biochemiczna, a już cieszyłam się z dwóch kresek leki zastrzyki, a po trzech dniach @ przyszła więc teraz też będę się starać dalej do skutku :)

@Charlotte21 używam dokładnie tych samych :)
 
Dziewczyny ja też używam tych testów owulacyjnych ale z allegro .i mi one pasują dwa razy zaszłam na nich tylko w ciążę poronione , wczoraj robiłam też test owu i wyszedł pozytywnie w 18 dniu cyklu ale odpuściłam ten cykl w przyszłym się przygotuje bardziej . Lekow mam całą torbę trochę mnie to przeraża . Miał ktoś problem z ciśnieniem w ciąży . Bo ja i ciśnienie podwyższone i cukier ..więc wesoło będzie .. ale wierzę że się uda ..
 
Hej kochane! Dawno się nie udzielałam, a od niedawna jestem na wrześniowych mamach ;) jutro kończę 13 TC. Niestety wczoraj na prenatalnych (biochemia) wyszło mi wysokie ryzyko zespołu Downa. Jednak USG genetyczne super (lekarz jest dobrej myśli). Dziś zrobiłam test sanco. Czekam ok 6 dni roboczych na wyniki. Mam nadzieję że wyjdą ok ;)
Trzymam za Was wszystkie kciuki :) na pewno się uda! Jeszcze będziecie mamami :)
Mam nadzieję, że i ja we wrześniu zostanę mamą zdrowego dzieciątka :)

Wow ale ten czas leci :) trzymam kciuki żeby było wszytko dobrze.

@Oczekujaca123 Co Was kochana?
Jeżeli chodzi o testy owu to ja w poprzednim cyklu też zaszalalam I robiłam je pierwszy raz w życiu. Miałam również monitoring, owu była, co potwierdziły również paski.
Dziewczynki mam pytanie do tych, które leczyły prolaktynę. Odebrałam wyniki I jest tak wyjściowa 8,11 a po obciążeniu 17,64. Oczytałam się internetów, a te twierdzą, że prawidłowy przyrost po obciążeniu to od 4 do 6 razy. I zgłupiałam. Gdzieś pojawiała się informację, że od 2 do 6,ale zdecydowana większość, że od 4 do 6. Macie jakieś info na ten temat? Swoją drogą wczoraj dostałam okres, I jest Taki jak z przed kilku miesięcy, czyli dużo bardziej obfity, żywa krew. Od jakiegoś czasu te moje okresy były skąpe, takie bardziej brudzenie było niż krwawienie. Dziś drugi dzień, a Nadal leci jak z kranu. Wiem, że przy wysokiej prl te miesiączki mogą być właśnie skąpe a skoro teraz wrocila do normy to może I cała reszta już będzie OK? Ech jak bym chciała. Badałam również homocysteinę, jest 7,32, bez szału, ale bywało dużo gorzej. Niestety coś mnie bierze, chyba młody przytargal jakieś ustrojstwo dla mamy ze szkoły, Sam też kicha, kaszle. Także bleeee
Prolaktyne 8.11 to jest super na moje oko. Ja miałam ponad 24 i to już było nie fajnie. Chociaż teraz pomyślałam żebyś napisała jakie jednostki tam masz, bo coś niskie te wartości. Homocysteina mogłaby być lepsza, ale nie ma tragedii :) metylki, buraki, będzie dobrze :)

Co do testów owu to wydaje mi się że na każdą z nas działają inne :) poza tym trzeba je robić o stałej porze, wieczorem, nie pić 2h przed i w ogóle. Nie wiem zbyt wiele bo nigdy się w to nie bawiłam
 
@roki_1991 niby wyjsciowa w normie, widełki 2,8-29,3 a po obciążeniu nie ma norm. Wizyta dopiero w przyszły tygodniu, mam nadzieję, że z kolei nie spadla mi zbyt mocno. Jeżeli chodzi o homocysteinę to ja chyba już od roku jem metyle, na buraki już nie mogę patrzeć. Ostatnio zakupiłam buraka w tabletkach. Ale nadal nie jest tak jak powinno być.
By the way @roki_1991 uwielbiam Twój avatar, mój młody na balu karnawalowym był przebrany za Olafa, miał w grupie 4 Elzy, zrobił furrorę.
 
Hej dziewczyny.jestem po zabiegu,powiedzcie mi,mam zrobic test za 3 tygodni czy nie ma juz hormonow,jak nie bedzie to co wtedy? Mam poprostu czekac na okres?nie wiem za bardzo jak obliczac cykl,chcialabym zaczac robic testy owu ale to chyba bez sensu jeszcze?
 
reklama
Ja powiem ci jak u mnie było. 3 dni po zabiegu dostalam miesiaczki trwala 4 dni po 30 dniach(takie mam cykle miesiączkowe) jak w zegarku dostalam kolejny okres. Plodna jestes juz 2 tyg po zabiegu ale zaleca sie przynajmniej 1-2 cykle zaczekac. Po 2 cyklach juz nie będziesz miała hormonow na 100%. Ale to mój przypadek. Moze pomoglam trzymaj sie tam ;)
Hej dziewczyny.jestem po zabiegu,powiedzcie mi,mam zrobic test za 3 tygodni czy nie ma juz hormonow,jak nie bedzie to co wtedy? Mam poprostu czekac na okres?nie wiem za bardzo jak obliczac cykl,chcialabym zaczac robic testy owu ale to chyba bez sensu jeszcze?
 
Do góry